Szenior úszók rajtjainak száma (legalább 2 rajtot teljesítők) 1972-től,
a feldolgozott verseny jegyzőkönyvek alapján.

(Az egyesület neveként a szótárban megtalált első egyesület szerepel)

Sorszám Rajtok száma Versenyző neve Születési év Egyesület
1 1091 Rentka László Dr. 1957 Debreceni Szenior Úszó Klub
2 1018 Melkuhn Dezső 1938 Szentesi Delfin ESC
3 992 Bólyai István 1947 Csobogó17
4 883 Csepeli Pálma 1944 Dr.Regele Károly Senior
5 847 Téli Éva 1956 Szentesi Delfin ESC
6 790 Németh Éva 1949 Békéscsabai Szenior
7 754 Kancsó János 1941 Tótkomlósi Rozmár
8 753 Virágos Éva 1957 Szentesi Delfin ESC
9 700 Csikány Csilla 1968 Törökbálint
10 686 Debreczeni Beáta 1973 Szentesi Delfin ESC
11 656 Kovács Lukácsné 1935 Debreceni Szenior Úszó Klub
12 650 Bocskay Zsófia 1947 Szentesi Delfin ESC
13 643 Hajdú László 1961 Kecskeméti Tria Túra
14 624 Jurák Árpád 1961 Debreceni Szenior Úszó Klub
15 607 Balázsné Lukátsy Katalin 1940 Szentesi Delfin ESC
16 585 Pető László 1942 Békéscsabai Szenior
17 565 Palásti Anna 1960 Csongrádi senior
18 551 Kenderfi Zsuzsa 1936 Budapesti Honvéd SE
18 551 Fehér Edit 1968 Gyula Regele K.Úk.
20 540 Juhászné Tóth Margit 1953 Békéscsabai Szenior
21 539 Legeza László Dr. 1958 Gyula Regele K.Úk.
22 538 Miklós Attila 1956 Debreceni Szenior Úszó Klub
23 529 Zenke József 1950 HSÚVC
24 526 Somlai Gábor 1944 Törökbálint
25 525 Gombkötőné Tóth Ilona 1950 Debreceni Szenior Úszó Klub
26 521 Murnyák Zsuzsanna 1957 Gyula Regele K.Úk.
27 519 Bakacsi Gyula Dr. 1927 Szentesi Delfin ESC
28 506 Gabnai Lilla 1958 Tempero SC
29 504 Répási Ildikó 1944 Törökbálint
29 504 Kocsor Ferencné Dr. 1946 Békéscsabai senior
31 503 Fábián Béla 1937 Egri Szenior
32 492 Erdélyi Ferenc 1952 Törökbálint
33 487 Piskóty Péter 1940 Újbuda Senior
34 471 Fügi Andrea 1953 Győr
35 468 Bólyai Hajnal 1970 Budapesti Delfinek
36 456 Sebők János 1956 Csongrádi Szenior
37 454 Eszenyi László 1942 Csongrádi Szenior
38 451 Cseri Piroska 1954 Csongrádi Senior
39 450 Gulyás Péter dr. 1951 Dunakanyar Sportegye
40 449 Molnár Gergely 1980 Villám SC Budapest
41 448 Reiner László 1942 Budapesti Honvéd SE
42 437 Graffjódy Eszter 1940 Egri Szenior
43 422 Zajzon András 1942 Törökbálint
44 420 Latin Ferenc 1928 Újbuda Senior
45 419 Tóth Csaba 1969 Törökbálint
46 415 Csikány József 1943 Törökbálint
47 412 Molnárfy Maya 1938 Budapesti Honvéd SE
48 411 Sümeghy László Dr. 1945 Egyéni
49 406 Béládi Csaba 1960 Békéscsabai Szenior
50 402 Becsák Jánosné 1934 Szentesi Delfin ESC
51 395 Csipes Andor 1973 Mezőtúri Szenior
52 386 Kovács Gábor 1956 Egri Senior ÚK
53 384 Csanádiné Tóth Magdolna 1949 Veszprém RSE
54 383 Ferke Gáborné 1941 Szentesi delfinek
55 380 Zsótér András 1930 Újbuda
56 379 Schriffert Józsefné 1938 Gyula Regele K.Úk.
57 377 Kanyó Ádám dr. 1941 SZEDER SE
57 377 Bitskey István Dr. 1941 Debreceni Szenior Úszó Klub
59 375 Bánki Horváth Béla Dr. 1920 Újbuda Senior
59 375 Bukolyi József 1949 Törökbálint
61 372 Angyalföldi Éva 1944 Miskolci V.S.C.
62 371 Terdy László 1947 Békéscsabai Szenior
62 371 Krasznai Róbert 1940 Debreceni Szenior Úszó Klub
64 356 Bodnár Istvánné 1939 Szentesi Delfin ESC
65 352 Cseuz László 1944 Szentesi Delfin ESC
66 351 Klenk Józsefné 1942 Békéscsabai Senior
67 350 Pelényi Márta 1950 Budapesti Delfinek
68 347 Nagy István 1969 Debreceni Szenior Úszó Klub
69 346 Gyenes András Dr. 1951 Egyesületen kívüli
70 345 Batta Gyula Dr. 1953 Debreceni Szenior Úszó Klub
71 344 Szerdahelyi Mária 1950 Újbuda Senior
71 344 Pengő Erzsébet 1965 Szentesi Delfin ESC
73 343 Szántó Endre 1936 Debreceni Szenior Úszó Klub
74 336 Varga Ferenc 1937 Törökbálint
74 336 Molnár Rita 1946 Törökbálint
76 333 Csaba Gábor 1947 Törökbálint
77 329 Bertényi Mária 1944 Szentesi Delfin
78 327 Bagi Csilla 1964 Gyula Regele K.Úk.
79 326 Tari László 1954 Csongrádi Szenior
80 316 Horányi Antal 1942 Újbuda Senior
81 313 Hantó Ferencné 1944 Debreceni Szenior Úszó Klub
82 312 Bardócz László 1940 Törökbálint
83 310 Tóth Katalin 1950 Újbuda Senior
83 310 Mikó Sándor 1948 Újbuda
85 307 Répási Enikő 1946 Törökbálint
86 304 Szokol Diana Dr. 1971 Nyír Szenior
86 304 Kiss Ágnes 1927 Egri senior
88 302 Kászonyi Ilona 1937 Törökbálint
89 301 Pászti Edit 1966 Szentesi Delfin ESC
90 298 Puskás Pál 1921 Debreceni Szenior Úszó Klub
91 297 Bihari Árpád 1980 Debreceni Szenior
92 294 Felvégi Zsuzsanna 1979 Szentesi Delfin ESC
92 294 Czifrik Hajnalka 1966 Budapesti Senior
94 293 Longa Péter 1947 Tempero SC
95 292 Bartók Márton 1954 Csongrádi Senior
96 291 Bodnár Tímea 1976 Újbuda
97 287 Asztalos Lilla Fanni 1977 Újbuda Senior
98 283 Kasza József 1962 Szentesi Delfin ESC
99 282 Szalai Mihály 1939 Tempero SC
99 282 Havasi Henrietta 1963 Törökbálint
101 278 Deák Gyula 1934 Újbuda Senior
102 277 Hrabovszki Zoltán Dr. 1959 Kecskeméti Tria Túra
103 276 Kómár Lajos 1965 SZEDER SE
104 271 Vass Gyula 1961 Triton SE Gyula
105 270 Darnay Erika 1957 Debreceni Szenior Úszó
106 268 Gévay Liliána 1964 Budapesti Delfinek
106 268 Germán András 1931 Újbuda Senior
108 265 Kertész Zsuzsa 1950 Bp-i Delfinek
109 264 Cseszregi Henrietta 1969 Budapesti Delfinek
110 261 Horkay György Dr. 1944 Debreceni Szenior Úszó Klub
111 258 Kovács György 1915 Pécsi TÁSI
112 253 Nagy Sándor Tibor Dr. 1929 Debreceni Szenior Úszó Klub
113 251 Bonivárt Ágnes 1978 Debreceni Szenior
114 249 Tölgyesi Veronika 1982 Budapesti Delfinek
114 249 Metcalfe Simon 1964 Békéscsabai Szenior
116 248 Gyalog László 1977 Tótkomlósi Rozmár
117 247 Pappné Marik Sarolta 1956 Békéscsabai Szenior
118 244 Marosi Melinda 1970 Egyéni Induló
119 243 Tóth László Gyula 1954 Hódmezővásárhely
120 240 Keszthelyi László 1942 Újbuda Senior
120 240 Csapó Katalin 1952 Törökbálint
122 239 Márton István 1958 Újbuda Senior
122 239 Jámbor Sándorné 1940 Újbuda
124 238 Faragó Attila 1946 Hódmezővásárhely
125 236 Práthné Liker Izabella 1942 Békéscsabai senior
125 236 Balla Mónika 1973 Budapesti Delfinek
127 234 Kálóczy Zsuzsanna 1982 Pécsi Vörös Meteor Sportkör
128 233 Rüll Gusztáv 1947 Egri Senior ÚK
129 230 Miklós Éva 1946 Békéscsabai Senior
129 230 Lucz Imre 1951 Szentesi Delfin ESC
131 227 Tóth József 1938 Törökbálint
131 227 Szabó Tamás 1949 Egri Senior
131 227 Kocsis Szabolcs 1982 Debreceni Szenior Úszó Klub
131 227 Heverdle István 1952 Egri Szenior
131 227 Fonyódi György 1943 Esztergomi Senior
136 225 T. Kiss Jenő 1964 Debreceni Szenior Úszó Klub
137 223 Cerva Dóra 1974 BHSE
138 222 Molnár Bence 1945 Újbuda Senior
139 219 Vágújhelyi Lajos 1939 Újbuda Senior
140 216 Szabó János 1982 Pécsi Vörös Meteor
140 216 Kováts Miklós 1940 Újbuda Senior
142 213 Salamon Tibor 1981 Debreceni Szenior Úszó Klub
142 213 Liptai Józsefné 1942 Budapesti Honvéd SE
142 213 Kovács Imréné 1921 Szentesi Delfin E
142 213 Dévald Péter 1930 Debreceni Szenior Úszó Klub
146 212 Takács Sándor 1970 Szentesi Delfin ESC
147 209 Kripkó Zoltán 1965 Egri Senior ÚK
148 208 Koczián János 1950 Budapesti Delfinek
148 208 Balajti Zoltán 1966 Budapesti Delfinek
150 207 Bujna Lilla 1974 Debreceni Szenior Úszó Klub
151 205 Baranyi Judit 1954 Újbuda Senior
152 204 Gombos Imre 1963 Magyar Szervátültetettek SZ.
152 204 Bacsa György 1967 Budapesti Delfinek
154 203 Grigalek Gábor Dr. 1965 Egyéni induló Bp.
155 202 Locskay Antal 1942 Békéscsabai Szenior
156 201 Kiss Csaba 1967 Budapesti delfinek
157 199 Cseh Imre 1968 Nyírsenior 97 SE
158 197 Uzdi Réka 1939 Újbuda Senior
158 197 Tóth Ilona Dr. 1947 Gyulai Dr.Regele
160 196 Tóth Béla 1961 Debreceni Szenior Úszó
161 195 Sallai Katalin 1952 Békéscsabai Szenior
161 195 Salamon Alajos Dr. 1961 Budapesti Delfinek
163 193 Karczag Szilárdné 1934 Egri Szenior
163 193 Gergelyfy Marietta 1975 Budapesti Delfinek
163 193 Dolozselek Pál 1952 Budapesti Delfinek
166 191 Katona László 1953 Debreceni Szenior Úszó Klub
166 191 Dinnyés Ildikó 1961 Egri Szenior
168 190 Sárkány Ákos 1973 Debreceni Szenior Úszó Klub
168 190 Kovács Attila 1965 Szentes
168 190 Jelencsik András 1964 Egri Szenior
171 189 Nagy Emese 1969 Debreceni Szenior Úszó Klub
171 189 Balla Zoltán 1968 Újbuda Senior
173 188 Nagy Erzsébet Éva 1986 Egyéni
173 188 Nagy Enikő 1979 HSÚVC
175 187 Újlaki Péter 1964 Debreceni senior
175 187 Pócs Alfréd Dr. 1955 Egri Senior ÚK
175 187 Lender György 1965 Bp-i Delfinek
178 186 Csomai Zsolt 1970 Bácsvíz-KVSC
179 184 Szécsi Károly 1943 Iron Aquatics
180 183 Tóth Árpád 1958 Kecskemét
180 183 Kis Róbert 1973 Debreceni Szenior Úszó Klub
180 183 Baranyi Valéria 1947 Újbuda Senior
183 181 Boros Gábor 1978 HSÚVC
184 180 Perédy Zsolt 1951 Esztergomi Senior
184 180 Felföldi Viktória 1985 Vasas Sport Club
184 180 Boros Tamás 1959 Kecskeméti Tria Túra
187 179 Kállay Imréné 1931 Tempero SC
187 179 Kisföldiné Z. Hajnalka 1940 Békéscsaba
187 179 Barna Mátyás 1942 Gyula Regele K.Úk.
187 179 Almásiné Nagy Annamária 1967 Budapesti Delfinek
191 178 Bitskey István 1974 Debreceni Szenior Úszó Klub
192 177 Király Balázs 1977 Pécsi Vörös Meteor Sportkör
193 176 Szakács András 1968 Szabadúszó
193 176 Klenk József 1938 Békéscsabai Senior
195 175 Mihály István 1929 Budapesti senior
196 174 Nagy Péter 1970 Debreceni Szenior Úszó
197 171 Danyi József 1972 Debreceni Szenior Úszó Klub
198 170 Kádasi Tibor Dr. 1960 Debreceni Szenior Úszó Klub
199 168 Balla Mária 1944 Újbuda Senior
200 166 Bohos Tamás 1975 Budapesti Delfinek
201 165 Gál Ágnes 1963 Törökbálint
202 164 Gonda Marina 1965 Marcali és Balatoni
203 163 Raffai Roland 1973 Szombathelyi VízműSC
203 163 Pap Csaba 1943 Budapesti Delfinek
203 163 Fodor Béla 1937 Egri Szenior
206 162 Paku Zoltán 1980 Hódmezővásárhelyi SC
207 161 Molnár Jolán 1977 Budapesti Delfinek
207 161 Fodor László 1951 Tótkomlósi Rozmár
209 160 Szörcsei Dóra 1975 Újbuda Senior
209 160 Szakács Ernő 1935 Szentesi delfinek
209 160 Kiss Gábor 1957 Egri Szenior
209 160 Csaba László 1948 Budapesti Senior
209 160 Botfalvai Ágnes 1958 Budapesti Delfinek
214 159 Törös Lajos 1963 Debreceni Szenior Úszó Klub
215 157 Vinczéné Dócs Katalin 1968 Békéscsabai Szenior
215 157 Kelő Sára 1966 Budapest
215 157 Juhász Ágnes 1951 TVSE
215 157 Balázsiné Jaczkó Márta 1977 Debreceni Szenior Úszó Klub
219 156 Lázár Rita 1962 Egri Szenior
220 155 Soltész István Dr. 1963 Debreceni Szenior Úszó Klub
221 154 Kárpáti Sándor Dr. 1960 Budapesti Delfinek
222 153 Gyepesi István 1951 Debreceni Szenior Úszó Klub
222 153 Czuczi Mátyás 1967 Iron Aquatics
224 152 Patkó József 1948 Egri Senior
224 152 Molnár Ernő 1958 HSÚVC
224 152 Mechler Andrea Dr. 1962 Debreceni Szenior Úszó Klub
227 151 Boros Izabella Dr. 1961 Debreceni Szenior Úszó Klub
228 150 Patkó Katalin 1975 Egri Senior ÚK
229 148 Menyhárt Zsolt Dr. 1965 Budapesti Delfinek
229 148 Kerezsy Kinga 1968 Debreceni Szenior Úszó Klub
229 148 Falvi Zsolt 1972 Zabolátlan hossz. Gy
232 147 Nagy Ida 1954 Szarvasi úszó
232 147 Farszkyné Ficzere Szilvia 1977 Gyula Dr. Regele K. ÚK
234 144 Venczel Kincső Dr. 1974 Szentesi Delfin ESC
234 144 Rékási Sándor 1965 Budapesti Delfinek
234 144 Nagy Zsolt 1964 Muréna Szegedi ÚK
237 142 Szabó Imre 1970 Szentesi Delfin ESC
237 142 Rádi Zsolt 1965 Budapesti Delfinek
237 142 Gáspár Igor 1973 SPURI
240 141 Szalai Éva 1967 Újbuda
241 139 Tar János 1969 Szentesi Delfin ESC
241 139 Szabó Tamásné 1955 Eger
241 139 Palásti Zoltán 1943 Csongrádi Senior
244 138 Madaras Sándorné 1931 Egri Senior ÚK
244 138 Hegedűs Lajos 1957 Kaposvári Aréna
246 137 Ölyüs Roland 1978 Bohóchal Úszó Klub
246 137 Torkos Sándor 1947 Debreceni Szenior Úszó Klub
246 137 Komáromi Mária 1947 Pécsi Vörös Meteor Sportkör
246 137 Gál Jánosné 1966 Tótkomlósi Rozmár
246 137 Csík Anita 1973 Hódmezővásárhely
246 137 Annus Szilvia 1971 TRITON SPORT
252 136 Pálfy Andrea 1970 Egri Senior ÚK
253 135 Seres László 1982 Gyula Regele K.Úk.
253 135 Gondi Károlyné 1955 Békéscsabai Szenior
253 135 Bereczkiné Dankai Katalin 1942 Debreceni Szenior Úszó Klub
253 135 Andreas Schmid 1967 Bácsvíz KVSC Kmét
257 134 Pallaginé Wéber Vanda 1981 HSÚVC
257 134 Kecskés István dr. 1951 Szeder SE
257 134 Deli Ágnes 1947 Pécsi TÁSI
257 134 Birkásné Szűcs Dóra 1975 Egyéni versenyző
261 133 Szurdoki Erika 1967 Budapesti Honvéd SE
261 133 Lévay Zoltán 1963 Budapesti delfinek
261 133 Lipták Éva 1978 Békéscsabai senior
261 133 Kukucskáné Pálca Réka 1979 Tótkomlósi Rozmár
265 132 Slízné Gedó Andrea 1979 SZEDER SE
265 132 Nagy Béla 1933 Újbuda Senior
265 132 Lekrinszki Éva 1956 Csongrádi Senior
268 131 Nagy Attila 1939 FTC Szenior
268 131 Beck Csaba 1951 Pécsi TÁSI
270 130 Lövei Zsolt 1953 Debreceni Szenior Úszó Klub
270 130 Kiss Ildikó 1979 Csongrádi Szenior
270 130 Kassai Péterné Dr. 1941 Gyula Regele K.Úk.
270 130 Felegyi Éva 1971 Békéscsabai Szenior
270 130 Csaba Zoltánné 1950 Kaposvári Aréna
275 129 Királyné Csirke Eszter 1980 Egyéni induló
276 128 Tóth-Kecskés László 1937 Budapest Egyes. Kiv.
276 128 Simon Ildikó 1974 Herceghalom SE
278 127 Selmeczi János 1931 Debreceni Szenior Úszó Klub
278 127 Kiss Kálmán 1967 Kaposvári aréna
278 127 Horváth Gergő 1987 Muréna Szegedi Úszó
278 127 Frits Ramóna Dr. 1967 Budapesti Delfinek
282 126 Juhász Mátyás 1964 Békéscsabai Szenior
283 125 Szellő Lajos 1938 Tempero SC
283 125 Rozgonyi Eszter 1980 Szentesi Delfin ESC
283 125 Dernik Katalin 1953 Pécsi Vörös Meteor SE
286 124 Pálos Lehel 1945 Békéscsabai Szenior
287 122 Jónás Krisztina 1987 Budapesti Delfinek S
288 121 Vermes Albán 1957 BVSC
288 121 Somogyi Zsuzsa 1964 Szarvasi Senior
288 121 Farszky István 1966 Gyula Regele K.Úk.
291 120 Sásdi András Dr. 1948 Egyéni
291 120 Bódi Szabolcs 1975 Nyírsenior 97 SE
291 120 Axt Éva 1956 Pécsi Meteor SK
294 119 Bödi Sándor 1951 Királyszentistván
295 118 Visontai Tibor 1967 Budapesti Delfinek
295 118 József Marianna 1969 Debreceni Szenior Úszó Klub
295 118 Hambarás Edit Dr. 1968 Gyula Regele K.Úk.
298 117 Papp Katalin Dr. 1961 Debreceni Szenior Úszó Klub
299 116 Török Enikő Dr. 1971 Gyula Dr. Regele K. ÚK
299 116 Tóth Ilona 1945 Gyula Regele K.Úk.
299 116 Széll Katalin 1952 Debreceni Szenior Ús
299 116 Szabó Balázs 1984 Békéscsabai Szenior
299 116 Kecskés Andrea 1956 Kaposvári Aréna
299 116 Gera Sándor 1938 Tempero SC
299 116 Benyó Istvánné 1970 Tótkomlósi Rozmár
306 115 Lantos Erika 1968 HSÚVC
307 114 Csonka Csaba Dr. 1972 Muréna Szegedi ÚK
308 113 Virágh Katalin 1965 Újbuda Senior
308 113 Sándor Roland Dr. 1980 Debreceni Szenior Úszó Klub
308 113 Ottlakán Péterné 1936 Békéscsabai Szenior
308 113 Katona Judit 1971 Debreceni Szenior Úszó Klub
312 112 Perlakyné Gizella 1957 Balaton Masters
312 112 Kókai László 1956 Csongrád senior
312 112 Király Johanna 1956 Kaposvári Aréna
312 112 Grósz Lászlóné 1949 Egri Senior
316 110 Ádám Tibor 1970 Mezőtúri Szenior
316 110 Lőrincz Imola 1974 Budapesti Delfinek
316 110 Füzesi Ferenc 1941 Csongrádi Szenior
316 110 Beák Attila 1957 Újbuda Senior
320 109 Varga József Dr 1961 Csongrádi Senior
320 109 Tölgyesi Irén 1944 Újbuda Senior
320 109 Pásztor Róbert 1973 Debreceni Szenior Úszó Klub
323 108 Csapó László 1944 Szegedi senior
324 107 Szilágyi-Perjés Imre 1963 Algyői Úszók Egyesülete
324 107 Szilágyi Andrea 1972 Budapesti Delfinek
324 107 Szabados József 1955 Debreceni Szenior Úszó Klub
327 105 Kisjuhász Attila 1977 Budapesti Honvéd SE
327 105 Csák Zsuzsanna 1961 Szentesi delfinek
327 105 Barton József Dr. 1937 Kaposvári Aréna
330 104 Szilágyi Zsuzsanna 1961 Makói SVSE
330 104 Németh Györgyi 1959 Budapesti Delfinek
332 103 Liptai József 1937 BHSE
332 103 Horváth Éva 1939 Tempero SC
332 103 Hajdu Gyula 1971 Nyírsenior 97'
332 103 Gunther Zsolt 1964 Zabolátlan hossz. Gy
332 103 Fekete Renáta 1970 Szentesi delfinek
332 103 Bihari János 1936 Szentesi Delfin ESC
338 102 Weidinger Piroska 1942 Spuri Futó és Triatl
338 102 Orbán Bernadett 1983 Egyéni induló
338 102 Féder Miklós 1954 Budapesti Delfinek
338 102 Boriné Lajos Anikó 1976 Csongrádi Szenior
342 101 Somóczi Szilvia 1946 Tempero SC
342 101 Pap Csongor 1986 Budapesti Delfinek
342 101 Orbán Ábel 1989 TVSE
342 101 Mihalik Géza 1949 Budapesti Senior
346 100 Tátrai Zsuzsanna 1950 TVSE
346 100 Máté Zoltán Dr. 1945 Debreceni senior
346 100 Lázár Eszter 1959 Egri Szenior
346 100 Gergely Ildikó 1960 Csongrádi Senior
350 99 Szikora Tamás Dr. 1984 Pénzügyőr SE
350 99 Kovács György 1973 Iron Aquatics
350 99 Fodor György 1981 Debreceni Szenior Úszó Klub
350 99 Csernus Zoltán 1963 SZEDER SE
354 98 Tóth Dénes Károlyné 1954 Pécsi Vörös Meteor
354 98 Szűcs Imre 1956 Mezőtúri Szeniorok
354 98 Nagysolymosi István 1952 Egyéni
354 98 Horváth Viktor 1965 Győri Zabolátlan SE
354 98 Dömötör Ferenc 1953 Újbuda Senior
354 98 Demeter Péter 1954 Békéscsabai Szenior
354 98 Belanka Jánosné 1962 Békéscsabai Szenior
361 97 Vas Balázs 1972 SZEDER SE
362 96 Nagy Norbert Dr. 1969 BHSE
362 96 Megyeri Zsoltné Dr. 1944 Békéscsabai senior
364 95 Várady Judit 1967 OSC
364 95 Kovács László 1950 Szentesi Delfin ESC
364 95 Dunay István 1920 Bp. KPM
364 95 Czeiner Antal 1959 Győri Zabolátlan SE
368 94 Tóth Zoltán 1966 TVSE
368 94 Nowakowska Malgorzata Dr. 1966 Debreceni Szenior Úszó Klub
368 94 Krámli István 1947 HSUVC
368 94 Jávor Péter 1950 Békéscsabai Senior
368 94 Fráter Olivér 1973 Debreceni Szenior
368 94 Forintos Attila 1970 Debreceni Szenior Úszó Klub
368 94 Borzi Miklós dr. 1949 Szentesi Delfin ESC
375 93 Árvai Tamás 1980 Vasas SC
376 92 Káldi Ildikó Dr. 1960 Debreceni Szenior Úszó Klub
376 92 Krucsó Zsolt 1964 Debreceni Szenior Úszó Klub
378 90 Petz János 1951 Szentesi Delfin ESC
378 90 Illés Sándor 1983 Békéscsabai Szenior
378 90 Herbály Kálmán 1949 Mezőtúri Szeniorok
381 89 Végh Ferenc 1955 Esztergomi Senior
381 89 Tóth István 1920 Egri Szenior
381 89 Tar Krisztián 1969 Békéscsabai Szenior
381 89 Szulimán Nikoletta 1972 Szolnoki senior
381 89 Szilárd Zsuzsa 1970 Újbuda Senior
381 89 Borbély Anita 1978 Budapesti Delfinek
387 88 Regele Károly Dr. 1918 Békés
387 88 Kádár Zsolt 1975 Csongrádi senior
387 88 Kovács János 1928 Békéscsaba
387 88 Bálega Szilvia 1980 Szentesi Delfin ESC
391 87 Schönek András 1977 Budapesti Honvéd SE
391 87 Petrovszki Éva 1962 Békéscsabai Szenior
391 87 Martinovitsné Kutas Ilona 1944 Egri Szenior
391 87 Kovács Ildikó Dr. 1961 Szeder SE
391 87 Grigalek Ildikó 1977 Budapesti Delfinek
396 86 Varga-Kis Kata 1960 Szentesi Delfin ESC
396 86 Pataki Ágnes 1977 Győri Zabolátlanok
396 86 Buttinger László 1952 Egri Szenior
399 85 Vincze Csaba 1942 Budapesti Delfinek
399 85 Majorfalvi Éva 1974 Budaörsi TKE
399 85 Gács Marcell 1934 Debreceni Szenior Úszó Klub
402 84 Zima Tibor Péter 1975 Bácsvíz-KVSC
402 84 Szilágyi Lajos Dr. 1970 HSÚVC
402 84 Gazsiné Hrabovszki Edit 1950 Békéscsabai Szenior
405 83 Viczián Hajnalka 1963 Békéscsabai Szenior
405 83 Simon Tamás 1971 Szentesi Delfin ESC
405 83 Argay Ferenc 1971 Kaposvári Aréna
408 82 Urbán Ferenc 1964 Debreceni Szenior ÚK
408 82 Tátrai Norbert 1946 Esztergomi Senior
408 82 Kézsmárki Éva Dr. 1977 Tempero SC
408 82 Kollár Marcell 1990 Szentesi Delfin ESC
412 81 Müller Zsolt 1968 Budapesti Delfinek
412 81 Király András 1962 BHSE
412 81 Bögös László 1946 Egri Senior
415 80 Patóh Magdolna 1948 Újbuda Senior
415 80 Mészáros Edit 1972 Nyír Szenior
415 80 Buzsáki Mária 1941 Újbuda Senior
415 80 Brunszvik Árpád 1982 Szentesi Delfin
419 79 Ratkai Györgyi 1967 Pécsi Vörös Meteor Sportkör
419 79 Lukács Zsuzsanna 1964 Újbuda Senior
419 79 Füzi László 1973 Debreceni Szenior Úszó Klub
419 79 Fülöp Dániel 1980 HSÚVC
423 78 Várhegyi Attila 1973 Budapesti Delfinek
423 78 Borsi Katalin 1975 Kaposvári Aréna
423 78 Balázsi Jenő 1968 Debreceni Szenior Úszó Klub
426 77 Szabó Katalin 1950 Újbuda Senior
426 77 Paku Mária 1978 HSÚVC
426 77 Horváth Zoltán 1965 Debreceni senior
426 77 Barakonyi Judit 1971 Szentesi Delfin ESC
430 76 Török Olga 1970 SZEDER SE
430 76 Csizmadiáné dr.Nusser Nóra 1967 Pécsi Vörös Meteor
432 75 Tejes István 1957 Szhbattai VUK SE
432 75 Sáska Melinda 1982 Bohóchal Úszó Klub
432 75 Szabó György 1962 Bácsvíz-KVSC
432 75 Plézer Mátyás Gyula 1976 FTC Senior
432 75 Kiss Dóra 1972 Pécs Baranyai SZÚVK
432 75 Juhász Antalné 1934 Egri Senior
432 75 Gazinszky Tamás 1971 Egyéni
432 75 Bodnár Ákos Zoltán 1974 Nyírszenior 97'
432 75 Balás Gábor dr. 1949 Tótkomlósi Rozmár Sz
441 74 Szkladányi József 1925 Újbuda Senior
441 74 Keresztesi Sándor 1956 Újbuda Senior
441 74 Gara Zoltán 1971 Gyula Regele K. Úk.
444 73 Szabó Attila 1978 Debreceni Szenior Úszó
444 73 Kóczián György 1953 Szeged Muréna UBK
444 73 Kuti Tamás 1963 Tempero SC
444 73 Kettesy Gusztáv 1929 Budapesti Senior
444 73 Hiri Marcela 1971 Egyéni induló
444 73 Bánkövi Gyula 1966 Egyéni induló
444 73 Bagdi Ferenc 1989 Gyulai Regele K ÚK
451 72 Vida Edit 1944 Újbuda Senior
451 72 Vas András 1970 Debreceni Szenior Úszó Klub
451 72 Talabér Attila 1953 Újbuda
451 72 Szögi Pál 1956 HSÚVC
451 72 Nagy Attila 1969 HSÚVC
451 72 Ludvig Balázs 1984 Gyulai Dr.Regele K
451 72 Földi Róbert 1982 Budapesti Honvéd SE
458 71 Havas Tamás 1954 Szenior Alba Sc
458 71 Csete Mihály 1976 Kaposvári Aréna
458 71 Alexi Anna 1977 Budapesti Delfinek
461 70 Szabó Lászlóné 1960 Tótkomlósi Rozmár
461 70 Puspán Ferenc 1958 Kaposvári aréna
461 70 Mladoniczky Tibor 1967 Gyula Regele K.Úk.
461 70 Legoza Józsefné Dr. 1959 Debreceni Szenior Úszó Klub
461 70 Balázs Gyula 1945 Újbuda Senior
466 69 Veszter Vilmos 1941 Békéscsabai Szenior
466 69 Palásti Piroska 1958 Csongrádi Senior
466 69 Kovács István 1946 Gyulai Dr.Regele K
466 69 Kemény András 1974 Dunakanyar SzKE
466 69 Baranyi Mária 1945 Újbuda
471 68 Sevecsek Lajos 1963 Vasas SC
471 68 Körtvélyfáy Barna 1959 Nyír Szenior
471 68 Filep Aladár 1944 Budapesti Senior
474 67 Váczi János 1949 Dunaújváros
474 67 Papp Gábor 1972 Egyéni
474 67 Kerékgyártóné Gulyás Éva 1957 Budapesti Delfinek
474 67 Hrivnák Béla 1973 Algyői Úszók Egyesülete
474 67 Gálfi László 1940 Szentesi Delfin ESC
474 67 György Pál Dr. 1946 Újbuda Senior
480 66 Szekeres Zsuzsanna 1974 Szolnoki Platina SE
480 66 Sallai Ágnes 1989 Hódmezővásárhelyi Sz
480 66 Rigó Andrea 1970 Zabolátlan Senior Győr
480 66 Nacsa Rita 1968 Gyula Regele K.Úk.
480 66 Müller Alexandra 1978 Debreceni Szenior Úszó Klub
480 66 Gőcze Balázs 1986 Swim Life SE
480 66 Gyovai Balázs 1986 Csongrádi Senior
480 66 Bartha Éva 1978 Szentesi Delfin ESC
488 65 Szentjóbi Szabó Enikő 1966 Debreceni Szenior Úszó Klub
488 65 Pittner Zsuzsanna 1953 Budapesti Delfinek
488 65 Pető Csaba Attila 1981 Pénzügyőr SE
488 65 Kőhalmi Zsuzsanna 1942 Vasas SC
488 65 Kovács Kristóf 1978 Bohóchal Egy.
488 65 Kissfalvi István 1965 Szhbattai VUK SE
488 65 Gajdos András 1963 Szolnoki Platina SE
488 65 Balogh Anna 1979 UTE
488 65 Abosi János 1947 Sopron
497 64 Takácsné Kancsár Katalin 1973 Debreceni Szenior Úszó Klub
497 64 Seres László 1968 Muréna Szegedi Úszó
497 64 Ruszkai Gábor 1965 Gyula Regele K.Úk.
497 64 Hegedűs Ágnes 1967 Törökbálinti Senior
497 64 Gyebróczki András 1970 Nyír Szenior
497 64 Boulsevicz Beatrix 1987 Dunakanyar SzKE
503 63 Tóth Szilárd 1978 Gyula Regele K.Úk.
503 63 Kerekes Sándor Dr. 1967 Debreceni Szenior Úszó Klub
503 63 Erdős Ildikó 1970 Muréna Szeged
503 63 Cserés Miklós 1985 Nyírsenior 97 SE
503 63 Bors Endre 1962 Iron Aquatics
508 62 Varga Csaba Dr. 1965 Zabolátlan hossz. Gy
508 62 Lázár András 1944 Magyar Szervátültetettek Sz
508 62 Hudetz András 1979 Swim Life SE
508 62 Hatvani János 1946 Miskolci VSC
508 62 Dunay Zoltán 1954 Egyesületen kívüli
508 62 Demkóné Balla Sarolta 1953 Debreceni Senior
508 62 Balatoni Zsolt 1972 Herceghalom SE
515 61 Tóth Katalin 1954 Mezőtúri Szeniorok
515 61 Sz Majercsik Márta 1954 Budapesti Delfinek
515 61 Márkus István 1974 Széchy Tamás Sportis
515 61 Léránt László 1980 Bohóchal Úszó Klub
515 61 Hoffmann Ágnes 1976 OSC
515 61 Bonifert Péter 1956 Budapesti Szenior
521 60 Zarnócz Mihály 1961 Csongrádi Szenior
521 60 Tóvári Anett 1983 Pécsi Vörös Meteor Sportkör
521 60 Takács Norbert 1990 Spuri SC
521 60 Schuszter Gyuláné 1933 Kaposvári Aréna
521 60 Nagy Róbert Dr. 1938 Szabadúszó
521 60 Medvegy István 1967 Békéscsabai senior
521 60 Kőhalmi András 1968 Százhalombattai VUK
521 60 Imri Zoltánné 1952 Miskolci VSC
521 60 Czékus Lászlóné 1963 Egyéni induló
521 60 Bödör Gábor 1968 Budapesti Delfinek
531 59 Éder Zsolt 1958 Debreceni Szenior Úszó Klub
531 59 Varga Zoltán 1984 Budapesti Delfinek
531 59 Varga Miklós 1967 MG Produkt KAC
531 59 Leposa Milán 1984 Vác Városi Uszoda
531 59 Gledura Gábor 1965 Egri Szenior
531 59 Darida András Dr. 1954 SZUSE
531 59 Barna György 1964 Törökbálinti Senior
538 58 Molnár Enikő 1983 BEAC
538 58 Harcz Csaba 1976 Újbuda Senior
540 57 Simon Eszter 1939 Újbuda Senior
540 57 Palásti Erika 1963 Csongrádi Senior
540 57 Nagy Réka 1982 Debreceni SZÚK
540 57 László Ildikó 1947 Budapest Senior
540 57 Kókai Lászlóné 1968 Csongrádi Szenior
540 57 Horváth Zoltán 1969 Győri Zabolátlan SE
540 57 Gombos Réka 1985 Debreceni Szenior
540 57 Furuglyás Attila 1946 Miskolci VSC
540 57 Csizmadia Tamás 1941 Újbuda
549 56 Panyor Zsuzsanna 1984 Makó
549 56 Kiss Attila 1974 Debreceni Szenior Úszó Klub
549 56 Horváth Józsefné 1952 Tótkomlósi Rozmár
549 56 Bagdán Ilona 1955 Mezőtúri Szeniorok
553 55 Pál Emese 1973 Debreceni Szenior Úszó Klub
553 55 Pogonyi János 1931 Egri Senior
553 55 Perlaki Anikó 1980 Budapesti Delfinek
553 55 Pechacsekné Seres Edit 1960 Mezőtúr
553 55 Dajka András Tibor 1969 Pénzügyőr SE
553 55 Bodnár Tibor 1977 Bácsvíz Kecskemét
559 54 Tracsek Mónika 1977 Budapesti Delfinek
559 54 Simon Géza 1952 Egyéni induló
559 54 Reichardt-Varga Emese 1974 Egyéni
559 54 Orosz György 1976 Budapesti Delfinek
559 54 Kiss Csaba Dr. 1972 Muréna Szeged
559 54 Bérczi Zsófia 1981 UTE
559 54 Balázs Boglárka 1943 Újbuda Senior
566 53 Szepesi Nikolett 1987 Budapesti Delfinek
566 53 Peresztegi Éva 1989 FTC
566 53 Nagy Zoltán 1938 Debreceni senior
566 53 Miskovicz Zsuzsanna 1985 Egyéni
566 53 Levendovics Gábor 1980 Békéscsabai Szenior
566 53 Kőszegi Károly 1941 Miskolci VSC
566 53 Gellényi Erika 1968 Békéscsabai senior
566 53 Császár István 1944 Hódmezővásárhelyi ÚC
566 53 Bíró József 1939 Egri Szenior ÚK
575 52 Wolszky Éva 1965 Eger
575 52 Varga István Dr. 1963 Nyír Szenior
575 52 Tobak Sándor 1919 Békés
575 52 Szarka Richárd 1983 Szentesi Delfin
575 52 Spekhardt Péter 1978 Tótkomlósi Rozmár
575 52 Palai Patrik 1976 Szentesi Delfin ESC
575 52 Laczkó Tibor Dr. 1963 Egyéni induló
575 52 Kolonics Krisztián 1975 Bácsvíz-KVSC
575 52 Ilovszkyné Fekete Ágnes 1969 Szentesi Delfin ESC
575 52 Bartos Magdolna 1957 Tatabánya
585 51 Vargáné Mária 1962 HSÚVC
585 51 Tóth Szilveszter 1978 Egyesületen kívüli
585 51 Orosz Árpád 1943 Csongrád
585 51 Lád Gergely 1979 Budapesti Honvéd SE
585 51 Kutassy Jenő Dr. 1965 Szabadúszó
585 51 Horváth Zoltán 1971 Budapesti senior
585 51 Fábián Ákos Dr. 1982 Debreceni Szenior
585 51 Emhő Klára 1941 Tatabányai VSE
585 51 Bálint Lóránt 1963 Debreceni Szenior Úszó Klub
594 50 Széki Mariann 1972 Budapesti Delfinek
594 50 Patai Tamás 1972 Szolnoki Platina SE
594 50 Papp Károly 1952 Tatabányai Vízmű Sport
594 50 Kádár Krisztina 1972 Kaposvári Aréna
594 50 Karczag Mariann 1959 Egri Senior
594 50 Jarolics Béla 1933 Szentesi delfin ESC
594 50 Dévald Péter Dr. 1960 Debreceni Szenior Úszó Klub
594 50 Bitskey Péter Dr. 1975 Debreceni Szenior Úszó Klub
594 50 Balassa Judit 1973 Muréna Szegedi ÚK
594 50 Aubel Gábor 1945 Tempero SC
604 49 Urbán Ditta 1975 Budapesti Delfinek
604 49 Telek Andrea Dr. 1977 Debreceni Szenior Úszó Klub
604 49 Medve Jánosné 1945 Magyar Szervátültettek Sz.
604 49 Lőrincz László 1970 Debreceni Szenior Úszó Klub
604 49 Lázár Máté Dr. 1969 Muréna Szeged
604 49 Kósa László 1968 Békéscsabai Szenior
604 49 Horváth Csenge 1985 Százhalombattai VUK
611 48 Markovits Erzsébet 1954 Gyulai Dr.Regele K
611 48 Lábadi József 1981 Pécs-Baranyai Senior
611 48 Lengyel Stella 1988 Debreceni Szenior Úszó Klub
611 48 Kárpáti Gabriella 1982 Egyéni induló
611 48 Husztik András 1972 Budapesti Delfinek
611 48 Csekő Tibor 1943 Újbuda
611 48 Botfalvi Zsolt 1958 Budapesti Delfinek
618 47 Papp László 1956 Tatabányai vízmű
618 47 Kozma Gábor 1972 Debreceni Szenior Úszó Klub
618 47 Kiss Hajnalka 1969 Kaposvári Aréna
618 47 Kardos Péter 1944 Debreceni Szenior Úszó Klub
618 47 Csizmadia Attila 1954 Kaposvári Aréna
618 47 Balog Diána 1982 Mezőtúri Szeniorok
618 47 Bakonyi Tamás 1969 Debreceni Szenior Úszó
625 46 Zalka András 1977 BHSE
625 46 Varga Tamás 1964 Budapesti Delfinek
625 46 Tar Attila 1976 Nyírség-VSE
625 46 Nyúl Gábor 1987 Bácsvíz
625 46 László Sándor 1937 Muréna Szeged
625 46 Jeney Tibor 1923 Bp.
625 46 Balásy Péter 1947 Újbuda Senior
632 45 Tőke Beatrix 1986 Szentesi Delfin ESC
632 45 Szabó Árpád 1978 Gyulai Dr Regele
632 45 Pósa Erzsébet 1983 Pécs
632 45 Németh Zsolt 1963 Magyar Marathon Club
632 45 Novák István 1968 Budapesti Delfinek
632 45 Kovács Zsolt 1980 Debreceni Szenior Ús
632 45 Fehér Attila 1965 Budapest
639 44 Zsembery Barnabás 1958 Újbuda Senior
639 44 Váriné Dudás Zsuzsanna 1961 Titán Sc Szeged
639 44 Velő Klára 1968 Újbuda Senior
639 44 Szigeti Ágnes 1956 Kaposvári Aréna
639 44 Pick Ronald 1970 Budapest
639 44 Lőrincz Brigitta 1987 Egyéni
639 44 Kőszegi Dániel 1990 Bohóchal Egyesület
639 44 Kovács Attila 1967 Nyír Szenior
639 44 Kiss István 1976 Dombóvári Ráják
639 44 Dobcsányi János 1950 Szeged
649 43 Ábrahám Pál 1975 Makó
649 43 Vilmos Ági 1970 Budapesti Delfinek
649 43 Tarjáni Regina 1974 Százhalombattai VUK SE
649 43 Szabó László 1940 Magy. Szervátül. Szöv
649 43 Szabó Lajos 1959 Békéscsaba
649 43 Rácz Kata 1979 Debreceni Szenior Úszó Klub
649 43 Renn Gábor 1968 Egri Senior ÚK
649 43 Póda Emese 1982 Békéscsaba Senior
649 43 Pozsár Péter 1953 Csongrádi Senior
649 43 Palásti Katalin 1952 Szentesi Delfin Egés
649 43 Lőrincz Roland 1983 Hód Úszó SE
649 43 Horváth László 1961 Szentesi Delfin ESC
649 43 Halmos Péter 1948 Százhalombattai VUK SE
649 43 Gáspárné Csjernyik Klára 1967 Tótkomlósi Rozmár
649 43 Geier Norbert 1992 Tatabányai Vízmű SE
649 43 Frank László 1975 Törökbálinti Senior
649 43 Csobánki Zsuzsa 1983 Újbuda Senior
649 43 Besze Gábor 1964 Egyéni / Individual
649 43 Baloghné Solti Gyöngyi 1965 Dunaújváros
668 42 Szilágyi Ernőné 1950 Mezőtúri Szeniorok
668 42 Szigeti Attila 1964 Gyula Regele Szenior
668 42 Slavei Krisztina 1966 Budapesti Delfinek
668 42 Sebők Annamária 1985 BÁCSVÍZ-KVSC
668 42 Paládi Gyula 1973 Nyír Szenior
668 42 Lorencz György Dr. 1956 Bács
668 42 Lipcsei Beáta 1975 Gyulai Senior
668 42 Karsai Eleonóra Dr. 1951 Szegedi senior
668 42 Jankó Ferencné 1936 Békés
668 42 Gyuráki Attila 1966 BVSC Zugló
668 42 Fazekas Rudolf 1961 Pénzügyőr SE
668 42 Cseuz László 1917 Szentes
668 42 Bökönyi György 1909 Csongrád
668 42 Bódis Éva 1960 Egyéni
682 41 Urbán Tamás 1975 Félegyházi J.Club
682 41 Tóbiás Ottóné 1951 Egri Senior ÚK
682 41 Takács Barbara 1975 Kaposvári Aréna senior
682 41 Székely Gabriella 1976 Debreceni senior
682 41 Szilágyi Barnabás 1970 Nyírsenior 97 SE
682 41 Szalamanov Zsuzsa 1947 Magyar Szervátültetettek SZ
682 41 Kovács Anna Dr. 1933 Debreceni senior
682 41 Jaczkó Eszter 1982 Sopron
682 41 Hetényi János 1965 Tótkomlósi Rozmár
682 41 Hasznos István 1924 Szolnok
682 41 Gálfiné Dobos Katalin 1942 Szentesi Delfin ESC
682 41 Czégény Ádám 1989 Szhbattai VUK SE
682 41 Cseh József 1945 Újbuda Senior
682 41 Bonyhádi Anikó 1984 FTC Szenior
696 40 Ónodi László 1946 Kiskunfélegyháza
696 40 Véghné Kovács Ildikó 1968 BVSC
696 40 Nagy Gergő 1981 HSÚVC
696 40 Molnár József 1974 Gyulai Dr.Regele K.
696 40 Karácsonyi György 1948 Debreceni Szenior Úszó Klub
696 40 Erdei Tamás 1971 Budapest
696 40 Budainé Szűcs Erzsébet 1960 Gyula Regele Szenior
696 40 Benyik Tamás 1947 Esztergomi senior
704 39 Tarsoly András 1977 Tempero SC
704 39 Takács Levente 1973 Mezőtúri Szenior
704 39 Pécsi Annamária 1971 Magyar Szervátültetettek Sz.
704 39 Pásztor György Dr. 1951 Békés
704 39 Jákimné Lővei Éva 1968 Debreceni Szenior Úszó
704 39 Busi János 1973 Triatúra Kecskemét
704 39 Borbáth Kornél 1977 HSÚVC
704 39 Bana Gábor Péter 1986 Egyéni induló
704 39 Arató Béla 1929 Békés
704 39 Aradi Ferenc 1982 Pécsi Meteor SK
714 38 Vígh Zoltán 1966 Budapesti Delfinek
714 38 Takács Tibor 1943 Újbuda senior
714 38 Szigeti László 1967 Békéscsaba Senior
714 38 Szabó Zoltán 1986 Békéscsabai Szenior
714 38 Panyor Krisztina 1979 Makó
714 38 Molnár Judit 1967 Békéscsabai senior
714 38 Kovács József Tibor 1970 Pénzügyőr SE
714 38 Kovács István 1954 HSÚVC
714 38 Kenéz Anita 1985 Makó
714 38 Katona Zsolt 1973 Békéscsabai senior
714 38 Horváth Béla 1948 Miskolci Vízművek Sport Club
714 38 Gódor István Dr. 1975 Egyéni
714 38 Gazda László 1954 Egri Szenior
714 38 Fazekas Laura 1991 Pénzügyőr SE
714 38 Dömötör Ákos 1972 Budapesti Delfinek S
714 38 Bernei Ferenc 1951 SAS
730 37 Zsigmond Ernő 1969 BÁCSVÍZ-KVSC
730 37 Tatai Tibor 1937 Békéscsabai senior
730 37 Tarnai László 1962 Szeder SE
730 37 Ráduly Tibor 1944 Gyula Regele K.Úk.
730 37 Perjés István 1940 Kaposvári aréna
730 37 Nádor Kinga 1978 Debreceni Szenior Úszó
730 37 Nagy László 1973 Hód Úszó SE
730 37 Király Róbert Belián 1984 Orvosegyetem SC
730 37 Gább Dávid 1987 Budapesti Delfinek
730 37 Gellér Józsefné Dr.Vajdovich Ilona Dr. 1943 Herceghalom SE
730 37 Fáy Zita 1974 Budapesti Delfinek
730 37 Borbás Sándor 1981 Murena UBK
742 36 Szilvási Péter 1965 Újbuda senior
742 36 Stéger Gabriella dr. 1956 Újbuda
742 36 Mészáros László Dr. 1944 Gyula Regele Szenior
742 36 Márkus Gyuláné 1950 Egri Szenior
742 36 Moldován Attila 1979 Gyula Regele K.Úk.
742 36 Markovics Miklós 1989 Egyéni induló
742 36 Ludányi Mihályné 1946 Szentesi senior
742 36 Legeza Péter 1961 Gyula Regele K.Úk.
742 36 Kovács István László 1959 Budapesti Delfinek
742 36 Farkasné Bíró Gyöngyvér 1938 Debreceni Szenior Úszó Klub
742 36 Bernátsky Tünde 1965 Szentes
742 36 Apáti Dóra 1969 Törökbálinti Senior ÚC
754 35 Úr József 1954 Lehetőség SE Eger
754 35 Zsobrák Balázs 1987 Kaposvári Arena Senior
754 35 Wiszi Béla 1949 Újpesti Dózsa
754 35 Veres Gábor 1969 Budapesti Spuri SC
754 35 Szilágyi Lajos 1971 Algyői Úszók Egyesülete
754 35 Rév András 1958 Rév és Társai SC
754 35 Pálka István Dr. 1935 Gyula
754 35 Pusztai Tamás 1962 Pécsi Vörös Meteor Sportkör
754 35 Novotny Miklós 1973 Budapesti Delfinek
754 35 Nagy István 1965 Eger
754 35 Munkácsi Sándor 1964 Szentesi Delfin ESC
754 35 Mondi Irén 1953 Budapesti Szenior
754 35 Krasznai Géza Dr. 1937 Szolnok
754 35 Jenei Vilmos 1964 Kecskemét
754 35 Gubcenco Paul 1976 Szhbattai VUK SE
754 35 Fazekas Ákos 1979 Bohóchal Úszó és Szi
754 35 Erdélyi Krisztina 1971 Eger
754 35 Csatlós Emese 1979 HSÚVC
754 35 Berentei Judit 1963 Magyar Szervátült.
773 34 Simon Judit 1978 Debreceni Szenior Úszó Klub
773 34 Levák Gyuláné 1931 Szarvasi Úszó-Vízilabda
773 34 Küzdy Anikó 1969 Budapesti Delfinek
773 34 Juhász Szabó István 1959 Szentesi Delfin ESC
773 34 Jeszenszky Zsolt 1976 Debreceni Szenior Úszó Klub
773 34 Hudáky Zoltán 1988 Nyírsenior '97
773 34 Horváth Sándor 1966 Szentesi Delfin
773 34 Béres Zsuzsanna 1957 Tatabányai VSE
773 34 Bodóki Csaba 1942 Újbuda Senior
773 34 Bittera István Dr. 1948 SzÚE
773 34 Bartáné Bóta 1952 Heves
784 33 Virágos Ilona 1951 Szentesi Delfin
784 33 Tempfli Gabriella 1968 Tatabányai Senior
784 33 Telekiné Andrea 1970 Egri Szenior
784 33 Szarvas András 1926 Szolnok
784 33 Ruzsneszki Márta 1955 Csongrádi Szenior
784 33 Rigó Melinda 1984 Vasas SC
784 33 Nyikos Márk 1979 Bohóchal Úszó Klub
784 33 Egervári Márta Dr. 1943 Bp.
784 33 Csikor László 1946 Egri Szenior ÚK
784 33 Cseszkó György 1947 Budapesti senior
784 33 Csaba Gábor ifj. 1973 Újbuda Senior
784 33 Borbély Bernadett Dr. 1976 HSÚVC
784 33 Bocska Balázs 1978 Egyéni
797 32 Tóth Csaba 1976 Százhalombatta VUK-SE
797 32 Toldi Miklós 1971 Air Aqua Búvárklub
797 32 Módy György 1968 Nyír Szenior
797 32 Keresztes Anikó 1960 HSUVC Hmvhely
797 32 Holló Szabó Viktor 1973 Kiskunfélegyházi Senior
797 32 Gazda Zsuzsa 1964 Debreceni Szenior Úszó Klub
797 32 Dobó Sándorné 1964 Debreceni Szenior Úszó
797 32 Czap Károly Dr. 1931 Csongrád
797 32 Csörsz Gergely 1982 Herpály SE
797 32 Csiky Velimir 1991 Herceghalom SE
797 32 Ambrus Gábor 1986 HSÚVC
808 31 Váradi Attila 1991 Tatabányai Vízmű SE
808 31 Szaszkó János dr. 1983 Debreceni Szenior Úszó Klub
808 31 Rusz Miklósné 1958 Gyula Regele K.Úk.
808 31 Nyéki Anikó 1974 Szentesi Delfin ESC
808 31 Nagy-Kovács Ádám 1980 Egyéni induló
808 31 Mehrwerth Péter 1950 Egyéni
808 31 Matíz Zsolt 1965 Lehetőség SE Eger
808 31 Kozák János 1927 Szolnok
808 31 Komlai Viktor 1969 Mint A Hal Egyesület
808 31 Jászó István 1948 Debreceni Szenior Úszó Klub
808 31 Hudák Csilla 1976 Tótkomlós Egyéni
808 31 Hansági Győző 1952 Air Aqua Búvárklub
808 31 Farkasné Gácsi Ágnes 1970 Szarvasi ÚVE
808 31 Daka Zsolt 1969 Gyulai Dr.Regele K
808 31 Csomós Tímea 1971 Békéscsabai Szenior
808 31 Budai Mihályné 1963 Tótkomlósi RSzÚK
824 30 Váczi Jánosné 1950 Dunaújvárosi KSC
824 30 Török Irén 1964 Stílus Kőbánya Ú.Isk
824 30 Sóti Richárd 1968 Szentesi Delfin ESC
824 30 Kürti Sándor Dr. 1954 Szolnoki Platina SE
824 30 Kiss Anna 1961 TVSE Tatabányai Vízmű SE
824 30 Karanyicz Richárd 1984 Egri Senior
824 30 Iván Márk 1990 KisTri Balatonman Team
824 30 Hajdúné Tóth Gabriella 1968 Békéscsaba Senior
824 30 Gulyás Árpád 1948 HSÚVC
824 30 Gergely Mihály Dr. 1933 Csongrád
824 30 Fábián Szabolcs 1977 MG Produkt Kaposvári
824 30 Baráth Zsolt 1966 Újbuda Senior
836 29 Zsarnócz Mihályné 1965 Csongrádi senior
836 29 Várkonyi Tibor 1925 Baranya
836 29 Várday Levente 1962 Zabolatlan
836 29 Számel Éva 1950 Szentesi Delfin ESC
836 29 Pólya Sándor 1955 Szentesi Delfin
836 29 Kuminka Enikő 1978 Budapesti Delfinek
836 29 Kovács Sándor 1965 Vidám aranyleső
836 29 Keller Zoltán 1966 Bajai Spartacus VSC
836 29 Kappelmayer János Dr. 1960 Debreceni senior
836 29 Jacob Alfréd 1941 Újbuda
836 29 Galambosi Péter 1961 Egyesületen kívüli
836 29 Faragó Edina 1985 Eger Városi ÚK
836 29 Falviné Lukács Tímea 1971 Zabolátlan hossz. Gy
836 29 Czikora Emese 1990 Eger Városi Úszó Klub
836 29 Burai Árpád 1979 Csongrádi Senior
836 29 Budiczi Péter 1947 Békéscsabai Szenior
836 29 Behek Zoltán 1980 Egyéni
836 29 Andrási Gyula 1973 Miskolci Vízművek Sport Club
854 28 Ürögi József Dr. 1936 Pest
854 28 Égerházi Anikó Dr. 1957 Debrecen
854 28 Weisz Tamás 1976 Szentesi Delfin ESC
854 28 Sallai Zsolt 1967 HSÚVC
854 28 Mirea Mirela 1965 Iron Aquatics
854 28 Leveles Beáta 1961 Debreceni Szenior
854 28 Kanász Sz Lászlóné 1940 Szentesi Delfin ESC
854 28 Füzesi Zsolt 1963 Gyula Regele K.Úk
854 28 Fehérvári Zsigmond 1940 Mezőtúri Szeniorok
854 28 Demeterné Zsuzsa 1952 Szentesi Delfin Egés
854 28 Csordás György 1962 Kaposvári Aréna
854 28 Bánhidy Attila 1942 Újbuda Senior
854 28 Bogdán József 1955 Újbuda
854 28 Bod Barnabás Dr. 1956 Szentesi Delfin ESC
854 28 Asztalos László 1963 Gyula Regele K.Úk
869 27 Vidóczy Zalán 1991 Szentesi Delfin ESC
869 27 Vattai András Gergő 1987 Veszprémi ÚK
869 27 Szalkai Attila 1962 Egri lehetőség SE
869 27 Simon Levente 1970 Dombóvári Ráják
869 27 Oláh Attila 1967 Egyesületen kívüli
869 27 Nagy Zsófia 1979 FTC Szenior
869 27 Nagy László 1967 TVSE Tatabányai Vízmű S
869 27 László Mariann Dr. 1966 Nyírszenior
869 27 Kanizsa Gábor 1963 Szolnok
869 27 Józsa Ferenc 1952 Csongrádi senior
869 27 Győri József Dr. 1961 Újbuda Szenior
869 27 Gullay Mihály 1924 Szentesi Delfin ESC
869 27 Gondi Noémi 1986 Békéscsabai Senior
869 27 Giba Zoltán Dr. 1967 Budapest
869 27 Galanov Andrej Dr. 1959 Kecskeméti Tria Túra
869 27 Fa Kinga 1968 Egyéni
869 27 Arday Andrea 1964 Arató Diszkó
886 26 Zabos Hanna 1976 Tempero
886 26 Terebessy Tamás Dr. 1971 FTC Szenior
886 26 Szegedi Szabolcs 1988 Triton Sport
886 26 Sternhardt Róbert 1978 Tatabányai Vízmű Spo
886 26 Rozsos Ferencné 1950 Debreceni Senior
886 26 Rosta Katalin dr. 1955 Baranyai Senior Pécs
886 26 Pék Zsófia Eszter 1985 Orvosegyetem Sport Club
886 26 Németh József 1907 Békés
886 26 Nemes-Szegedi Lilla 1982 Törökbálint
886 26 Nagy Tibor 1961 Mezőtúri Szenior
886 26 Molnár Emi 1932 Szolnok
886 26 Medgyesi Brigitta 1971 Debreceni senior
886 26 Marschalek Imre 1925 Pest
886 26 Kádár Róbert 1978 Szentesi Delfin ESC
886 26 Kozáry Péter 1979 Kaposvári Szenior Úszók
886 26 Koszovácz Attila 1933 Bp. Senior
886 26 Kiss Mónika Dr. 1967 Debreceni Szenior Úszó Klub
886 26 Kerezsi Attila 1974 Air Aqua Búvárklub
886 26 Karácsonyi András 1959 Kecskemét
886 26 Horváth Árpád 1956 Kaposvári Arena
886 26 Haris Antal Dr. 1931 Pest
886 26 Gyalog Attila 1978 Tótkomlósi Rozmár
886 26 Gulyás János 1925 Szolnok
886 26 Goszták Evelin 1984 Vasas SC
886 26 Gellért Péter 1981 Budapesti Delfinek
886 26 Gazda Annamária 1981 FTC Szenior
886 26 Erdélyi Zoltán dr. 1974 Debreceni Szenior Úszó Klub
886 26 Domonkos Zsuzsa 1961 Gárdony
886 26 Bukucs Ferenc 1936 Heves
886 26 Borlóy Mátyás 1952 Újbuda
916 25 Újhelyi Botond 1976 Sprint Fortuna SE
916 25 Zombori Ákos 1969 Szentesi senior
916 25 Vidovics Zoltán 1968 Szentesi senior
916 25 Szabó József 1929 Szolnok
916 25 Ragályi Géza 1965 Békés
916 25 Péterffy Renáta 1986 Győri Zabolátlan SE
916 25 Pozsonyi Zita 1973 Egyesületen kívül
916 25 Petróczki Zsombor 1975 Békéscsabai Szenior
916 25 Pauer Csaba 1970 Egyéni
916 25 Orbán Bettina 1982 Swim Life
916 25 Nábrádi Nóra 1973 Debrecen
916 25 Nagy Kata 1988 Debreceni Szenior Úszó Klub
916 25 Madarász Zoltán 1977 Dombóvári Ráják
916 25 Lukács Zoltánné 1948 Békéscsabai Szenior
916 25 Losonczi Tímea 1975 BÁCSVÍZ-KVSC
916 25 Kurczveil Mária 1955 Egri Senior ÚK
916 25 Kovács László 1933 Vác
916 25 Galambosi István 1966 Békéscsaba
916 25 Fodor Mircea 1967 Triton Sport Egyesül
916 25 Deákné Kovács Erzsébet 1956 Csongrádi SE
916 25 Cseh Sándor 1955 Tempero Budapest
916 25 Blazsek Attila 1982 Pécsi Vörös Meteor SE
916 25 Benke Csaba 1972 Egyéni
939 24 Zsura Zoltán 1961 Tótkomlósi Úszó Egyesület
939 24 Takács Réka 1975 Orvosegyetem Sport Club
939 24 Simon Gábor 1958 FTC Szenior
939 24 Sass Katalin 1966 Kaposvári Aréna
939 24 Rozgonyi Áron 1977 BÁCSVÍZ KVSC
939 24 Pengő László 1952 Szentesi Delfin ESC
939 24 Nagy Terézia 1978 Békéscsaba Senior
939 24 Molnár Gábor 1963 Rév és Tsai SC.
939 24 Klima András 1971 Magyar Marathon Club
939 24 Kancsó Károly 1970 Tótkomlósi rozmárok
939 24 Kabay Tibor 1950 Hajdúszoboszló Tempo Tours
939 24 Jurák Gábor 1975 BVSC
939 24 Husvéth Zsuzsa dr. 1968 Iron Aquatics
939 24 Fodor Istvánné 1913 Szolnok
939 24 Feketéné Molnár Ildikó 1971 Kecskeméti Tria Túra
939 24 Domonkos Péter 1973 Győri Zabolátlan SE
939 24 Csüllög Anett 1985 Békéscsabai Senior
939 24 Bozsó Tibor 1963 Szenior Alba Sport
939 24 Bors Ferenc 1977 Budapesti Delfinek
939 24 Bodnár Tamás 1961 Debreceni Szenior Úszó Klub
939 24 Barta Ádám 1982 Debreceni Szenior Úszó Klub
939 24 Adorján Anna 1987 Iron Aquatics
961 23 Wágner Gábor 1975 Budapesti Delfinek
961 23 Végh Márió 1981 Spuri Sc
961 23 Versegi Zoltán 1967 Újbuda Senior Bp.
961 23 Varga Áron 1992 Győri Zabolátlan
961 23 Tóth József 1953 TVSE
961 23 Tóth György 1969 Vidám Arany(l)eső Úszó
961 23 Tánczos Zoltán 1956 Szentesi Delfin ESC
961 23 Tompa Orsolya 1991 Swim Life SE
961 23 Sáringer Károly 1959 Egyéni / Individual
961 23 Pongrácz Patrícia 1967 BVSC
961 23 Pecz Réka 1992 Swim Life
961 23 Nagy László 1939 Szentesi Delfin ESC
961 23 Ménesné Óvári Judit 1964 Debreceni Szenior
961 23 Latorcai Gergely 1977 Békéscsabai Senior
961 23 Kézeli Tamás 1935 Pest
961 23 Kucsera Viola 1982 Budapesti DelfinekSE
961 23 Kovács Péter 1972 Nyírsenior 97 SE
961 23 Kele Józsefné 1921 Békés
961 23 Karanyicz Balázs 1975 Egri Senior ÚC
961 23 Kapuvári László 1977 Egyéni Induló
961 23 Kaló László 1958 Magic Boys ÚK
961 23 Járfás Péter 1983 Budapesti Delfinek
961 23 Hrabovszki Pál Dr. 1928 Szentes
961 23 Horváth Tibor 1973 Szeged
961 23 Gyurátz Edit 1965 Sopron
961 23 Egry Katalin 1966 Újbuda Senior
961 23 Balla Marianna 1958 TVSE Tatabányai Vízmű SE
988 22 Árkai Péter 1970 Budapesti delfinek
988 22 Zempléni László 1947 Budapesti Delfinek
988 22 Varga-Kis Sándor 1954 Szentesi Delfin ESC
988 22 Tátrai Nóra 1977 Debreceni senior
988 22 Sánta Csilla 1984 Pécsi Vörös Meteor Sportkör
988 22 Szili Imre 1952 Szentesi Delfin ESC
988 22 Szabó Ágnes 1982 Hódmezővásárhely
988 22 Pohl Anette 1970 Egri Senior
988 22 Pleskó Tibor 1959 Kecskeméti Vízmű SC
988 22 Németh Richárd 1988 Herceghalom SE
988 22 Nagy Mátyás 1918 Csongrád
988 22 Meleg Jánosné 1955 Tótkomlósi Rozmár
988 22 Lippa Ilona 1955 Air Aqua Búvárklub
988 22 Kéri Enikő 1973 Nyírsenior
988 22 Kádár Emil 1928 Pest
988 22 Kovács Istvánné 1946 Dr.Regele ÚK
988 22 Heilmann Krisztina 1966 Újbuda
988 22 Hajdú Géza László 1945 Százhalombattai VUK
988 22 Hajdú Endre Dr. 1931 Pest
988 22 Ferge Dániel 1982 Pécsi-Baranyai SZUVK
988 22 Feigl Miklós 1940 Békéscsaba Senior
988 22 Dömörhegyi Ilona 1937 Bp.sen
988 22 Csomán Csaba 1984 Kiskunfélegyháza
988 22 Csipes Ferenc 1930 Mezőtúri Szeniorok
988 22 Bertalan Judit 1977 Bohóchal Egyesület
988 22 Bende Irén 1963 Gyula Regele K.Úk.
1014 21 Zsibrita Pál 1950 Békéscsabai Szenior
1014 21 Vértesi Tamás 1967 Vác
1014 21 Tóvári Krisztina Dr. 1979 Egyéni
1014 21 Takács Tibor 1976 Budapesti Delfinek
1014 21 Szabó János 1962 Hódmezővásárhelyi VS
1014 21 Stégmár Béla 1971 Győri Zabolátlan
1014 21 Steiner Imre 1968 BVSC
1014 21 Sprőber Zoltánné 1971 Békéscsabai Szenior
1014 21 Soroncz-Szabó Tamás 1969 Egyéni induló
1014 21 Rákos Éva 1958 Bács
1014 21 Pivarcsek Rozália 1965 Magyar Szervátültetettek SZ
1014 21 Németh Mária 1966 Debreceni Szenior
1014 21 Nyitrai Mihály 1964 Debreceni Szenior
1014 21 Mohai Zoltán 1964 SAS
1014 21 Mamuzsich Ferenc 1973 Miskolci Vízművek
1014 21 Kovács Krisztián 1973 Szolnoki Platina Senior
1014 21 Kovács Attila 1946 Debreceni Szenior
1014 21 Kisjuhász Zoltán Dr. 1975 Bohóchal Egyesület
1014 21 Kertész Gyöngyi 1959 Gyula Regele K.Úk.
1014 21 Kertes Miklós 1949 Csongrádi Senior
1014 21 Keresztes Mátyás 1990 Triton Sport Egyesül
1014 21 Hajdú Judit 1959 Arena Szenior Úszókl
1014 21 Galambos Judit 1967 Békéscsabai Szenior
1014 21 Embey-Isztim Dezső Dr. 1944 Kismaros
1014 21 Dávid Szilvia 1976 Gyula Regele K.Úk.
1014 21 Dankó Márta 1929 Bp.Sen.
1014 21 Békési Istvánné 1923 Szolnok
1014 21 Bálint Tibor 1916 Békéscsaba
1014 21 Balatoni Mónika 1976 Herceghalom SE
1014 21 Bakula Pál 1957 SZUSE
1014 21 Annus Nikoletta 1977 Iron
1045 20 Ádám Ágota 1951 Kaposvári aréna
1045 20 Váradi András 1975 Budapesti Delfinek
1045 20 Varga Szabolcs 1976 Dombóvári Ráják
1045 20 Tőkési Edina 1977 Budapesti Delfinek
1045 20 Thurnher Yvette Dr. 1971 Győri Zabolátlan SE
1045 20 Szegedi Ferenc 1980 Újbuda Senior
1045 20 Szabó Miklós 1956 Budapest
1045 20 Regele Péter 1951 Gyula Regele K.Úk.
1045 20 Pálmafy Marianna 1964 Budapest Senior
1045 20 Pozsgai Gábor 1970 Százhalombatta VUK-SE
1045 20 Oláh Szabolcs Dr. 1969 Debreceni Szenior
1045 20 Mártonffy Tamás 1943 Szolnok
1045 20 Mucsics F.László 1974 Gyöngyös
1045 20 Molnár Péter 1971 Szentesi Delfin
1045 20 Kézeli Tamásné 1943 Pest
1045 20 Kovács Zoltán 1968 Budapest
1045 20 Kovács Tamás 1972 Zabolátlan hossz. Gy
1045 20 Kormos Gabriella 1973 Szolnok Platina SE
1045 20 Király Dóra 1987 Ferencvárosi TC
1045 20 Horváth Zsolt 1980 Győri Zabolátlan SE
1045 20 Hortobágyi Tamás 1974 Budapesti Vasutas Sport Club-Zugló
1045 20 Gerzsenyi János 1971 Egyéni
1045 20 Bögösné Nagy Edit 1966 Bohóchal
1045 20 Bocskor Kitty 1992 Debreceni Szenior Úszó Klub
1045 20 A. Tóth Attila 1966 Budapesti Senior
1070 19 Vass Tibor 1969 MMS-Úszás DSE
1070 19 Varga Zoltán 1981 Veszprémi ÚK
1070 19 Urbin Tibor 1976 Nyír Szenior
1070 19 Tóvári Dóra 1991 Kistarcsai VRC
1070 19 Tóth Mária 1936 Szentes
1070 19 Tumpek András 1975 Nyírszenior 97'
1070 19 Thomka Judit 1977 Budapesti delfinek
1070 19 Sárközi László 1968 Egyéni
1070 19 Schenk Miklós 1923 Pest
1070 19 Pap Gyula 1942 Szeged
1070 19 Oblat Zsolt 1972 Egyéni
1070 19 Nyéki Imre 1928 Budapesti Senior
1070 19 Novák Róbert 1971 Budapesti Delfinek
1070 19 Medovarszki János 1937 Békés
1070 19 Maróti Ágnes 1979 Szegedi Murena
1070 19 Majorosné Toldi Zsuzsa 1969 Air Aqua Búvárklub
1070 19 Lantos Alíz 1979 Szentesi Delfin ESC
1070 19 Kovács Istvánné 1923 Szolnok
1070 19 Kovács Enikő 1988 Debreceni Szenior Úszó Klub
1070 19 Kovács Bertalan 1949 Budapesti Szenior
1070 19 Kiricsi János 1945 Bp.
1070 19 Kancsó János Dr. 1967 Tótkomlósi Rozmár
1070 19 Hüttner Gábor 1969 Lator UVE Hatvan
1070 19 Hajduk Lászlóné 1978 Tótkomlósi Rozmár
1070 19 Győrik Károly 1932 Szolnok
1070 19 Gyivicsán György 1977 Tótkomlósi Rozmár
1070 19 Fleinig László 1928 Pécs
1070 19 Engel Dennis 1951 Békéscsabai Szenior
1070 19 Dancs Anita 1978 Budapesti Delfinek
1070 19 Cserháti Péter 1967 Budapesti Delfinek
1070 19 Balogh Zoltán 1959 HSÚVC
1101 18 Vasváry Zoltán 1967 Nyíregyháza
1101 18 Varjasi Tibor 1969 Nyír-senior
1101 18 Varga-Dancs Ágnes 1979 Egyesületen kívüli
1101 18 Török Orsolya 1975 Gyula Regele K.Úk.
1101 18 Tóth Antal 1940 Egyéni
1101 18 Stolcz Tamás 1987 Egyéni
1101 18 Sebestyén Balázs 1989 Egyéni / Individual
1101 18 Páldi Róbert 1976 Csongrádi Senior
1101 18 Oskó Lajos 1931 Békés
1101 18 Nagy Gabriella 1978 Budapesti delfinek
1101 18 Mészáros Roland 1975 BÁCSVÍZ-KVSC
1101 18 Molnár István dr. 1975 Orvosegyetem SC
1101 18 Malinák Andor 1934 Borsod
1101 18 Lakos Tünde 1985 Egyéni induló
1101 18 Kurucz Anita 1966 Kaposvári Aréna SÚK
1101 18 Korányi Csenge 1988 Debreceni Szenior Úszó Klub
1101 18 Korek Anikó 1959 Békéscsabai senior
1101 18 Kelemen András 1975 Debreceni senior
1101 18 Horváth Ákos 1972 Sopron Senior
1101 18 Horváth Henrik 1967 Győri Zabolátlan SE
1101 18 Hanyecz Katalin 1969 SZUSE
1101 18 Gyulai János 1923 Békés
1101 18 Gyertyánffy Péter 1944 Bp.
1101 18 Földi Anna 1959 Szentesi delfinek
1101 18 Fehérvári Andorné 1940 Egri Senior
1101 18 Farkas Bálint 1985 Győri Zabolátlan Sportegyesület
1101 18 Eckel Edit 1953 Újbuda Senior
1101 18 Cselényi Balázs 1979 Magyar Marathon Club
1101 18 Boros Benedek 1986 Egyéni Kecskemét
1101 18 Bodnár Péter 1971 Magic Boys ÚK
1101 18 Berényi László 1966 Budapesti Senior
1101 18 Bencsura Zoltán 1982 Integr Agria SE
1101 18 Becsák János 1935 Szentesi Delfin ESC
1101 18 Baloghné Korompai Teréz 1948 Bp.
1101 18 Balogh István 1935 Pest
1101 18 Ali Csaba 1946 Budapesti Senior
1137 17 Zsuffa Ervin 1935 Pest
1137 17 Zahorán Endre 1933 Békés
1137 17 Vígh Beáta 1970 Kaposvári Aréna
1137 17 Vinnai József 1968 Nyír-senior 97'
1137 17 Varga Tamás 1960 Kaposvári Aréna
1137 17 Vajda László Dr. 1956 Egyéni induló
1137 17 Tőkés Szabolcs 1938 Újbuda Senior
1137 17 Tóth István Dr. 1951 Borsod
1137 17 Sáthy István 1962 Budapest egyéni
1137 17 Sebestyén Erzsébet 1963 Szolnoki Platina SE
1137 17 Ruszka Attila 1984 Vasas Sport Club
1137 17 Polonkai Ákos 1968 Debreceni senior
1137 17 Petrezselyem István 1931 Szolnok
1137 17 Németh Dániel 1982 Pénzügyőr SE
1137 17 Nyikos Imre 1964 Gyula Regele K.Úk.
1137 17 Nitsh Attila 1961 Budapesti Delfinek
1137 17 Nemcsók Tamás 1988 Bohóchal Úszó és Szi
1137 17 Mészáros Ferenc 1985 Szentesi Delfinek
1137 17 Molnár Gyula 1963 Csongrád senior
1137 17 Mikó György 1963 Rév és Társai SC
1137 17 Mihálovics József 1938 Baja
1137 17 Kóródi Katalin 1970 Győri Zabolátlan SE
1137 17 Katics János 1942 Egyéni
1137 17 Karbuczky Zsuzsa Dr. 1948 Bács
1137 17 Hikáde Imola 1945 Bp.
1137 17 Hargitai Gábor 1973 Dunakanyar SzKE
1137 17 Gaál Gábor 1973 OSC
1137 17 Garay Péter Dr. 1958 Békéscsabai Szenior
1137 17 Fekete Sándor 1930 Heves
1137 17 Fejes Bea 1970 Újpesti Delfinek SE
1137 17 Faragó Éva 1966 Kecskemét
1137 17 Durabda Eszter 1980 BVSC Senior
1137 17 Dobrosi Gábor 1947 Újbuda Senior
1137 17 Danyi Csanád Dr. 1976 Egyéni
1137 17 Csík Ivett Dr. 1974 Budapesti Delfinek
1137 17 Cseuz Imre 1935 Békés
1137 17 Bérczes Ádám 1975 Budapesti Delfinek
1137 17 Bartos Tamás 1988 Budapesti Delfinek S
1137 17 Baloghné Toma Éva 1955 Csongrád
1137 17 Angyalföldi Vladimir 1944 Miskolci V.S.C.
1177 16 Varga Istvánné 1930 Szolnok
1177 16 Tóth Ramón 1985 FTC
1177 16 Sárkány Lívia 1975 Debreceni Szenior Úszó
1177 16 Szilárd Judit 1970 Újbuda Senior
1177 16 Szabó Ádám 1991 Békéscsabai Senior
1177 16 Szabó Ferencné 1937 Szolnok
1177 16 Stégmárné Kórodi Katalin 1970 Zabolátlan hossz. Gy
1177 16 Póth Aladár 1922 Pest
1177 16 Pécsi Anett 1982 Nyírszenior
1177 16 Pályi Norbert 1987 Mezőtúri Senior
1177 16 Pál József 1957 Újpesti Delfinek
1177 16 Ponuzs Judit 1964 Törökbálint
1177 16 Perenyei Máté 1969 Tatabányai Vízművek
1177 16 Orosz Erika 1977 Egyesületen kívül
1177 16 Mészáros Csaba 1969 Tótkomlósi Rozmár
1177 16 Molnár Ferenc 1939 Szolnok
1177 16 Kőváry Tamás 1978 Budafóka XXII SE
1177 16 Kuzmiczki Viktória 1977 Pécs-Baranyai
1177 16 Kun Attila 1968 Hódmezővásárhelyi SÚVC
1177 16 Kozák István 1929 Egri Senior
1177 16 Kopasz Jenő 1979 Mint A Hal Egyesület
1177 16 Kaszai Zsuzsanna 1978 Pécsi Vörös Meteor
1177 16 Karácsonyi Gábor 1971 Besenyszög, Egyéni
1177 16 Hum Julianna 1978 Pénzügyőr SE
1177 16 Horváthné Dr.Hidegh Anikó Dr. 1962 Százhalombattai VUK SE
1177 16 Gédl Zoltán 1964 Magyar Szervátültetettek SZ
1177 16 Galgóczi Krisztina 1988 Gyula Regele K. ÚK,
1177 16 Fülöp Judit 1950 Törökbálinti Senior Úsz
1177 16 Földvári Péter 1970 Kaposvári Aréna SÚE
1177 16 Falvi Karola 1962 Győri Zabolátlan SE
1177 16 Czakó László 1966 Muréna Szegedi Úszó
1177 16 Csongrádi László 1958 Magyar Szervátült.
1177 16 Csenki Klára 1946 Kiskun VSSE
1177 16 Boros Zoltán 1961 Békéscsabai senior
1177 16 Bezzeg András 1963 Tempero SC
1177 16 Besze László 1958 Triatlon Újbuda
1177 16 Benedek Tibor 1956 Csongrád
1177 16 Beck Mihály 1920 Pest
1177 16 Baráth László 1944 Csongrád
1177 16 Balázs Ágnes 1974 Szolnoki Platina SE
1217 15 Égi Zoltán 1967 Százhalombatta VUK-SE
1217 15 Wachner Róbert 1931 Újbuda
1217 15 Várszegi Lajos 1941 Bp.
1217 15 Veres Mary Ann 1981 Budapesti Delfinek
1217 15 Utczás Margita 1984 Debreceni Szenior Úszó Klub
1217 15 Takács László 1949 Budapesti Senior
1217 15 Szánti Domonkosné 1958 Pécs-Baranyai S.ÚK
1217 15 Szlovák Szabolcs 1980 Iron Aquatics
1217 15 Szlovák Péter 1978 Debreceni Szenior Ús
1217 15 Szlamka László 1943 Bp.
1217 15 Szentmiklósy Sándor 1976 Air-Aqua Búvárklub
1217 15 Szabó Éva Erzsébet 1970 Ferencvárosi Torna Club
1217 15 Stefancsik Katalin 1978 Szentesi Delfin ESC
1217 15 Somogyi Krisztián 1975 SAS
1217 15 Priboj István 1942 Csongrádi Senior
1217 15 Petrov Iván 1982 Győri Zabolátlan Sporte
1217 15 Patrick Stephens 1966 Szabadúszó
1217 15 Németh Pál 1957 Pénzügyőr SE
1217 15 Nowotarsky István 1909 Pécs
1217 15 Magashegyi Gábor 1968 Sprint Fortuna SE
1217 15 Kovács Roland 1984 Egyéni induló
1217 15 Kovács Gábor 1978 Gyula Regele Szenior
1217 15 Kocsis Zita 1971 Békéscsabai Senior
1217 15 Kmetykó László 1962 HSÚVC
1217 15 Kiss Boldizsár 1985 Vasas Sport Club
1217 15 Kerekes István 1963 Air Aqua Búvárklub
1217 15 Kalotai Zsuzsanna 1982 Kiskun Vízi és Szabadid
1217 15 Kalaus Valter 1970 Vasas SC
1217 15 Jóna Zoltán 1969 Győri Zabolátlan SE
1217 15 Jászai Tibor 1970 Air Aqua Búvárklub
1217 15 Hóbor Andrea 1978 Muréna Szegedi Úszó-
1217 15 Hudacsek Józsefné 1937 Szolnok
1217 15 Horváth P. Kornél 1942 Egyéni induló Bp.
1217 15 Horváth Mária 1956 Temperó SC
1217 15 Gulics Ákos Dr. 1951 Temperó
1217 15 Furuglyás Attila ifj. 1977 Miskolci Vízművek SC
1217 15 Déri Eszter 1980 Debreceni Szenior
1217 15 Diebel Nathalie 1971 Debreceni Szenior Úszó Klub
1217 15 Csongrádi Aladár 1955 Csongrádi Szenior
1217 15 Bíró Ágnes 1982 Szentesi Delfin Egés
1217 15 Bucsi Zoltán 1968 BÁCSVÍZ Kecskeméti V
1217 15 Balogh Gyula 1975 Újbuda Senior
1259 14 Áts Jenő 1936 Újbuda
1259 14 Ábrahám Bence 1982 Swim Life SE
1259 14 Zahorán Jenő 1941 Békéscsaba Senior
1259 14 Váradi Tibor 1932 Tempero SC
1259 14 Vojta László 1969 Szentesi Delfin ESC
1259 14 Utassy Csaba Dr. 1973 Egri Szenior
1259 14 Tóth Zita Nóra 1992 Herceghalom SE
1259 14 Tóth László 1952 Pest
1259 14 Sárdi István 1961 Senior Alba Szfehérv
1259 14 Szekeres Ákos 1972 Debreceni Szenior Úszó Klub
1259 14 Szakács Roland 1975 Nyírsenior
1259 14 Simon Attila 1958 Eger
1259 14 Révészné Fekete Andrea 1968 Békéscsabai Senior
1259 14 Párkányi Gyula 1964 Békéscsaba
1259 14 Pirovits Endre 1940 Csongrádi Senior
1259 14 Paksi Tibor 1971 Szeged Szenior
1259 14 Othman Mohamed 1985 Debreceni Szenior ÚK
1259 14 Nguyen Manh Truong 1988 Debreceni Szenior Úszó Klub
1259 14 Nagy Imre Zsolt 1968 Debreceni Szenior ÚK
1259 14 Mizsei Attila Dr. 1966 Kecskemét
1259 14 Malya Zoltánné 1935 Tótkomlósi Rozmár
1259 14 Kürti Gergely 1953 Szombathelyi Vízmű SC
1259 14 Kőszaga Krisztián 1976 Air Aqua Búvárklub
1259 14 Kőhegyi-Kis Ágnes 1979 Hód Úszó SE
1259 14 Koncz Csilla 1964 Egri Senior
1259 14 Kiss István 1958 Újbuda
1259 14 Kisgergőcz Noémi 1986 HSÚVC
1259 14 Kappéter Béla 1978 Bohóchal Egyesület
1259 14 Kanizsa Tivadarné 1939 Szolnok
1259 14 Kalmár György 1976 Egyéni
1259 14 Jakab Zoltán 1980 Vasas Sport Club
1259 14 Ifj.Sásdi András 1979 Budapest egyéni
1259 14 Hurta Mihály 1969 Dombóvári Ráják
1259 14 Horváth László 1959 Pécs-Baranyai Sz. Ú.
1259 14 Homonyik Róbert 1975 Nyír Szenior
1259 14 Henczkó Zsuzsanna 1972 Budapesti Delfinek
1259 14 Hegedűs Tamás 1982 Iron Aquatics
1259 14 Hargitai Katalin 1947 Budapesti Delfinek
1259 14 Halász Ferenc 1925 Pest
1259 14 Grundtner Marcell dr. 1979 Egyéni versenyző
1259 14 Forintos Ádám 1980 Budapesti Delfinek
1259 14 Fehérvári Levente 1986 Dombóvári Szenior
1259 14 Fehér Tamás 1973 BVSC Szenior
1259 14 Csekő Gizella 1944 Budapesti Senior
1259 14 Burján Károly 1965 Kaposvár
1259 14 Bernád Rolland 1973 Debreceni Szenior Úszó
1259 14 Bende Mária Dr. 1931 Kaposvári Aréna SÚC
1259 14 Balajti Erika 1993 Swim Life SE
1259 14 Antalóczy Péter 1953 Hódmezővásárhely
1259 14 Adler Hanna 1976 Tempero SC
1309 13 Ágoston Márk 1984 Tótkomlósi Rozmár
1309 13 Vértessy Lászlóné 1947 Bács
1309 13 Vithalm Zsuzsanna 1956 Mezőtúri Szeniorok
1309 13 Vereb Tamás Dr. 1979 Tótkomlósi Rozmár
1309 13 Varga Gergő 1983 BVSC Szenior
1309 13 Ugor Balázs 1981 Pécsi Vörös Meteor Sportkör
1309 13 Tóth Lilla 1970 Zabolátlan hossz. Gy
1309 13 Tóth Anita 1978 Egyéni
1309 13 Toperczer Attila 1971 Budapesti Delfinek
1309 13 Tompa Gergely 1986 Egyéni
1309 13 Szomjas Violetta 1974 Sopron
1309 13 Szigeti Tamás 1965 Debreceni Szenior ÚK
1309 13 Szabó József 1961 Magyar Szervátültetettek SZ
1309 13 Strassner Edit 1953 TTF Nyíltvízi Úszók
1309 13 Simon Ágnes 1968 Pécs-baranyai senior
1309 13 Selmeczi Béla 1974 Békéscsabai Senior
1309 13 Sashegyi Judit 1976 Csongrádi Senior
1309 13 Pataki Ilona Dr. 1924 Szentesi senior
1309 13 Papp László 1965 Debreceni senior
1309 13 Osvay Károly 1964 Szegedi Muréna UBK
1309 13 Nagyné Kárpáti Erzsébet 1939 Szolnok
1309 13 Nagy-Pál Levente 1980 Budapesti Honvéd SE
1309 13 Monok Dávid 1987 Egyéni
1309 13 Misák Erika 1962 Arena Sen. Kaposvár
1309 13 Majer Ferenc 1984 Váci Vízmű SE
1309 13 Magyarovits Zoltán 1975 Budapesti Senior
1309 13 Maczula Zoltán 1967 Ind/Egyéni
1309 13 Lukács Éva 1988 Egyéni
1309 13 Lenkei Ferenc 1946 Újbuda Senior
1309 13 Legeza Tibor Dr. 1930 Gyula
1309 13 Lassán Attila 1937 Borsod
1309 13 Kuszák Gabriella 1965 Sopron
1309 13 Kovács Szilárd 1974 Nyírsenior '97
1309 13 Kovács Rita 1969 Bácsvíz-KVSC
1309 13 Konczér Adrienn Veronika 1982 Pénzügyőr SE
1309 13 Kocsis Gyula 1915 Szolnok
1309 13 Kmetykó János 1945 Békéscsabai Szenior
1309 13 Kiss Györgyné 1922 Szolnok
1309 13 Király András 1962 Budapesti Honvéd SE
1309 13 Jóljárt Zoltán 1959 Gyula Regele K.Úk.
1309 13 Hrabovszki Jánosné 1939 Békéscsaba
1309 13 Horváth Zoltán 1982 Ferencvárosi Torna Club
1309 13 Horgos Szilárd 1969 Szentesi Delfin ESC
1309 13 Harsányi Mariann 1953 Budapesti Szenior
1309 13 Gavalovics László 1941 Szolnok
1309 13 Fülöp Tibor Levente 1978 Budapesti Delfinek
1309 13 Fülep Sándor 1975 Bohóchal Egyesület
1309 13 Fodor Anna 1962 Tatabányai Vízmű SE
1309 13 Fejes Attila 1966 Rézy Delfin
1309 13 Fehér Zsolt 1966 Nyír-senior 97'
1309 13 Endrődi Gábor 1978 Egyéni
1309 13 Csukás Csilla 1968 Békés
1309 13 Csernus-L. Szilveszter 1989 Egyéni induló
1309 13 Csató Lajos 1965 Mezőtúri Szenior
1309 13 Bocska Marianna 1978 Egyéni
1309 13 Bencze Éva 1946 Tempero SC
1309 13 Bankó Dávid 1988 Debreceni Szenior Úszó Klub
1309 13 Balogh Gergely 1981 Debreceni Szenior Úszó Klub
1309 13 Baksa Zsuzsanna 1991 BVSC
1309 13 Antos Árpád Dr. 1936 Baranya
1309 13 Antali Szandra 1989 Gyulai dr. Regele Károly
1370 12 Wennes Ildikó 1974 OSC
1370 12 Vörös János 1960 Békés
1370 12 Velky Tamás 1970 Szarvasi ÚVE
1370 12 Tari Béla dr. 1979 Békéscsabai Senior
1370 12 Takács Ilona 1960 Tótkomlósi Rozmár
1370 12 Szilágyi Imre 1938 Budapesti delfinek
1370 12 Szalai Huba 1969 Egyéni induló Bp.
1370 12 Szabó Álmos 1980 Gyula Regele K.Úk.
1370 12 Szabari Gyuláné 1921 Szolnok
1370 12 Sinka Szilvia 1972 Szentesi Delfin ESC
1370 12 Rácz Lajos 1985 Debreceni Szenior Úszó Klub
1370 12 Ripka Kálmán 1964 Kecskemét
1370 12 Rejtő Zoltán 1939 Újbuda Senior
1370 12 Petrás Miklós 1978 Egyéni
1370 12 Petruska László 1970 Százhalombatta
1370 12 Pass Ferenc 1964 Bajai Spartacus SC
1370 12 Nidzelsky Géza 1928 Békés
1370 12 Nagy Éva 1957 Tótkomlósi rozmárok
1370 12 Nagy Zsófia 1977 Békéscsaba Senior ÚE
1370 12 Nagy Gergely 1982 HSÚVC
1370 12 Molnár Örs 1972 Szarvasi ÚVE
1370 12 Molitórisz Pál Dr. 1944 Szarvasi ÚVE
1370 12 Mező Gábor 1974 Magic Boys ÚK
1370 12 Marx Ernő 1940 Pest
1370 12 Martonosi László 1961 Csongrád
1370 12 László Márk 1990 Szentesi Delfin ESC
1370 12 Köteles Dávid 1993 Hódúszó Sport Egyesület
1370 12 Krencsey Viktor 1982 Iron Aquatics
1370 12 Kovács Mariann 1966 Százhalombatta
1370 12 Kornokovics Györgyi 1978 Kiskunfélegyháza
1370 12 Kemény Ákos 1969 Kaposvári Aréna
1370 12 Juhász Tamás 1969 Tótkomlósi Úszó Egyesület
1370 12 Homola Anett 1974 Kecskeméti Tria Túra
1370 12 Hegmann György 1931 Szolnok
1370 12 Havassy László 1927 Pest
1370 12 Hajdu Györgyné 1957 Pécsi Vörös Meteor Sportkör
1370 12 Gáti Márta 1927 Szolnok
1370 12 Engyel Ákos 1980 Sprint Fortuna SE
1370 12 Bükkösi Lajos 1925 Szolnok
1370 12 Brassai György 1946 Esztergomi Senior
1370 12 Borbás Katalin 1972 Budapest Senior
1370 12 Berényi Anikó 1969 Nyíregyháza
1370 12 Beck György 1954 Pest
1370 12 Bartha István 1963 Százhalombatta
1370 12 Bartalus Szilárd 1977 Veszprém
1370 12 Bagi Árpád 1968 Békéscsabai senior
1416 11 Zöldi-Szabó Éva 1972 Orvosegyetem Sport Club
1416 11 Wolszky Ildikó dr. 1963 Debreceni Szenior Úszó Klub
1416 11 Wessely Zoltán 1965 Szenior Alba SE
1416 11 Várhelyi György 1942 Bp.
1416 11 Vidák Viktória 1980 Vasas SC
1416 11 Varga György 1984 Tótkomlós egyéni
1416 11 Valach Dávid 1991 Békéscsabai senior
1416 11 Urbin Tamás 1974 Nyírsenior 97
1416 11 Tóth Judit 1981 Egri Senior ÚK
1416 11 Tóth Alexandra 1972 Zabolátlan Senior Győr
1416 11 Tátrai Pálné 1938 Borsod
1416 11 Thékes László 1941 Szolnok
1416 11 Terebessy Károly Dr. 1947 FTC Szenior
1416 11 Tatainé Kardos Emese 1967 Székesfehérvár
1416 11 Sárdi Ákos 1964 SAS Sz.-fehérvár
1416 11 Sánta András 1961 Egyéni Békéssámson
1416 11 Szücsi Róbert Dr. 1968 Sprint Fortuna Sport
1416 11 Szénászki János 1949 Csongrád
1416 11 Száz Ágnes Dr. 1975 Egyéni
1416 11 Szeiler József 1970 Százhalombatta
1416 11 Szabó Zoltán 1984 FTC
1416 11 Szabó László Dr. 1969 Szentesi Delfin ESC
1416 11 Stefkovicsné Márta Andrea 1969 Békéscsaba Egyéni
1416 11 Somkuti Miklós 1938 Budapest
1416 11 Ricza Lajos 1955 Békéscsabai Senior
1416 11 Nyitrai Tímea 1978 Debreceni senior
1416 11 Novák Géza 1922 Pécs
1416 11 Nagy Miklósné 1922 Szolnok
1416 11 Nagy Gábor 1940 Pest
1416 11 Molnár Judit 1975 Szentes
1416 11 Major Krisztina 1973 Százhalombatta
1416 11 Leányvári László 1974 Nyírsenior 97 SE
1416 11 Kürti Gergely 1976 Szombathelyi Vízmű SC
1416 11 Kőhegyi Judit 1987 Hód Úszó SE
1416 11 Kárász Pál 1948 Zalaegerszegi Triatlon Klub
1416 11 Kovács Mihály 1978 Debreceni Szenior
1416 11 Kovács Attila 1973 Kiskunfélegyháza
1416 11 Kertész Lajosné 1953 Makó
1416 11 Kenderné Németh Györgyi 1961 Makói SVSE
1416 11 Jász Péter 1969 Egyéni / Individual
1416 11 Juhász Gyuláné 1939 Békéscsaba Senior SC
1416 11 Házler Tamás 1970 Budapest
1416 11 Horváth Angéla 1970 Százhalombatta
1416 11 Horvát László 1961 Szentesi delfin
1416 11 Hochstein Zsuzsanna 1976 Ferencvárosi Torna Club
1416 11 Hegedűs Lajos 1911 Szolnok
1416 11 Guth Béláné 1966 Gyula Regele K.Úk.
1416 11 Gasparovszky Tímea 1992 Herceghalom SE
1416 11 Garamvölgyi Róbert 1954 Pécs-Baranyai Szenio
1416 11 Füzesi Zsófia 1988 Kiskun Vizi SE
1416 11 Fülöp Mariann 1984 Swim Life SE
1416 11 Földesi Sándor 1962 Hódmezővásárhelyi SÚVC
1416 11 Fári László 1952 Tempero
1416 11 Fábry György Dr. 1968 Gyula Regele Szenior
1416 11 Felkai Zsuzsanna 1976 Stilus SE
1416 11 Felek Rita 1971 Gyula Dr. Regele K. ÚK
1416 11 Farkas Anikó Dr. 1958 Debrecen
1416 11 Daróczy Lajosné Dr. 1928 Békés
1416 11 Czéh István 1976 Iron Aquatics
1416 11 Czegle Lászlóné 1969 Nyírsenior '97 ÚE
1416 11 Csikós Annamária 1989 Hódmezővásárhelyi Sz
1416 11 Csaláné Oláh Edit 1969 Makói SVSE
1416 11 Christián László 1944 Gyula Regele Szenior
1416 11 Budai Zoltán 1984 Tótkomlósi Rozmár
1416 11 Brinke Károly 1931 Baranya
1416 11 Bodnár Ferencné 1940 Pest
1416 11 Bodnár Ferenc 1933 Pest
1416 11 Becsák Edit 1965 Szentesi Delfin ESC
1416 11 Baukó Péter 1972 Mezőtúri seniorok
1416 11 András György 1965 Szolnoki Szenior
1416 11 Ambrus Vera 1965 Kaposvári Aréna
1416 11 Abosiné Vera 1957 Sopron
1488 10 Weidinger Júlia 1947 Baja
1488 10 Vojnitsné Bánáti Edit 1944 Debrecen SC
1488 10 Urlich József 1965 SZEDER SE
1488 10 Tóth Zoltán 1986 Lator SE Hatvan
1488 10 Tóth Sándor 1941 Mezőtúri Szeniorok
1488 10 Tasi László 1928 Heves
1488 10 Tamáskovits Adrienne 1970 Egyéni induló
1488 10 Tafferner Zita 1973 Újpesti TE
1488 10 Székely Attila 1963 Air-Aqua Búvárklub
1488 10 Szentes Márton 1980 Bohóchal Úszó és Szi
1488 10 Szeipné K. Szilvia 1972 SAS
1488 10 Szabó Zoltán 1981 Váci Vízmű SE
1488 10 Szabó Tamás 1975 Törökbálinti Senior Ú
1488 10 Szabó Tamás 1972 Gyulai Dr.Regele
1488 10 Szabó László 1961 Hajdúszoboszló
1488 10 Szabó Anett 1989 Kaposvári Aréna Senior
1488 10 Soós Katalin 1974 Anonymus SC Bonyhád
1488 10 Schrenk Róbert 1960 Törökbálinti Senior
1488 10 Rákosi Attila 1981 Mint A Hal Egyesület
1488 10 Rozgonyi Miklós 1923 Baranya
1488 10 Roska László 1973 Törökbálinti Senior ÚC
1488 10 Rogics Jánosné 1942 BÁCSVÍZ-KVSC
1488 10 Reitzner György Dr. 1924 Bp.
1488 10 Pécsi Andrea 1981 Egyéni induló
1488 10 Paksy Katalin 1959 Tatabányai vízmű
1488 10 Olajos Tibor 1970 Orvosegyetem Sport C
1488 10 Nemesné Hegedűs Ágnes 1967 Békés
1488 10 Nagy Pálné 1936 Szolnok
1488 10 Nagy Ilona 1933 Szolnok
1488 10 Nagy Attila 1968 Nyíregyháza
1488 10 Márton Anita 1988 Air-Aqua Búvárklub
1488 10 Mács Miklós 1931 Egyéni induló Bp.
1488 10 Mayer Árpád 1955 Tatabánya
1488 10 Madarász Csilla 1943 Bp.
1488 10 Lábodi Laura 1980 Kaposvári Úszó SE
1488 10 Lovász Mátyás 1946 Nyír-senior 97'
1488 10 Liska Zlatica 1958 Szarvas SZUSE
1488 10 Lehoczki László 1967 FTC Szenior
1488 10 Kövér Katalin Dr. 1956 Debreceni Szenior Úszó Klub
1488 10 Kárászi Mariann 1974 Tótkomlósi Rozmár
1488 10 Kovács Attila 1987 MG Produkt Kaposvár
1488 10 Konfár Tibor 1975 Kecskeméti Senior
1488 10 Kiss Dániel 1991 Debreceni Szenior Úszó Klub
1488 10 Kispál Eszter 1992 Pénzügyőr SE
1488 10 Kelemen Adrienn 1972 Debreceni Szenior Úszó Klub
1488 10 Kassai István 1929 Pest
1488 10 Kajtár Róbert 1975 Szentesi Delfin ESC
1488 10 Kabódi Péter 1956 Csongrád
1488 10 Jelen Pál 1975 Szuse Szarvas
1488 10 Jegesi László 1939 Szolnok
1488 10 Hős Irén 1941 Rézy Delfin
1488 10 Honos Tímea 1969 Kaposvári aréna
1488 10 Farkas Gyuláné 1935 Borsod
1488 10 Dézsi István 1937 Hajdú
1488 10 Dubay Adrienn 1975 Magyar Marathon Club
1488 10 Daróczi Lajos Dr. 1923 Békés
1488 10 Csányi Zsolt Dr. 1959 Rév és Tsai SC.
1488 10 Cserta Erzsébet 1981 Bohóchal Egyesület
1488 10 Csajági Eszter 1986 Sprint Fortuna Sport
1488 10 Csajághy Rezső 1944 Budapest Senior SC
1488 10 Bugyi András 1955 Csongrád
1488 10 Bosits László 1973 Debreceni senior
1488 10 Biacsi Tamás 1977 ELTE-BEAC Polythlon
1488 10 Bezzegné Rázga Judit 1959 Vasas SC
1488 10 Bedő Tamás 1970 Debreceni senior
1488 10 Beckné Horváth J. Dr. 1957 Pest
1488 10 Agonásné Ádász Erika 1953 Tótkomlósi rozmárok
1555 9 Árvai Krisztina Dr. 1972 Debreceni Szenior Úszó
1555 9 Zsarkó Csaba 1976 HSÚVC
1555 9 Várkonyi Csaba 1981 Szeged Szenior
1555 9 V. Kis Sándorné 1934 Szentesi delfinek
1555 9 Tóth Levente 1963 Marcali és Balatoni
1555 9 Tácsik László 1962 Swim Life SE
1555 9 Tomcsányi Zoltán 1920 Pest
1555 9 Tekulics György 1970 Szeged
1555 9 Sándor Imre 1976 Budapesti Delfinek
1555 9 Szolomayer Istvánné 1937 Borsod
1555 9 Szlávik Győző 1968 Békéscsabai Senior
1555 9 Szikszai János Brúnó 1967 Debreceni Szenior Úszó Klub
1555 9 Szepesi Mária 1979 Swim Life SE
1555 9 Szentesi Szabolcs 1979 Békéscsabai Szenior
1555 9 Szabó-Zsura Brigitta 1987 Algyői Úszók Egyesülete
1555 9 Szabó Péter 1983 Air Aqua Búvárklub
1555 9 Szabó Marietta 1956 Debreceni Szenior Úszó
1555 9 Scheirer Emese 1961 Hajdú
1555 9 Pócsné Bán Adrien Dr. 1954 Egri Senior ÚC
1555 9 Pázmányi Sándor dr. 1974 Debreceni Szenior Ús
1555 9 Puskás Mónika 1967 Air-Aqua Búvárklub
1555 9 Planger Tamás 1972 Budapesti Delfinek
1555 9 Pintér Ferenc 1954 Szolnoki Platina
1555 9 Pető Tamás 1975 Békéscsabai Szenior
1555 9 Patonay Szilárd 1978 Budapesti Delfinek
1555 9 Pallagi Sándor 1931 HSÚVC
1555 9 Paksa Edina dr. 1970 Győri Zabolátlan SE
1555 9 Németh Sándor 1955 Szeged
1555 9 Nagy Rita 1961 Egri Senior ÚK
1555 9 Molnár Irén 1954 SAS Székesfehérvár
1555 9 Molnár Gábor 1934 Borsod
1555 9 Misota Gabriella 1980 FTC Szenior
1555 9 Litvák Zoltán 1967 Debreceni Szenior Úszó
1555 9 Laki Sándor 1929 Borsod
1555 9 Kántor Jakab Dóra 1983 Swim Life
1555 9 Kántor Gábor 1975 Nyír Szenior
1555 9 Kulcsár József 1969 Kaposvár
1555 9 Kuharcsik Réka 1974 Budapest Senior
1555 9 Kovács István 1927 Békés
1555 9 Kovács Hunor 1977 FTC Szenior
1555 9 Korbuly Erika 1941 Újbuda
1555 9 Koczman György 1933 Borsod
1555 9 Kiss Henriett 1975 Iron Aquatics
1555 9 Kertész Enikő Dr. 1956 Debreceni Szenior Úszó
1555 9 Jaksov Borisz 1961 ANK Úszóklub Pécs
1555 9 Izbéki Sándor 1976 Szentes
1555 9 Hősné Lovas Éva 1959 Csongrád
1555 9 Hergenrőder-Molnár Kata 1989 Mint a Hal Egyesület
1555 9 Hegedűs László 1969 SAS
1555 9 Hegedűs Diána 1990 Ybl Waterpolo Club
1555 9 Haászné M. Éva 1937 Bp.
1555 9 Gyulavári Attila 1958 Debreceni senior
1555 9 Gazsy Veronika 1978 Békéscsabai Senior
1555 9 Garamvölgyi Mónika 1982 Debreceni Szenior
1555 9 Freundné Szóráth Enikő 1970 Stílus Kőbánya Ú.Isk
1555 9 Flora Katharina Dr. 1934 Debreceni Szenior Úszó Klub
1555 9 Faragó Ede Dr. 1963 BÁCSVÍZ Kecskeméti V
1555 9 Debreceni Péter Dr. 1952 Budapesti Delfinek
1555 9 Csehkis Imréné 1936 Fejér
1555 9 Bárdosi Zsolt Dr. 1962 SAS
1555 9 Buttás Viktória 1981 HSÚVC
1555 9 Bundics Ildikó 1981 Váci Vízmű SE
1555 9 Bokrosné Maschler Edit 1976 Tótkomlósi Rozmárok
1555 9 Bede János 1943 Budapesti Senior
1555 9 Bacsa Andrea 1969 Budapesti Delfinek
1555 9 Aliczkyné Takács Katalin 1955 Debrecen
1621 8 Zsuffa Ildikó 1935 Pest
1621 8 Vígh Tamás 1989 Mezőtúri Senior
1621 8 Vágó Dániel 1980 Pénzügyőr SE
1621 8 Vitaszek Edina 1975 Békéscsaba
1621 8 Urbán Péter 1967 Eger
1621 8 Udvarias László 1928 Csongrád
1621 8 Tóth Imre 1966 Százhalombatta
1621 8 Tóth Attila Zsolt 1971 Szentesi Delfin ESC
1621 8 Tóth Andrásné Dr. 1920 Pest
1621 8 Torontáli Tamás 1985 BVSC
1621 8 Tarjánné Sólyom Ildikó 1966 Váci Vízmű SE
1621 8 Szöllősi Anikó 1962 Tatabányai Vízmű Sport
1621 8 Szép Edit 1945 Csongrád
1621 8 Szomolányi Zoltán 1966 Újpesti Delfinek S.E
1621 8 Szerdahelyi Zita 1970 Budapesti Senior
1621 8 Szepes Jenő 1947 Pest
1621 8 Szalay Éva 1970 Egyéni
1621 8 Szabó János Dr. 1962 Szeged
1621 8 Szabadkai Edit 1949 Békéscsabai
1621 8 Simon György 1972 Egyéni induló
1621 8 Schenk Miklósné 1935 Pest
1621 8 Révész Irma 1968 Gyulai Senior
1621 8 Rumbus Zoltán 1979 Pécsi Vörös Meteor S
1621 8 Pólistyák Miklós 1990 Debreceni Senior
1621 8 Péntek Andrea 1969 Szentesi Delfin ESC
1621 8 Puskás Hajnalka 1971 Vidám aranyleső
1621 8 Pesics Zoltán 1955 Orosházi Búvárclub
1621 8 Pelle Judit 1962 Egri Szenior
1621 8 Pataki István 1942 Csongrád
1621 8 Pap Gyula 1955 Pest
1621 8 Palczert László 1959 Hajdú
1621 8 Osgyán József 1920 Szolnok
1621 8 Ormoshegyi Ernő Dr. 1927 Szolnok
1621 8 Négyessyné Marján Éva 1963 Debreceni Szenior Úszó
1621 8 Nyári József 1987 BEAC
1621 8 Novák Ádám 1983 Veszprémi Triatlon
1621 8 Mészáros András 1980 Budapesti Delfinek
1621 8 Márton András 1943 Miskolci V.S.C
1621 8 Lázár János 1976 Dombóvár
1621 8 Lakos Gyöngyvér 1977 Újbuda
1621 8 Köves Péter 1935 Budapest egyéni
1621 8 Kállay Mária 1940 SAS
1621 8 Kádár Emilné 1930 Pest
1621 8 Kovács János 1968 Balaton Úszóklub
1621 8 Kovács Gábor 1972 Muréna Szegedi Úszó
1621 8 Korpássy András Dr. 1940 Újbuda
1621 8 Kolba Mihály 1960 Orvosegyetem Sport Club
1621 8 Knizse Gyula 1974 SAS
1621 8 Kenéz László 1958 HSUVC
1621 8 Kemény Petra 1972 Magyar Szervátültetettek Sz.
1621 8 Karikó Tibor 1967 Csongrád
1621 8 Karanyicz László 1953 Egri Senior ÚK
1621 8 Józsa Gábor 1912 Bp.
1621 8 Huiber Zoltán 1956 TVSE
1621 8 Hoffmann Endre 1939 Borsod
1621 8 Góbi Dezső 1965 HSÚVC
1621 8 Gracza Ilona 1954 Pest
1621 8 Gere Zoltán 1968 Egyéni
1621 8 Gacsályi Gusztáv 1955 Debreceni Szenior ÚK
1621 8 Fábián Vince 1981 Csongrádi Senior
1621 8 Fischer Istvánné 1937 Pest
1621 8 Fehér Zsolt 1970 HSÚVC
1621 8 Farsang Ferenc 1963 Budapest
1621 8 Farkas János 1942 Pest
1621 8 Eisenberger József 1981 Sprint Fortuna SC
1621 8 Ducsay Katalin 1942 Egri Senior
1621 8 Domokos Dénesné 1914 Pest
1621 8 Czenczik Jánosné 1939 Pest
1621 8 Császárné Mitykó Márta 1971 Tótkomlósi Úszó Egyesület
1621 8 Csiszár László 1958 Csongrád
1621 8 Csala Gábor 1970 Makói SVSE
1621 8 Csaba Gábor 1922 Szarvasi Seniorok
1621 8 Bögös László ifj 1971 Egri Senior
1621 8 Brunner Ferencné 1952 Szentes
1621 8 Borsodi Zoltán 1980 Kecskemét
1621 8 Boros Ottó Dr. 1929 Szolnok
1621 8 Borbás Béla 1937 Bp.
1621 8 Benke Katalin 1958 SAS
1621 8 Belovai Margit 1954 Tempero SC
1621 8 Antal Lászlóné 1933 Borsod
1701 7 Ádor Jenő 1955 Szentes
1701 7 Zsemlye Béla 1945 Újbuda Senior
1701 7 Weidinger Imre 1934 Baja
1701 7 Vízi Csaba 1964 Százhalombatta
1701 7 Vér Béla 1945 Pest
1701 7 Vágvölgyi Ferenc Dr. 1920 Baja
1701 7 Vasváry Tamás 1972 FTC
1701 7 Vandrus János 1935 Pest
1701 7 Török Árpád 1973 Orvosegyetemi SC
1701 7 Tóth Sándor 1967 Újbuda
1701 7 Tóth Dénes 1965 Debreceni senior
1701 7 Tímár Gyula 1931 Szolnok
1701 7 Terbe Ákos 1956 Kiskun Vízi és Szabadidő SE
1701 7 Takács Mária 1941 Pécsi TÁSI
1701 7 Sárdi Gabriella 1980 Százhalombattai VUK SE
1701 7 Szöllősi István 1971 Szeged
1701 7 Székely Tamás 1977 Tatabánya
1701 7 Szász Ágnes Dr. 1975 Egyéni Kecskemét
1701 7 Szász János 1934 Újbuda Senior
1701 7 Sztahora János 1936 Borsod
1701 7 Szanda István dr. 1952 Hódmezővásárhelyi UK
1701 7 Szalay János 1963 Százhalombatta
1701 7 Szalai Levente 1972 Tatabánya Vízmű SE
1701 7 Szabó Róbert 1932 Szentes
1701 7 Szabó Pál 1967 Kecskemét
1701 7 Somosi Ágnes 1987 Pénzügyőr SE
1701 7 Sitkeiné Kergyó Ágnes 1971 Tótkomlósi Úszó Egyesület
1701 7 Sipos Katalin 1970 Százhalombatta
1701 7 Simon Kata 1974 Szentesi Delfin ESC
1701 7 Sehovics Sándor 1952 Egri Senior ÚK
1701 7 Schrancz Marietta 1964 Szentes
1701 7 Schneiderné Szabó Julianna 1953 Magyar Szervátültetettek Sz
1701 7 S. Dankó Tamás 1968 Nyírsenior 97
1701 7 Révai Zoltán 1948 Soproni SC
1701 7 Rákhely Zsolt 1974 Kaposvár
1701 7 Rolof Andrásné 1927 Borsod
1701 7 Rajki Józsefné 1975 Tótkomlósi Rozmár
1701 7 Radvánszki Márta 1958 Csongrádi senior
1701 7 Pőhm Irén 1953 Budapesti Senior
1701 7 Pásztor István Dr. 1923 Csongrád
1701 7 Puszta Géza Dr. 1941 Szolnok
1701 7 Pozsgay Klára 1965 Győr
1701 7 Polgár Katalin 1959 Egri Senior SC
1701 7 Podani Zoltán 1984 Egyéni induló
1701 7 Paulovits Rita 1960 SAS
1701 7 Patyi Árpád 1920 Pest
1701 7 Papp József 1981 Debreceni Szenior Úszó
1701 7 Németh Ildikó 1962 HSÚVC
1701 7 Novák András 1936 Tempero
1701 7 Nemes Dániel 1965 Debreceni Szenior Úszó Klub
1701 7 Nagy Ágnes 1965 Szentesi Delfin ESC
1701 7 Nagy Attila 1966 Hódmezővásárhely
1701 7 Móricz Krisztina 1971 Csongrádi senior
1701 7 Ménes Zsolt 1962 Debreceni Szenior Úszó
1701 7 Máté István Hunor 1983 Törökbálti Senior
1701 7 Musatics Lili 1988 Pénzügyőr SE
1701 7 Mucsi Balázs 1981 Tótkomlósi Rozmár
1701 7 Motyovszki Zsuzsa 1969 Tótkomlósi Rozmár
1701 7 Molnár Zsuzsanna 1984 Törökbálinti SC
1701 7 Molnár László Dr. 1921 Csongrád
1701 7 Miskoczi Márta 1937 Szolnok
1701 7 Miló András 1950 Air-Aqua Búvárklub
1701 7 Mikó Sándor 1946 Magyar Szervátültetettek SZ
1701 7 Maróthy Alajosné 1934 Pest
1701 7 Lukács Linda 1986 Nyírsenior 97 SE
1701 7 Litauszki Pál 1969 Komko
1701 7 Legény Zsolt 1960 Budapesti Senior ÚC
1701 7 Lakatos István 1925 Egri Senior
1701 7 Kővári Ferenc 1929 Baranya
1701 7 Kun-Szabó Anna 1981 Pénzügyőr SE
1701 7 Kun Zoltán 1964 Kiskun Vizi és Szabadid
1701 7 Kriskovits Gézáné 1928 Borsod
1701 7 Kováts György Dr. 1935 Békés
1701 7 Kovácsné Juhász Katalin 1942 Szolnok
1701 7 Kovácsházi Miklós 1975 Szentesi Delfin ESC
1701 7 Kovács Imre 1962 Soproni Senior
1701 7 Kovács Hunor 1977 FTC Szenior
1701 7 Kovács Dániel 1984 Egyéni
1701 7 Kissné Magyar Kata 1953 HSÚVC
1701 7 Khaut András 1964 Sopron
1701 7 Kerekes Emese 1978 Egyéni
1701 7 Kelecsényi Zsuzsanna 1940 Borsod
1701 7 Katona Josefina 1953 Debreceni Szenior Úszó Klub
1701 7 Juhász Tibor 1983 Szentesi Delfin ESC
1701 7 Juhász László 1925 Borsod
1701 7 Jekkel Balázs 1982 Orvosegyetem SC
1701 7 Horváth Sándorné 1936 Csongrád
1701 7 Horváth Győzőné 1941 Szabadúszó
1701 7 Heverdle Tamás 1954 Egri Szenior
1701 7 Herpay Gábor 1972 Nyírsenior '97 SE
1701 7 Haragos Zoltán 1980 Budapesti Delfinek
1701 7 Hankószky László 1962 Air-Aqua Búvárklub
1701 7 Gundl József ifj. 1968 Szentes
1701 7 Gonzalez Sandra 1984 Sprint Fortuna SC
1701 7 Gerő Tamás 1978 Budapesti delfinek
1701 7 Gergely Lászlóné 1932 Borsod
1701 7 Gelsei-Jaczkó Csilla 1980 Debreceni Szenior Úszó Klub
1701 7 Gedeon Sándor 1927 Borsod
1701 7 Fogarasi Károly 1976 Tatabánya Vizmű SE
1701 7 Ferencz Ferenc 1952 Titán Szeged
1701 7 Farkas Árpád 1963 Muréna Szeged
1701 7 Erdősiné Varju Katalin 1969 Zabolátlan hossz. Gy
1701 7 Domonkos Attila 1967 Győri Zabolátlan SE
1701 7 Domboi Gábor 1980 Debreceni Senior
1701 7 Debreceni Elza 1929 Borsod
1701 7 Damsits Krisztián 1974 Alba Senior SE
1701 7 Csókay Miklós 1966 Hód Úszó SE
1701 7 Csukás Lajos Dr. 1943 Gyulai Dr.Regele K
1701 7 Cseke Bernadett 1980 Iron Aquatics
1701 7 Cseh Gabriella 1973 Air Aqua Búvárklub
1701 7 Csaba Péter 1974 Budapesti Senior ÚC
1701 7 Börcsök Pál 1965 Békés
1701 7 Bényei Magdolna Dr. 1938 Szolnok
1701 7 Bánáti János 1955 Baja
1701 7 Bányai Miklós 1948 Budapesti Senior
1701 7 Buócz Tamas 1984 Miskolci V.S.C
1701 7 Bunkoczi Attila 1956 Air-Aqua Búvárklub
1701 7 Buda János 1927 Borsod
1701 7 Brinza Lenke 1940 Eger
1701 7 Berényi Áron 1975 Újbuda Szenior
1701 7 Berta Izabella Dr. 1959 Csongrád
1701 7 Bencze Istvánné 1940 Pest
1701 7 Barta László Dr. 1936 Csongrád
1701 7 Bana Richárd dr. 1991 Agria Eger
1701 7 Balogh Géza 1971 Debreceni Szenior Úszó Klub
1701 7 Balogh Gyula 1936 Pest
1701 7 Aczél Ferenc 1935 HSÚVC
1828 6 Zsida Enikő 1970 Százhalombatta
1828 6 Zsarnóczy Istvánné 1963 Békés
1828 6 Zsarnóczay Helga Dr. 1988 Gyula Regele K. ÚK
1828 6 Zsarnóczay Gyula 1955 Békés
1828 6 Zombori József 1964 Eger
1828 6 Zimonyi Ildikó Dr. 1974 Debreceni Szenior
1828 6 Zenkl Gábor 1965 Budapesti Delfinek
1828 6 Zacsovics Szilvia 1975 Budapesti Delfinek
1828 6 Wilhelm Viktor Dr. 1975 SAS
1828 6 Vígh Márta 1959 SAS
1828 6 Várkonyi Ágnes 1979 Szeged
1828 6 Vágó Réka 1977 Pénzügyőr SE
1828 6 Vágott István 1925 Szolnok
1828 6 Visontai József 1936 Egri Senior
1828 6 Virágos Eszter 1983 Debreceni Szenior Úszó Klub
1828 6 Vinnai Otília 1973 Nyír-Senior 97
1828 6 Vincze Krisztina 1991 Hódmezővásárhelyi SUVC
1828 6 Vidovics László 1964 Szentesi Delfin
1828 6 Varsi Anikó 1969 Hajdúszoboszló
1828 6 Varjasné dr.Kovács Edit 1951 Budapesti Szenior
1828 6 Varga Zsuzsanna 1976 Egyéni
1828 6 Vajdics András 1957 Ercsi Sportcsarnok
1828 6 Vados Bence 1989 Bohóchal Egyesület
1828 6 Tóth Péter 1950 Heves
1828 6 Tószegi Márton 1979 Budapesti Delfinek
1828 6 Turányi Gyula 1970 Budapesti Senior
1828 6 Tompai Gábor 1982 Bajai Spartacus
1828 6 Terebesi Zsolt 1976 Debreceni Szenior
1828 6 Taferner Béla 1965 Budapesti Senior
1828 6 Szűcs Henrietta 1979 Bohóchal
1828 6 Szokolay Balázs 1965 Tótkomlósi Rozmár Szenior
1828 6 Sziklai Péter 1974 Bohúchal
1828 6 Szijjártó-Szabó Csilla 1950 Szentesi Delfin Egés
1828 6 Szalatnyay Örsi 1983 Egyéni induló
1828 6 Szabó Viktor 1982 Egyesületen kívül
1828 6 Szabó Márta 1954 Debreceni Szenior Úszó
1828 6 Szabó Kinga 1991 Swim Life SE
1828 6 Szabó Judit 1958 Budapesti Delfinek
1828 6 Szabó Jenő 1965 Békés
1828 6 Sipos Péter Dr. 1952 Egri Senior
1828 6 Salamon Gabriella 1965 Békéscsaba Senior
1828 6 Rókus Ákos 1987 HSÚVC
1828 6 Rideg Mihály 1944 Békéscsabai Szenior
1828 6 Regele Norbert 1977 Gyula Regele K.Úk.
1828 6 Pozsonyi Ágnes 1946 Budapest
1828 6 Pongor András 1982 Debreceni Szenior
1828 6 Polgári Györgyi 1971 Kaposvári Aréna
1828 6 Pfleing László 1928 Pécsi TÁSI
1828 6 Petényi Endre 1948 BVSC
1828 6 Perini Andrea 1979 Debreceni Szenior Úszó Klub
1828 6 Paulik Tibor 1969 Muréna Szeged
1828 6 Pataki Sándor 1953 Deszk
1828 6 Németh Istvánné 1949 Pest
1828 6 Novák Szabolcs 1972 Ybl Waterpolo Club
1828 6 Nemes Zoltán 1967 Békés
1828 6 Naszvadi Miklós 1951 Csongrád
1828 6 Nagy András 1927 Szolnok
1828 6 Módla Sándor 1917 Szolnok
1828 6 Mészáros Zoltánné 1942 Békéscsabai Senior
1828 6 Márta Melinda 1983 Budapesti Delfinek
1828 6 Mozga Imre 1983 Nyírsenior 97'
1828 6 Menyhárd Máté 1991 Kis Tri Balatonman
1828 6 Mauks Levente 1975 Debreceni Szenior Úszó Klub
1828 6 Makai Mónika 1982 Budapesti Delfinek
1828 6 Major Zoltán 1959 Stílus Kőbánya Ú.Isk
1828 6 Lázár Jánosné 1936 Heves
1828 6 Litvák Ágnes 1962 Debreceni Szenior Úszó Klub
1828 6 Köteles Zsuzsa 1979 Magyar szervátült.
1828 6 Körffy Kornél 1936 Csongrád
1828 6 Kádár Miklós 1979 Tempero SC
1828 6 Kádár György 1940 Szolnok
1828 6 Kulcsár Tamás 1939 Bp.
1828 6 Kuczora Ferenc 1938 Szolnok
1828 6 Kriskovics Géza 1926 Borsod
1828 6 Kozmér Márta 1960 Tótkomlósi Úszó Egyesül
1828 6 Kovács Lajos 1934 Borsod
1828 6 Kovács Detre Dr. 1986 Szentesi Delfin ESC
1828 6 Kovács András Dr. 1952 Százhalombatta VUK SE
1828 6 Kormos István 1958 Budapesti senior
1828 6 Koczka Kálmánné 1938 Pest
1828 6 Kocsár László 1962 Debreceni senior
1828 6 Kocsis József 1967 Békés
1828 6 Kiss Sándor 1974 Csongrádi Senior
1828 6 Kiss Andor 1977 Egyéni
1828 6 Király Eszter 1975 Újbuda Senior
1828 6 Kertes Gyula 1978 Csongrádi Senior
1828 6 Kemecsei Dóra 1984 Budaörs
1828 6 Kardos Péter Dr. 1975 Budapesti Delfinek
1828 6 Karaba György 1968 Békéscsabai Senior
1828 6 Kanizsa Tivadar 1933 Szolnok
1828 6 Józsa Mihályné 1964 Egri Senior
1828 6 Jánosi István 1935 Pest
1828 6 Jacsó Gabriella 1946 Budapesti Senior
1828 6 Irányi Dezső 1914 Békés
1828 6 Imri Erzsébet 1975 Miskolci VSC
1828 6 Huszár Pálné 1950 Csongrád
1828 6 Horváth Zita 1945 Pécs-Baranyai Sz. Ú.
1828 6 Horváth Tímea 1970 Egyéni
1828 6 Horváth Ottó 1947 Bácsvíz KVSC
1828 6 Horváth Elemér 1931 Szolnok
1828 6 Horonyi Petra 1984 Debreceni Szenior Úszó
1828 6 Holl Zsuzsa 1973 Gyulai Senior
1828 6 Hoffman Csaba 1975 Szentesi Delfin ESC
1828 6 Havassy Istvánné 1939 Gyula Regele Szenior
1828 6 Hansági Zsuzsanna 1960 Tatabányai vízmű
1828 6 Hajnal Lajos 1969 Nyírsenior
1828 6 Gömöryné Mészely Zsuzsa 1955 Egyesületen kívül
1828 6 Gólya Róbert 1978 Egri Senior
1828 6 Gyenge Attila Csaba 1974 Magic Boys
1828 6 Gullay Mihályné 1925 Csongrád
1828 6 Gombás Béláné 1931 Baranya
1828 6 Gombár Zsolt Dr. 1979 Rév és Társai SC
1828 6 Fórizs Tamás 1964 Air Aqua Búvárklub
1828 6 Fricska Nagy János 1952 Kkfélegyháza
1828 6 Flekács Sarolta 1929 Borsod
1828 6 Finta Béla 1947 Debreceni Szenior Úszó
1828 6 Filep Ernő Csaba 1958 Debreceni Senior
1828 6 Fajó Csilla 1966 Békés
1828 6 Erdődi Ákos 1971 Egyéni induló
1828 6 Eperjesi Emese 1959 Hajdú
1828 6 Engel Dénes 1951 Békéscsaba
1828 6 Dévald Péterné 1939 Debreceni Szenior
1828 6 Décsi János 1933 Pest
1828 6 Dunayné Limbek Andrea 1965 Debreceni Szenior Úszó Klub
1828 6 Dongó László 1942 Szentes
1828 6 Domboróczki Rita 1978 Egri Senior ÚK
1828 6 Dohányosné Keszeli Beáta 1970 Tótkomlósi Úszó Egyesület
1828 6 Doetsch Mária 1941 Budapesti Senior
1828 6 Dittrich Róbert 1979 HSÚVC
1828 6 Diriczi László 1965 Nyírsenior 97 SE
1828 6 Delia Monika 1967 Újpesti Torna Egylet
1828 6 Csirmaz Sándor 1966 Békéscsabai Senior
1828 6 Bíró István 1923 Szolnok
1828 6 Bíró Ildikó Dr. 1940 Szolnok
1828 6 Báthori Veronika 1957 Soproni SC
1828 6 Bálint Miklós 1983 Újbuda
1828 6 Buda Jánosné 1927 Borsod
1828 6 Borbély Adrienn 1978 Kiskunfélegyháza
1828 6 Bokrétás András 1929 Baranya
1828 6 Bogáti Botond 1970 Budaörs
1828 6 Bognár Rita 1975 BÁCSVÍZ
1828 6 Bartschné Dalmády Éva 1961 Szeged
1828 6 Baranyi Csaba 1975 Miskolci Vízművek SC
1828 6 Balogi Erika 1962 Egri lehetőség SE
1828 6 Balogh Tibor dr. 1949 Egyéni induló Bp.
1828 6 Bakró Ildikó 1967 Iron
1828 6 Apter Károlyné 1938 Szolnok
1975 5 Ötvös Éva 1973 Hajdú
1975 5 Ölyüs Viktor 1982 Bohóchal Úszó és Szi
1975 5 Ács László 1960 Tótkomlósi Úszó Egyesül
1975 5 Zábó Gyula 1942 Pest
1975 5 Zsingorné Karasz Ilona 1966 Tótkomlósi Úszó Egyesület
1975 5 Zleovszki Aliz 1983 Békéscsabai Senior
1975 5 Zahorán Tibor 1937 Békés
1975 5 Vér Imre 1940 Pest
1975 5 Várallyay Iván 1937 Gyöngyös
1975 5 Vági András 1948 Orosháza
1975 5 Virág Zoltán 1979 Szolnok
1975 5 Virovecz Richárd 1988 Dombóvári Senior Úszók
1975 5 Vermes Vilmosné Dr. 1926 Békés
1975 5 Varga Krisztina 1967 Újpesti Delfinek
1975 5 Varga Imre 1933 Csongrád
1975 5 Urszán Dávid 1976 Debreceni Szenior Ú.K
1975 5 Udvari György 1968 Szentes
1975 5 Torday Zsigmond Dr. 1932 Szolnok
1975 5 Toldy Zsuzsanna 1969 Air-Aqua Búvárklub
1975 5 Toldy Márta 1952 Bp.
1975 5 Tamás Botond 1979 Budapesti delfinek
1975 5 Süvegei Gyula Dr. 1937 Pest
1975 5 Sárközi István 1929 Békés
1975 5 Szűcs Gyula Dr. 1960 Egyesületen kívül
1975 5 Szőcs József Dr. 1960 Győri Zabolátlan SE
1975 5 Szőcs Jolán 1977 Budapesti Delfinek
1975 5 Székely Mária 1963 Egyéni
1975 5 Szutor Enikő 1959 Bácsvíz KVSC Kmét
1975 5 Szremko Krisztina 1972 Szentes
1975 5 Szilágyi Ádám 1986 Egyéni induló
1975 5 Szieber Ákos 1984 Egyéni
1975 5 Szatmári Róbert 1969 Debreceni Szenior Úszó Klub
1975 5 Szalay Judit 1976 FTC Szenior
1975 5 Szabó Éva 1978 Szentesi Delfin
1975 5 Szabó Beatrix 1966 Kaposvári Aréna SÚK
1975 5 Soós Jenő 1941 Budapesti Senior ÚC
1975 5 Soós Elek 1970 Százhalombatta
1975 5 Somogyiné Bondor Erzsébet 1953 Győr
1975 5 Skorán Péter 1966 Air-Aqua Búvárklub
1975 5 Simonyi Attila 1968 Pest
1975 5 Sevaracz Máté 1955 Szegedi senior
1975 5 Seenger Pál 1939 Újbuda senior
1975 5 Sebestyén Máté 1965 Gyula
1975 5 Sallai Krisztina 1992 Hódmezővásárhelyi Sz
1975 5 Répássy Éva 1960 Egyéni Budapest
1975 5 Rácz Kálmán 1981 Debreceni Szenior
1975 5 Regályné Zarnóczay Klára 1960 Szabadúszó
1975 5 Rakovits Béla 1971 Nyírsenior '97 ÚE
1975 5 Radics Ákos 1976 Helvécia
1975 5 Racskó Ádám 1977 Tótkomlósi Úszó Egyesület
1975 5 Pálinkás Balázs 1987 Budapesti Delfinek
1975 5 Provics András 1974 Kiskun- Vízi és Szabadidő SE
1975 5 Pozsonyi Péter 1991 Iron Aquatics
1975 5 Pomázi Zoltán 1970 Nyírsenior 97 SE
1975 5 Poljak Lászlóné 1971 Tótkomlósi Úszó Egyesület
1975 5 Platonov Miklós 1970 Debreceni Szenior ÚK
1975 5 Petkovics Éva 1970 Újpesti Delfinek SE
1975 5 Pethő Károly 1961 Nyírsenior '97
1975 5 Pella Tamás 1939 Borsod
1975 5 Pataki Csaba 1967 Szentes
1975 5 Papp István 1983 Gyulai Dr.Regele K
1975 5 Palicz Anita 1968 Debrecen
1975 5 Ozsgyán Béla 1938 Békés
1975 5 Németh Gabriella 1962 Újpesti Delfinek
1975 5 Nagy Richárd 1979 SAS
1975 5 Nagy Pál Miklós 1976 Békéscsabai senior
1975 5 Nagy József 1955 Pénzügyőr SE
1975 5 Nagy Bernadett 1976 V8-DSE Szentendre
1975 5 Möhring Emese 1969 Százhalombatta VUK-SE
1975 5 Mártonffy Tamásné 1945 Pest
1975 5 Márta László 1978 Kistarcsai VSRC
1975 5 Munkácsi Zsolt 1971 Csongrád
1975 5 Mravik Mária 1954 Szarvas SZUSE
1975 5 Molnár Sándor 1946 TTF Nyíltvízi Úszók
1975 5 Molnár László 1993 Szegedi Úszó Egylet
1975 5 Molnár János 1975 Szeged Szenior
1975 5 Molnár István 1958 Debreceni Szenior Úszó
1975 5 Mikulán János 1956 Hajdú
1975 5 Mike András 1969 Air-Aqua Búvárklub
1975 5 Mezei Gábor 1960 Nyírsenior
1975 5 Melkuhn Tibor 1965 Csongrád
1975 5 Marik László 1946 Békéscsaba
1975 5 Marczis Dávid 1991 Eger Városi ÚK
1975 5 Maier Judit Margit 1942 Debreceni Szenior Úszó Klub
1975 5 Magyar Péterné 1969 Budapesti Senior
1975 5 Maczelka László 1956 Szentes
1975 5 Lóczi Csaba 1969 Tótkomlósi Rozmárok
1975 5 Lénárt Szilvia 1970 Szentes
1975 5 Lovas Róbert 1975 Pécsi Vörös Meteor Sportkör
1975 5 Losonczi Éva 1959 Debrecen
1975 5 Lendvai Beáta 1986 Békéscsabai Senior
1975 5 Lajos József Zsolt 1981 Csongrádi Senior
1975 5 Kósa Gábor 1973 Gyula Regele K.Úk.
1975 5 Káray Péter 1974 Sprint Fortuna SE
1975 5 Kádár Lajos 1976 Veszprém
1975 5 Kádár József 1952 Csongrád
1975 5 Kurucz Anikó 1989 Szentesi Delfin ESC
1975 5 Kozák Jánosné 1935 Szolnok
1975 5 Kovács Timea 1974 Szeged
1975 5 Kovács Szilvia 1972 Szenior Alba SE
1975 5 Kovács Rita 1970 Nyírsenior 97'
1975 5 Kovács Miklós 1965 Első Érdi ÚE
1975 5 Koltai Tamás 1983 Százhalombatta
1975 5 Kocsis Ibolya 1970 Csongrád
1975 5 Kmetykó Róbert 1965 Csongrád
1975 5 Kmetovits János 1958 Szolnok
1975 5 Kiss László 1955 Csongrád
1975 5 Kiss Ilona 1938 Csongrád
1975 5 Kis István 1943 Egyéni / Individual
1975 5 Kertész Ferenc 1963 Gyulai Senior
1975 5 Keresztes József 1955 Békéscsabai Senior ÚE
1975 5 Kassitzky Attila 1978 Budapesti Delfinek
1975 5 Kassai Péter Dr. 1960 Békés
1975 5 Karácsonyi Emese 1976 Debreceni Szenior Úszó Klub
1975 5 Karsai Zsolt 1977 Nyír-senior 97'
1975 5 Kancsóné T H Judit Dr. 1967 Tótkomlósi Rozmárok
1975 5 Kamarásné B. Katalin 1945 Pécs
1975 5 Kalmár Zsolt 1954 Újbuda
1975 5 Járfás Szilvia 1976 Kaposvári Aréna
1975 5 Jámbor Zoltán 1967 Gyulai Senior
1975 5 Juharos Gábor 1964 Triaktív SE
1975 5 Jergel Gizella 1929 Borsod
1975 5 Jason Colvell 1976 Vasas SC
1975 5 Jancsó Gézáné Dr. 1942 Pest
1975 5 Imre Gergely 1980 Egyesületen kívüli
1975 5 Imre Andrea 1971 Nyírszenior
1975 5 Hudetz-Németh Fruzsina 1986 Swim Life
1975 5 Horváth László 1930 Csongrád
1975 5 Horváth Ildikó 1968 Budapesti Senior
1975 5 Halterné Nádor Zsuzsanna 1927 Bp.
1975 5 Gál Zoltán 1972 BÁCSVÍZ-KVSC
1975 5 Gál Sándor 1948 BÁCSVÍZ-KVSC
1975 5 Gyertyás Péter 1978 Kaposvári AC
1975 5 Gyenes Endre 1922 Csongrád
1975 5 Gráf Edina 1971 Stilus SE
1975 5 Garamvári Judit 1971 Újbuda
1975 5 Fábián Tamás 1978 Hódmezővásárhelyi Szeni
1975 5 Follert István 1967 Nyírsenior '97 ÚE
1975 5 Felföldi Andrea 1986 Egyéni
1975 5 Farkasné Dr.Patakfalvi-Vigh Katalin Dr. 1965 Százhalombattai VUK SE
1975 5 Farkas Andrea 1964 SAS
1975 5 Domány László 1944 Heves
1975 5 Czele Tamás 1978 BVSC
1975 5 Csordás István 1932 Pest
1975 5 Csorba Lászlóné 1923 Szolnok
1975 5 Csorba István 1989 Egyéni induló
1975 5 Csonth Tamás 1960 Budapesti Delfinek
1975 5 Csizmadia György 1930 Pest
1975 5 Cserjés László 1954 Újpesti Delfinek SE
1975 5 Csendes György 1929 Pest
1975 5 Csath Ágnes 1987 Bohóchal Egyesület
1975 5 Bús Ágnes dr. 1943 Újbuda
1975 5 Böszörményi Zoltán 1953 Csongrádi Senior
1975 5 Béres Csaba 1963 HSÚVC
1975 5 Buj János 1969 Gyula Senior
1975 5 Bozsó István 1923 Szolnok
1975 5 Boskó Regina 1968 Békés
1975 5 Birkás László 1972 Szombathelyi VízműSC
1975 5 Bhömis Bea 1970 Újpesti Delfinek
1975 5 Becsei Béla 1947 HSÚVC
1975 5 Bartha István 1967 Nyírsenior 97
1975 5 Baranyi Aranka 1954 Hódmezővásárhelyi Sz
1975 5 Banai Edit 1953 Pest
1975 5 Balogh Lajos 1948 Nyírsenior 97 SE
1975 5 Admiani István 1940 Szolnok
1975 5 Aczél Ferencné 1955 HSÚVC
2141 4 Zsilinszki Tibor 1977 Békéscsabai Senior
2141 4 Zsilinszki János 1932 Békés
2141 4 Zsebik László 1916 Szolnok
2141 4 Zombori Katalin 1967 Újpesti Delfinek
2141 4 Zeleneev Artem 1979 Budapesti Delfinek
2141 4 Zahorán Kálmánné 1947 Békéscsaba Senior
2141 4 Végh Viktória 1976 Colas Hungary
2141 4 Végh József 1974 Kecskemét
2141 4 Végh Judit 1976 Szentesi Delfin ESC
2141 4 Végh Edit 1964 HSÚVC
2141 4 Ványa Ferenc 1964 HSÚVC
2141 4 Vágott Istvánné 1930 Szolnok
2141 4 Virágos Lajosné 1940 Szolnok
2141 4 Virágos Lajos 1932 Szolnok
2141 4 Vida Csaba 1970 Kaposvári Aréna
2141 4 Varjasi Erika 1967 Air Aqua Búvárklub
2141 4 Varga Éva 1939 Szentes
2141 4 Varga Tamás 1952 Tatabánya Vízmű Sport
2141 4 Varga Ildikó 1963 Tótkomlósi Úszó Egyesület
2141 4 Vajdics József 1931 Ercsi Sportcsarnok
2141 4 Ugrin Ernő 1932 Szolnok
2141 4 Tüske Csaba 1967 BVSC Senior
2141 4 Török Mariann 1968 Gyulai Senior
2141 4 Török István Dr. 1935 HSÚVC
2141 4 Töröcsik Ignácné 1923 Szolnok
2141 4 Tóth Tamás 1979 Kistarcsai VRC
2141 4 Tóth László 1937 Borsod
2141 4 Tóth Gábor 1940 Pest
2141 4 Tóth Erzsébet 1950 Eger
2141 4 Traum Zoltán 1957 Első Érdi Ú. E.
2141 4 Tracsek Ferenc 1972 Debreceni Szenior Úszó Klub
2141 4 Torkos Csaba 1970 Csongrád
2141 4 Tenki Attila 1969 Debreceni Szenior Úszó
2141 4 Tarczali Szilárd 1974 Air-Aqua Búvárklub
2141 4 Tamás József 1966 SAS
2141 4 Takács Rózsa 1960 Békés
2141 4 Takács Krisztián 1975 Tótkomlósi Úszó Egyesület
2141 4 Sütő Stella 1977 Debreceni Szenior Ú.K
2141 4 Südy Anna dr. 1944 Százhalombattai VUK SE
2141 4 Sánta János 1966 Százhalombattai VUK
2141 4 Szücs Tamás 1981 Újbuda
2141 4 Szénási Gyula 1921 Borsod
2141 4 Szuszekár János 1968 Tótkomlósi Úszó Egyesület
2141 4 Sztanek Ferenc 1921 Szolnok
2141 4 Szokoly Eszter 1982 Váci Vízmű SE
2141 4 Sziva Péter 1952 Szentes
2141 4 Szilvássy Orsolya 1969 Szarvasi Szenior ÚVE
2141 4 Szigeti Lajos Dr. 1932 Baranya
2141 4 Szetmár István 1964 Várpalota Hobbi
2141 4 Szeiler Tamás 1969 Százhalombatta
2141 4 Szebényi András 1976 Mint a Hal
2141 4 Szatmári Krisztina 1970 Szentes
2141 4 Szaszkó Zoltán 1974 Mezőtúri senior
2141 4 Szakali Katalin 1962 Hajdú
2141 4 Szabó Éva 1987 Mezőtúri Szenior
2141 4 Szabó Zoltán 1945 Makói SVSE
2141 4 Szabó Rita 1977 Hullám 91
2141 4 Szabó Jenő 1965 Békés
2141 4 Szabó Gábor 1982 Budapest
2141 4 Stenszky Csaba 1943 Makói SVSE
2141 4 Stefcsik Gábor 1975 Szenior Alba SE
2141 4 Stamusz Árpád 1960 Baja
2141 4 Simonné Kiss Mária 1954 Győr
2141 4 Simon Viktor 1971 Ferencvárosi TC
2141 4 Siebig Mária 1953 Csongrád
2141 4 Sidó Béláné 1934 Szolnok
2141 4 Schéda Alexandra 1986 HSÚVC
2141 4 Schwéger Norbert 1980 Százhalombatta
2141 4 Savanya Norbert Dr. 1976 SZEDER SE
2141 4 Sashalmi Sándor 1983 Eger Városi ÚK
2141 4 Sarok Péter 1974 SAS
2141 4 Sallai Bea 1976 Integra AgriaSE Eger
2141 4 Rév Ádám 1982 Rév és Tsai SC.
2141 4 Ruzsás Dávid 1987 Debreceni Szenior Úszó Klub
2141 4 Rutai Gergely 1916 Csongrád
2141 4 Román Sándor dr. 1953 Rotary Eger
2141 4 Reviczky Gyula 1944 Pest
2141 4 Reininger László 1942 Tempero SC
2141 4 Rajszki László 1965 Egyéni
2141 4 Pólya Sándor 1985 Szentesi Delfin ESC
2141 4 Póka László Dr. 1941 Borsod
2141 4 Póda Krisztina 1980 Békéscsaba Senior
2141 4 Póczik Kálmán 1947 Győri Zabolátlan Sporte
2141 4 Péter Istvánné 1934 Szolnok
2141 4 Pécsi Mónika 1970 Győri Zabolátlan Sportegyesület
2141 4 Pánczél József 1951 Magyar SzSz
2141 4 Pálinkás László 1959 Pest
2141 4 Pálinkás András 1972 Békéscsabai Szenior
2141 4 Pál Gyuláné 1939 Szolnok
2141 4 Putorek Zita Dr. 1967 Lubicka Sport Club
2141 4 Prágainé Szauter Ildikó 1943 Szeged MMS
2141 4 Preisz Gyula 1958 BVSC Szenior
2141 4 Plankó Mihály 1920 Pest
2141 4 Paulik Katalin 1985 Egyéni
2141 4 Papp Viktória 1980 Mint a Hal
2141 4 Papp Márta 1956 Pest
2141 4 Papp Jenő Dr. 1950 Békés
2141 4 Palásti Éva 1990 Kiskunfélegyháza
2141 4 Pallagi Zsuzsa 1957 HSÚVC
2141 4 Németh Ágnes 1948 Bp.Sen.
2141 4 Novákné Kádas Edit 1965 Debreceni Szenior Úszó
2141 4 Novák Gyula 1965 Debreceni Szenior Úszó
2141 4 Nock Norbert 1976 Kaposvári Arena Senior
2141 4 Nagy Sándor Dr. 1940 Egyéni
2141 4 Nagy Sándor 1944 Tempero
2141 4 Nagy László 1980 Kistarcsai VRC
2141 4 Nagy József 1964 Csongrádi Tűzoltó SE
2141 4 Nagy Izabella 1959 Újpesti Delfinek
2141 4 Nagy Csabáné 1966 SAS
2141 4 Nagy Attila 1972 Egyesületen kívüli
2141 4 Mátyás Gábor 1989 Szeged Muréna
2141 4 Mártonfalvi Miklósné 1956 Air-Aqua Búvárklub
2141 4 Márta Andrea Dóra 1980 Egyéni Kecskemét
2141 4 Molnár Lajos 1922 Gyula
2141 4 Molnár Dávid 1983 Egyéni
2141 4 Modori Péter 1988 Egyéni Induló
2141 4 Mocsonoky Tamás 1964 Budapesti Delfinek
2141 4 Mizsák Emília 1962 Nyír Szenior
2141 4 Misi László 1975 Egri Szenior
2141 4 Mintál Tibor Dr. 1973 Pécsi Vörös Meteor Sportkör
2141 4 Menyhárt Attila Zsolt 1989 Szentesi Delfin ESC
2141 4 Meleghegyi Balázs Dr. 1974 Debreceni Senior
2141 4 Mehring István Dr. 1973 Egyéni induló
2141 4 Megyeházi Jánosné 1928 Tempero SC
2141 4 Makatics Péter 1987 Kaposvári Úszó SE
2141 4 Lénárd János 1937 Golden Hawks MSC WOC
2141 4 Lukácsné Imri Katalin 1979 Miskolci V.S.C
2141 4 Lotter Steffen 1989 Győri Zabolátlanok
2141 4 Lombosi Melinda Dr. 1978 Egyéni induló
2141 4 Leveles Andrea 1957 Debreceni Szenior UK
2141 4 Legezáné Arany Éva 1956 Mezőtúri Szeniorok
2141 4 Laurencsik Géza 1979 Eger Városi Úszóklub
2141 4 Kürti Szabó Zoltán 1967 Szentesi Delfin ESC
2141 4 Kövérné F. Anikó 1950 Nosztalgia Vízilabda
2141 4 Kövessi József 1917 Borsod
2141 4 Körtvélyfáy Barna 1938 Szabolcs
2141 4 Könczöl Gyula 1953 Újpesti Delfinek
2141 4 Kéri István 1947 Csongrád
2141 4 Kákonyi Zoltán 1978 Spartak Szabadka
2141 4 Krivenkoné Fehér Judit 1965 Egyéni Induló
2141 4 Kovács Sándor 1972 Stílus Kőbánya Ú.Isk
2141 4 Kovács Nikolett 1985 OSC
2141 4 Kovács Katalin 1955 HSÚVC
2141 4 Kovács Gábor 1969 Egyesületen kívüli
2141 4 Kovács Dávid 1972 Gyula Dr. Regele K. ÚK
2141 4 Korom Ferenc 1954 Csongrád
2141 4 Kormány Mária 1976 Debreceni Szenior Úszó Klub
2141 4 Korim Pál 1971 Békéscsabai Senior
2141 4 Komáromi László 1954 Tótkomlósi Úszó Egyesület
2141 4 Kiss Éva 1954 Arató Diszkó
2141 4 Kiss Tamásné 1970 Gyula
2141 4 Kiss András 1933 Pest
2141 4 Király Judit 1975 HSÚVC
2141 4 Kerényi Zsófia 1977 Debreceni senior
2141 4 Kertész Éva 1948 Békéscsabai Senior
2141 4 Kenyeres Kálmán 1970 Kecskemét
2141 4 Kelemen István 1953 Pest
2141 4 Katatics Béla 1944 Pest
2141 4 Karsai Gábor 1977 Nyírszenior
2141 4 Karczag Tamás 1961 Eger Senior
2141 4 Kanderné Németh Györgyi 1965 Makó
2141 4 Jullich László 1978 FTC
2141 4 Juhász Teréz 1958 Budapesti Delfinek
2141 4 Juhász László 1974 Kiskunfélegyházi Senior
2141 4 Juhász József 1950 HSÚVC
2141 4 Joó Tibor 1981 Szentesi Delfin Egés
2141 4 Jancsa Attila 1977 Mezőtúri Szenior
2141 4 Ivanovné Tóth Ágnes 1961 Szentesi Delfin Egés
2141 4 Ilia János 1945 Pécs
2141 4 Huszár Tibor 1987 Százhalombattai VUK
2141 4 Huff Zsuzsa 1964 Csongrád
2141 4 Hudi Zsanett 1990 Veszprémi Úszó Klub
2141 4 Hrabovszki Ákos 1963 Pest
2141 4 Horváth Szilárd 1963 Lator UVE Hatvan
2141 4 Horti Sándor 1956 Csongrádi Senior
2141 4 Hoffmann Ágnes 1969 SAS
2141 4 Hartmann István 1947 Sopron
2141 4 Hajdú Pál 1970 Gyula
2141 4 Hajdú Enikő 1986 BÁCSVÍZ-KVSC
2141 4 Hajdú Angéla 1961 Bácskiskun
2141 4 Gálosiné Dani Sári 1938 Baranya
2141 4 Gyürkei Éva 1935 Budapest egyéni
2141 4 Gyovai Gabriella 1964 Csongrád
2141 4 Gyivicsán Péter 1981 Tótkomlósi Rozmár
2141 4 Gyebnár György 1970 Békés
2141 4 Gundy Richárd 1942 Kaposvári Arena Senior VÚKE
2141 4 Gundl József 1945 Szentes
2141 4 Gulácsy Angéla 1968 Szeged
2141 4 Gulyás Zoltán Dr. 1938 Gyöngyös
2141 4 Gonda Mónika 1967 Nyírsenior '97 ÚE
2141 4 Gilicze Lajos Dr. 1925 Csongrád
2141 4 Gergely Mihály 1959 Kaposvári Aréna
2141 4 Georgievics Milutinné Dr. 1928 Szolnok
2141 4 Galó Tivadarné 1930 Borsod
2141 4 Galyas László Dr. 1963 Dr. Regele Károly Sz
2141 4 Gagyi Dénes Dr. 1937 Baranya
2141 4 Földvári Klára 1932 Tempero
2141 4 Földesi Róbert 1965 Hódmezővásárhely
2141 4 Foris Tamás 1965 Air-Aqua Búvárklub
2141 4 Fizil Ádám 1988 Debreceni Szenior Úszó Klub
2141 4 Ferenczi Elvira 1927 Budapesti Senior
2141 4 Fenyő Márta 1946 Debreceni Szenior Úszó
2141 4 Felsmann Adrien 1971 Zabolátlan Senior Győr
2141 4 Fekete Zoltán 1974 Bácsvíz KVSC
2141 4 Fehér János 1941 Borsod
2141 4 Farkas János 1966 HSÚVC
2141 4 Eger László 1945 Budapesti Senior
2141 4 Domokos Ádám 1986 Gyula Regele K.Úk.
2141 4 Diebel Andrea 1971 Hajdú
2141 4 Deák Tamás 1993 Tatabányi Vízmű SE
2141 4 Darai Zsoltné 1965 Nyírsenior '97
2141 4 Dancsó Dénes 1953 Csongrád
2141 4 Czenczik János 1935 Pest
2141 4 Császárné Técsi Beáta 1949 HSÚVC
2141 4 Csurgai Erika 1970 Csongrád
2141 4 Csizmadia Mariann 1972 Sopron
2141 4 Csiszár Anikó 1971 Kaposvári Aréna
2141 4 Csikós Attila 1962 Egyéni
2141 4 Csikai Anita 1980 BÁCSVÍZ
2141 4 Csabai Csaba Dr. 1938 Szolnok
2141 4 Böröczi Viktória 1975 Kaposvári Arena
2141 4 Böjthe Petneházy Réka 1972 Győri Zabolátlan Sporte
2141 4 Bíró Józsefné 1943 Egri Szenior
2141 4 Bázár Kinga 1971 Szentes
2141 4 Bányai János 1959 Gyula Regele K UK
2141 4 Brinda Péter 1928 Gyula
2141 4 Borsos Zoltán 1962 Budapest
2141 4 Borsos Henriett 1986 Kecskemét
2141 4 Boros Anikó 1958 Rév és társa SC
2141 4 Borombós Árpád 1977 Triton Sport Egyesület
2141 4 Bocskai László 1921 Pest
2141 4 Bernei Zsuzsa 1961 Gárdony
2141 4 Beleon Zsolt 1965 Csongrád
2141 4 Beck Mihályné 1929 Pest
2141 4 Bartovics János 1972 Nyírsenior 97
2141 4 Barta Mónika 1969 Eger Városi Úszóklub
2141 4 Baranyay Péter 1979 Egyéni
2141 4 Balázs István 1988 Budapesti DelfinekSE
2141 4 Balogh Máté 1986 Győri Zabolátlan Sporte
2141 4 Bali Ferencné 1919 Szolnok
2141 4 Bagó Lajos 1955 Mezőtúri Szenior
2141 4 Atlasz György 1968 Egyéni
2141 4 Apostol József 1920 Borsod
2141 4 Adler Judit 1960 Kaposvári Aréna SÚK
2385 3 Újhelyiné Ábrahám Katalin 1949 Sprint Fortuna SE
2385 3 Áder Károly 1958 Egyéni
2385 3 Ábrahám Attila 1970 Százhalombatta
2385 3 Zubor Attila 1975 Iron Aquatics
2385 3 Zilahi Erzsébet 1948 Tempero Sc
2385 3 Zentai Zsolt 1971 Százhalombatta
2385 3 Zavaczky Andrea 1957 Debreceni Szenior Úszó
2385 3 Zalai Zita 1984 Muréna Szegedi UBK
2385 3 Zajac Zsuzsa 1976 Szolnoki Senior
2385 3 Vízhányó Emilia 1968 Kiskunfélegyházi Úszó E
2385 3 Vértesy László 1922 Bp.
2385 3 Végh Zsolt 1954 Kecskeméti Tria Túra
2385 3 Várszeginé Vigyázó Zsuzsa 1941 Bp.
2385 3 Városi László 1962 Baranya
2385 3 Ványi Rajmond 1988 BÁCSVIZ Kecskeméti
2385 3 Vámos Ágnes 1965 Helix Komló
2385 3 Vágó Imre 1947 Pest
2385 3 Váczi Márk 1974 Dunaújváros
2385 3 Váczi János ifj 1979 Dunaújváros
2385 3 Vincze Edit 1965 Csongrád
2385 3 Villányi Lajos 1946 Pécs egyéni
2385 3 Vezsenyi Péter dr. 1949 Szentesi Delfin ESC
2385 3 Verók Attila Dr. 1970 Szentes
2385 3 Vermes Dániel 1978 Egyéni
2385 3 Venczel Miklós 1984 Debreceni Senior
2385 3 Vass Tibor 1955 Szentes
2385 3 Vaskovics Zsolt 1966 Debreceni Szenior Úszó
2385 3 Varróné Garab Eszter 1970 SAS
2385 3 Varga Zoltán 1959 Kaposvári Aréna SÚK
2385 3 Varga Kitti Dr. 1991 Győri Zabolátlan Sporte
2385 3 Varga Gábor 1966 SAS
2385 3 Varga György 1940 Szolnok
2385 3 Ujszászi Kornél 1974 BÁCSVÍZ KVSC
2385 3 Török Dezső 1936 Csongrád
2385 3 Tóth Rita 1969 Budapesti Senior
2385 3 Tóth Ferenc 1938 Újbuda Senior
2385 3 Tóth Erika 1973 Csongrád
2385 3 Tóth Balázs 1984 Debreceni Szenior
2385 3 Turbéki Ferenc 1969 Mint A Hal Egyesület
2385 3 Torzsa Krisztián 1988 Debreceni Senior
2385 3 Tiboldy Tibor dr. 1952 Fűzfő
2385 3 Thomas Schinkel Dr. 1965 Szarvasi UVE
2385 3 Tarnói Katalin 1962 Egyéni
2385 3 Takács Zoltán 1924 Békés
2385 3 Takács Andrea dr 1963 Soproni SC
2385 3 Sápi Tamás 1965 Újpesti Delfinek
2385 3 Szórádi Tibor 1951 Szentes
2385 3 Székely Máté 1976 Debreceni Szenior Úszó Klub
2385 3 Szántai Gábor 1946 Csongrádi Senior
2385 3 Szuromi István 1959 Csongrád
2385 3 Szulimán István 1950 Szolnoki Platina SE
2385 3 Szokolai László 1964 Százhalombatta
2385 3 Szirmai Péter 1977 Lator UVE Hatvan
2385 3 Szepesi Zoltán 1967 Egri Szenior ÚK
2385 3 Szenczy Erzsébet 1974 Szentesi Delfin ESC
2385 3 Szarvas Györgyi 1958 Budapest
2385 3 Szarka Antal 1955 Csongrád
2385 3 Szander Erik 1975 Delta Klub
2385 3 Szalai János 1933 Pest
2385 3 Szabó Péter 1968 Kaposvári Aréna SÚE
2385 3 Szabó László 1943 Békés
2385 3 Szabó Ferencné Dr. özv. 1912 Heves
2385 3 Szabó Endre 1984 BÁCSVÍZ
2385 3 Somlyai Miklós 1968 Budapesti Delfinek
2385 3 Sió Zoltán 1986 Budaörs
2385 3 Simon György 1980 OSC Szenior
2385 3 Sarkadi Attila 1976 Egyéni Versenyző
2385 3 Sallai György 1973 OSC
2385 3 Rónai Ferenc 1976 Csongrád senior
2385 3 Róka Gyula 1932 SAS
2385 3 Rostás Andrea 1968 Egri Szenior ÚK
2385 3 Riskó Géza 1949 Arató Disco
2385 3 Regele György 1961 Budapesti Senior
2385 3 Rajczi Piroska 1969 Velence
2385 3 Póth Gyöngyi 1962 Mindszent
2385 3 Pólya Éva 1980 Szentes
2385 3 Péter József 1921 Szolnok
2385 3 Pásztor József 1911 Szolnok
2385 3 Pálos Péter Dr. 1943 Szabadúszó
2385 3 Puskás Pálné 1929 Békés
2385 3 Purcsi György 1977 Békéscsabai Senior
2385 3 Prokajné Bartus Mária 1961 Eger
2385 3 Pribojszki Mátyás 1971 Békéscsabai Senior ÚE
2385 3 Preiszner Károly Dr. 1942 Kaposvári Aréna SÚE
2385 3 Pozsár Norbert 1993 Csongrádi Senior
2385 3 Polonyi Balázs 1974 Sprint Fortuna SE
2385 3 Pethőné Csernus Beatrix 1971 Nyírsenior
2385 3 Peresztegi György 1953 Egyéni Versenyző
2385 3 Pataki Zsolt 1979 OSC
2385 3 Papp Szilvia 1975 Békéscsabai Senior Úszó
2385 3 Paládi Krisztina 1984 Pénzügyőr SE
2385 3 Palsa Ferenc 1980 Mosonmagyaróvár
2385 3 Oszláncziné Dinnyés Ilona 1961 Egri Senior
2385 3 Ormos Lajos 1969 Csongrádi senior
2385 3 Orbánné Kerekes Katalin 1967 Egyéni induló
2385 3 Omajnyikov Dóra 1939 Tempero
2385 3 Olasz Márta Dr. 1960 Pest
2385 3 Némethné Nahalka Éva 1954 Egyéni induló
2385 3 Németh Péter 1989 Egyéni Induló
2385 3 Nyári Péter 1972 Gyulai Dr.Regele K
2385 3 Nagyvári Zoltán 1961 Csongrád
2385 3 Nagypál Endre 1977 Szentesi Delfin ESC
2385 3 Nagy-György Gábor 1984 Magic Boys KÚB
2385 3 Nagy Zoltán 1966 Debreceni Szenior Úszó
2385 3 Nagy Sándor 1963 Békéscsabai Szenior
2385 3 Nagy Nikolett 1985 FTC
2385 3 Nagy Mária 1961 Helix Komló
2385 3 Nagy Milán 1993 Szeder SC
2385 3 Nagy Attila 1965 Air-Aqua Búvárklub
2385 3 Móczár Zoltán 1962 Kiskun- Vízi és Szabadidő SE
2385 3 Mélypataki Réka 1979 KisTri Balatonman Team
2385 3 Mátyás Gábor 1989 Muréna Szegedi Úszó-
2385 3 Márton Jánosné 1961 Nyírsenior 97 SE
2385 3 Moskovits Alexander 1949 Debreceni Szenior
2385 3 Molnár János 1975 Szeged Szenior
2385 3 Molnár Csaba 1942 Velence
2385 3 Moldrich Eta 1938 Békéscsabai Szenior
2385 3 Miskolczi Orsolya Dr. 1979 TOMKER Kecskemét
2385 3 Mikó Petra 1986 Pénzügyőr SE
2385 3 Mattesz Csilla 1963 Budapesti Senior
2385 3 Markó Zsolt 1960 Szentes
2385 3 Makai Marika 1957 Budapesti Delfinek
2385 3 Magyar László 1963 Budapesti Delfinek
2385 3 Madarász Mihály 1940 Szentes
2385 3 Lőrinczi György 1986 Pannon Diadal ÚVSE
2385 3 Lőrincz József 1959 Eger Városi Úszóklub
2385 3 Lóczi István 1954 Tótkomlósi Rozmár
2385 3 Lévay Bernadett 1976 Százhalombattai VUK
2385 3 Lévai Norbert 1981 Muréna Szegedi Úszó
2385 3 Légrády György Dr. 1946 Egri Szenior
2385 3 Lukács Gizella 1939 Pest
2385 3 Lukács Gergő 1976 BEAC
2385 3 Lipták Katalin 1980 Debreceni Egyetem
2385 3 Liosel Thierry 1955 Budapesti DelfinekSE
2385 3 Lindenberger József 1943 Békés
2385 3 Lehotczky László 1947 Budapest
2385 3 Legeza Bence 1984 Gyulai Dr.Regele K
2385 3 Lantos Györgyi 1953 Csongrádi senior
2385 3 Lakatos István 1933 Pest
2385 3 Lakatos Ferenc Dr. 1958 Gyula Regele K.Úk.
2385 3 Kőnig Orsolya 1980 SAS
2385 3 Kóti Dániel 1983 Vidám Arany(l)eső Úszó
2385 3 Kónya István 1966 Békés
2385 3 Kádasi Ferenc 1935 Komárom
2385 3 Kun Erzsébet 1958 Debreceni Szenior
2385 3 Krén László 1952 Hajdú
2385 3 Krakomperger László 1986 Egyéni
2385 3 Kozma Zsolt 1972 Gyulai dr. Regele Károly
2385 3 Kovácsné Mónika 1973 Kiskunfélegyháza
2385 3 Kovács Zsolt 1957 Pest
2385 3 Kovács Tímea 1988 Szhbattai VUK SE
2385 3 Kovács Tibor 1958 Air-Aqua Búvárklub
2385 3 Kovács Péter 1972 Triton SE - Gyula
2385 3 Kovács Károly 1926 Budapesti delfinek
2385 3 Kovács István 1960 Pécs-Baranyai Senior
2385 3 Kovács Irén 1972 Győri Zabolátlan Sportegyesület
2385 3 Kovács Gusztáv 1970 Szolnoki Platina SE
2385 3 Kovács Andrea 1986 Szhbattai VUK SE
2385 3 Kosztolányi Gábor Dr. 1969 BÁCSVÍZ-KVSC
2385 3 Korpási András 1942 Újbuda
2385 3 Korcsolai György 1976 Debreceni Szenior Úszó Klub
2385 3 Kontár Béla 1944 Bp.
2385 3 Koczka Antalné 1918 Szolnok
2385 3 Kocsisné dr. László Ildikó 1947 Budapest
2385 3 Kocsis Barbara 1975 Lator UVE Hatvan
2385 3 Klenk Nóra 1964 Békés
2385 3 Kiséryné Janák Klára Dr. 1956 Pénzügyőr SE
2385 3 Kiss Frigyesné Páli Margit 1935 Szolnok
2385 3 Kis János 1949 HSÚVC
2385 3 Kertesné 1960 Csongrádi Szenior
2385 3 Kassai Istvánné 1937 Pest
2385 3 Kardos Erika 1975 Kaposvári Aréna Senior
2385 3 Kancsó Jánosné 1938 Tótkomlósi Rozmárok
2385 3 Kaldau Réka 1978 Sprint Fortuna
2385 3 József Ferenc 1960 Debreceni Szenior ÚK
2385 3 Jászó Martina 1956 Debreceni senior
2385 3 Jámbor László 1939 Pest
2385 3 Jurászik Judit 1967 SAS
2385 3 Jurik Angéla 1975 Budapesti Senior
2385 3 Juhászné Csicsi 1952 Gyula Regele K.Úk.
2385 3 Jankó Ferenc 1930 Békés
2385 3 Jakab Ágnes 1962 Debrecen
2385 3 Inántsy Pap Ágnes 1972 Nyírsenior 97 SE
2385 3 Hős Zoltán 1959 Csongrád
2385 3 Hódy György 1968 Nyírsenior 97 SE
2385 3 Hámori Ferenc Dr. 1933 Szolnok
2385 3 Hullai Dániel 1954 Eger
2385 3 Hujj Zsanett 1992 Százhalombattai VUK SE
2385 3 Hrenkó Péter 1967 Air-Aqua Búvárklub
2385 3 Horváthné Kozmér Márta 1960 Makói SVSE
2385 3 Horváth Márta 1954 Budapesti Delfinek
2385 3 Horváth István 1978 Egri Szenior
2385 3 Horváth Endre 1981 Szeged Senior
2385 3 Heverdle Péter 1974 Egri Senior
2385 3 Herendi Zsuzsanna 1966 Helix Komló
2385 3 Hegedűs Márk 1985 Debreceni Szen.ÚK
2385 3 Harmath Edit 1951 Budapesti Senior
2385 3 Haraszti György 1950 Rotary Eger
2385 3 Hajdú Sándor 1965 Csongrádi senior
2385 3 Görbedi Zsolt 1971 Békés
2385 3 Gönyű Zsolt 1983 FTC
2385 3 Góczka Antal 1923 Szolnok
2385 3 Gálfiné Szabó Bernadett 1981 Szentesi Delfin
2385 3 Györfi József 1954 Hajdúszoboszló
2385 3 Gyónfalvi László 1979 Dabas
2385 3 Gyulaváriné Szabó Márta 1958 Hajdú
2385 3 Gyarmati Sándor Dr. 1940 Békés
2385 3 Gulyásné Tornyai Zsuzsanna 1942 HSÚVC
2385 3 Granek István Dr. 1960 Normafa SE
2385 3 Geönczeöl Gábor 1986 Szentesi Delfin ESC
2385 3 Gelegonya József 1956 Békéscsabai Senior ÚE
2385 3 Galát János 1936 Szarvasi Seniorok
2385 3 Gajdos László Dr. 1938 Nyírszenior
2385 3 Füzesi Józsefné 1943 Baranya
2385 3 Földvári György 1928 Tempero
2385 3 Fábiánné Stiebel Magdolna 1960 Békéscsaba Senior
2385 3 Forrai Miklós 1954 Egyéni
2385 3 Fodor Dávid 1993 Dr.Regele Károly Senior
2385 3 Fodor Csaba 1967 Gyulai Dr.Regele K
2385 3 Fesztóry Tibor 1969 Nyírsenior 97'
2385 3 Fekecs Tibor 1964 Kecskeméti Tria Túra
2385 3 Fazekas Miklós 1987 Debreceni Szenior ÚK
2385 3 Farkas Imréné 1943 Szolnok
2385 3 Erdei Tibor 1963 Bp.
2385 3 Dudivier Anélie 1983 Újbuda
2385 3 Dorch György 1936 Pest
2385 3 Dohányosné Keszeli Beáta 1970 Tótkomlósi Úszó Egyesület
2385 3 Dobos Pál Dr. 1969 Kaposvári Aréna SÚK
2385 3 Darabos Dániel 1984 Budapest
2385 3 Dankó Márta 1958 Nyírsenior 97'
2385 3 Dani Csaba 1946 Eger
2385 3 Czakó Tibor Dr. 1965 Nyírsenior '97
2385 3 Csányi Ignác 1919 Békés
2385 3 Csutor Ferenc 1960 Kaposvár
2385 3 Csillik Annamária 1972 Mezőtúri Senior
2385 3 Cserháti László 1966 Budapesti Delfinek
2385 3 Csepcsényi Lajos 1969 Egyesületen kívüli
2385 3 Csaba Levente 1978 Tótkomlós Egyéni
2385 3 Békési István 1922 Szolnok
2385 3 Bánvölgyi Gábor 1949 Csongrád
2385 3 Bánfi Judit 1946 Békéscsabai Szenior
2385 3 Butel Józsefné 1937 Pest
2385 3 Burján Zsolt 1970 Kecskeméti Senior
2385 3 Bucsai Emese 1965 MSzSz
2385 3 Brauner Tímea 1986 Szentesi Delfin ESC
2385 3 Botlik Zsolt 1969 Pécs-Baranyai
2385 3 Boros Katalin 1953 Kecskemét
2385 3 Boros Géza 1925 Pécs
2385 3 Bolvári Dániel 1978 OSC
2385 3 Bogád Judit Dr. 1943 Szabadúszó
2385 3 Berényi Miklós 1932 Békés
2385 3 Berényi Imre Dr. 1944 Szegedi senior
2385 3 Berta József 1953 Csongrád
2385 3 Benyó Mátyás Dr. 1982 Debreceni Szenior Úszó Klub
2385 3 Benkő Krisztina 1974 Helix Komló
2385 3 Benkő Ferenc 1913 Csongrád
2385 3 Bencze Ferenczné 1937 Pest
2385 3 Bede Erzsébet 1957 Egri Senior
2385 3 Beck Ágnes 1969 Szfv Szenior
2385 3 Barta Balázs 1972 Szombathelyi Vízmű SC
2385 3 Barak Máté 1987 Debreceni Szenior Úszó Klub
2385 3 Balázsi Loránd Attila 1975 Debreceni Szenior Úszó Klub
2385 3 Balázs Lajos 1958 Békéscsabai Senior
2385 3 Balogh Istvánné 1944 Szolnok
2385 3 Balanov András 1959 Kecskeméti Senior UE
2385 3 Bakó Éva 1972 Győri Zabolátlan Sportegyesület
2385 3 Bakondi Endre 1942 Rotary Eger
2385 3 Bajomi László 1940 Baranya
2385 3 Bacsó Jelena 1964 Debreceni Szenior Úszó Klub
2385 3 Bacsa Éva 1959 Szentes
2385 3 Babka Anita 1972 Szentes
2385 3 Auth Boglárka 1946 Budapesti Senior
2657 2 Éliás József 1922 Borsod
2657 2 Árkövi Klára 1942 Szenior Alba SE
2657 2 Ádám István 1984 Mezőtúr Magic Boys
2657 2 Ács Ildikó 1977 Swim Life SE
2657 2 Ábrahám Gergely 1978 Vasas SC
2657 2 Zöld Tamás 1986 Pénzügyőr SE
2657 2 Záborszkyné Balog R. 1940 Hajdú
2657 2 Zsitnyár András 1948 Air Aqua Búvárklub
2657 2 Zsigmond Barna 1969 Bácsvíz-KVSC
2657 2 Zsarnóczayné Kertész Gy. 1959 Békés
2657 2 Zombori Judit 1969 Újpesti Delfinek
2657 2 Zimmermann Dóra 1981 Győri Zabolátlan SE
2657 2 Zilling Mathias 1981 Egyéni
2657 2 Zengő Péter 1976 Váczi Aranylesők
2657 2 Zana Norbert 1973 Kiskunfélegyháza
2657 2 Zahorán Erika 1973 Békés
2657 2 Wacher Zoltán 1981 Dombóvári Ráják
2657 2 Végh Ildikó dr. 1959 Debreceni Szenior Úszó Klub
2657 2 Vásárhelyi János 1984 Debreceni Senior
2657 2 Várhelyi Lajos 1939 Pest
2657 2 Várallyay Róbert 1970 Gyöngyös
2657 2 Válint Angéla 1977 Balaton Masters
2657 2 Váczy Norbert 1985 Air-Aqua Búvárklub
2657 2 Vozár Judit 1944 Gyula Senior
2657 2 Vogel Csaba 1949 Pest
2657 2 Viszmeg Istvánné 1948 Bács
2657 2 Virágos Gábor 1968 Szolnoki Platina
2657 2 Viniczay Andrea 1970 SAS
2657 2 Vincze Adrienn 1968 Szentes
2657 2 Vidó István 1980 Egyéni
2657 2 Vidor Győző 1940 Újbuda
2657 2 Vezsenyi László 1967 Makói SVSE
2657 2 Verse Attila 1946 Szolnok
2657 2 Velky Tamás 1979 Szarvasi Úszó Sport
2657 2 Vas Gábor 1984 Szeged
2657 2 Varnyú László 1950 Baja
2657 2 Varjú Katalin 1969 Győr Zabolátlan Hosz
2657 2 Vargáné Eőry Zsuzsanna 1965 Somogy
2657 2 Varga-Kis Sándorné 1934 Szentesi Delfin
2657 2 Varga Zoltán 1968 Csongrád
2657 2 Vallus Attila 1961 Makói SVSE
2657 2 Ujhelyi Gábor 1972 Balaton Masters
2657 2 Török Alfréd 1985 Budaörsi Úszó VVK
2657 2 Tóthné Szabadkai Andrea 1971 Csongrádi Senior ÚK
2657 2 Tóth Ákos 1963 Szenior Alba SE
2657 2 Tóth Sándor 1953 Hajdú
2657 2 Tóth Péterné 1949 Heves
2657 2 Tóth Mónika 1975 Eger Városi Úszóklub
2657 2 Tóth László 1945 Délzalai Vízmű
2657 2 Tóth József 1940 Szolnok
2657 2 Tóth Imre 1947 Egri Senior SC
2657 2 Tóth Hubáné Dr. 1944 Győri Zabolátlan SE
2657 2 Tóth Dávid 1982 KisTri Balatonman Te
2657 2 Tóth Csaba 1963 Szolnoki Platina SE
2657 2 Tóth Béla 1956 Újpesti Delfinek
2657 2 Tóth András 1942 Pest
2657 2 Tornyi M. Sándor 1934 Csongrád
2657 2 Torda Ilona 1941 Budapesti Delfinek
2657 2 Topperczer István 1938 Baranya
2657 2 Tolnai Magdolna 1941 Pest
2657 2 Tisza Erzsébet 1959 Szentes
2657 2 Ternai László 1945 Csongrádi Senior
2657 2 Tasnádi Edit 1944 Békéscsabai Senior
2657 2 Tarrné Kiss Hajnalka 1956 Eötvös DPSE Búvárklub
2657 2 Tarkány-Újhelyi Adrienn 1979 Muréna Szeged
2657 2 Tanner Gábor 1967 Egyéni induló
2657 2 Tamás Lóránt 1966 SAS
2657 2 Tamaskovics Ferenc 1981 Százhalombatta
2657 2 Takács Máté 1987 Colas Hungary
2657 2 Takács József 1973 Nyír Szenior
2657 2 Takács János 1969 Tótkomlósi Úszó Egyesül
2657 2 Sőrés Ildikó 1957 Hajdú
2657 2 Sárossy Györgyné Dr. 1942 Egri Lehetőség SE
2657 2 Sárdi Ákos 1945 Székesfehérvár Senior
2657 2 Sánta Anna 1955 Békés
2657 2 Sándor Szilvia 1974 Kiskunfélegyházi ÚE
2657 2 Sándor Csaba 1979 Air-Aqua Búvárklub
2657 2 Sándor Csaba 1956 Air-Aqua Búvárklub
2657 2 Sáfár József 1937 Baranya
2657 2 Szőlősi Éva 1923 Szolnok
2657 2 Széll László Dr. 1949 Szeged
2657 2 Szécsi István 1945 Budapesti Senior
2657 2 Szász Julianna 1953 Békéscsabai Senior Úszó
2657 2 Sztankovics Attila 1966 Újbuda
2657 2 Sztana László 1976 Triton Sport Egyesület
2657 2 Szomi Erika 1969 Békés
2657 2 Szimcsák Dalma 1970 Újbuda
2657 2 Szilágyi Mihály 1957 Szentes
2657 2 Szijjártó Lilla 1959 Szenior Alba SE
2657 2 Szerző Andrea 1969 Budapesti Delfinek
2657 2 Szernyi János 1952 Szentes
2657 2 Szepesi Tamás dr 1963 Soproni SC
2657 2 Szeidl Balázs 1969 Komárom ÚKSE
2657 2 Szatmári Zsuzsanna 1972 Szolnoki Senior
2657 2 Szalkay István 1970 Ybl Waterpolo Club
2657 2 Szalka Zsolt 1971 Szeged
2657 2 Szalay Gábor 1988 Egyéni induló
2657 2 Szalai Zoltán 1982 Újbuda Senior
2657 2 Szajki Zoltán 1970 Dombóvári Szenior
2657 2 Szabóné Bojtor Anikó 1968 Békéscsaba Senior
2657 2 Szabó Tamásné 1937 Heves
2657 2 Szabó Tamás Dr. 1971 Tempero SC
2657 2 Szabó Tamás 1988 Hódmezővásárhelyi UVSC
2657 2 Szabó Pál 1986 Debreceni Szenior Úszó Klub
2657 2 Szabó László 1931 Pest
2657 2 Szabó Károlyné 1937 Békés
2657 2 Szabó József 1930 Tempero SC
2657 2 Szabó Gábor 1979 Hódmezővásárhelyi SUVC
2657 2 Susán Judit 1977 Budapesti Delfinek
2657 2 Strbka János 1977 Tótkomlósi Úszó Egyesül
2657 2 Stefán Beáta 1970 Hajdú
2657 2 Stecz Judit Dr. 1940 Heves
2657 2 Sprok Tibor 1966 Csongrád
2657 2 Soltész Ernő 1952 Szolnok
2657 2 Siroki Ferenc 1913 Borsod
2657 2 Sipos Józsefné 1954 Heves
2657 2 Sipos Ferenc 1971 Százhalombatta
2657 2 Sipos Edit 1975 Szentesi Delfin ESC
2657 2 Sipos Dominika 1981 Budapest
2657 2 Sin Attila 1948 Békés
2657 2 Simóné Kurczveil Ágnes 1956 Heves
2657 2 Simon József Dr. 1927 Borsod
2657 2 Simon Gábor 1970 Nyírség-VSE
2657 2 Schwartzné Horváth Katalin 1959 Csongrád
2657 2 Schwartz Sándor 1959 Szentes
2657 2 Schultz József 1941 Hajdú
2657 2 Schermann Imre 1913 Szolnok
2657 2 Salamanov Andrej 1959 Kecskeméti Tria-Túra
2657 2 Rúzs-Molnár Sándor 1969 Szentesi Delfin ESC
2657 2 Rózsavölgyi József 1944 Budaörsi TKE
2657 2 Rózsa Attila 1967 Kaposvári Aréna Sen
2657 2 Révész Antal 1939 Békés
2657 2 Rédei Judit 1948 Budapest Senior
2657 2 Rusznákné Nyiregyházi Kinga 1988 Tótkomlósi Rozmár Szeni
2657 2 Roszkos Jánosné 1941 Tótkomlós Rozmár Szenior
2657 2 Román György 1966 Békés
2657 2 Rolf Hédermüller 1926 Csongrádi senior
2657 2 Ritzl Ildikó 1965 Pest
2657 2 Reviczky Kata 1986 Százhalombatta
2657 2 Rentka László 1918 Szolnok
2657 2 Rentka Anikó Dr. 1986 Debreceni Szenior Ús
2657 2 Remzső Edit 1965 Pest
2657 2 Reitzner György Dr. 1924 Pest
2657 2 Reichert Róbert 1962 Nyír Szenior
2657 2 Rea Ágostonné 1940 Szeged
2657 2 Rakovits László 1969 Nyírsenior '97 ÚE
2657 2 Rajos István 1973 Győri Zabolátlan Sporte
2657 2 Racskó Anita 1971 Tótkomlósi Úszó
2657 2 Péli István 1966 Debreceni Szenior Úszó Klub
2657 2 Pátkai Zsolt 1968 Százhalombatta
2657 2 Polonkai Imre 1959 Hajdú
2657 2 Polai Lajos 1957 Kecskeméti Senior
2657 2 Pogonyi Gyula 1953 Heves
2657 2 Piringer Zsuzsa 1965 Kaposvári Aréna SUC
2657 2 Pigniczki Judit 1966 HSÚVC
2657 2 Piet Hilolsrt 1942 Gyula Regele K ÚK
2657 2 Petőh Péter 1945 Budapesti Senior
2657 2 Petneháziné Pócsfalvi Erika 1962 Nyírsenior '97
2657 2 Perlaki László 1955 Egyéni induló
2657 2 Perjési István dr 1939 Kaposvár
2657 2 Pengő Ágnes 1977 Szentes
2657 2 Pavlovits Tamás 1970 Csongrád
2657 2 Paulovics Tamás 1955 Szentes
2657 2 Pataki Tiborné 1941 Szolnok
2657 2 Past András 1971 Mint a Hal
2657 2 Papp Éva 1965 Csongrád
2657 2 Papp Renáta 1990 BÁCSVÍZ KVSC
2657 2 Papp István 1984 FTC
2657 2 Papp Imréné 1938 Debrecen
2657 2 Papliczky Pál 1925 Borsod
2657 2 Pap Károly 1955 Pécs
2657 2 Pap Gergely 1983 Veszprémi ÚK
2657 2 Panyi József 1984 Magic Boys Kézilabda,-Ú
2657 2 Panlusz Józsefné 1929 Szolnok
2657 2 Palásthy Péter 1969 Szhbattai VUK SE
2657 2 Pakucs János Dr. 1940 Sprint Fortuna SC
2657 2 Pain Anikó 1969 Debreceni Szenior Úszó
2657 2 Owolabi Gabriella 1959 Ferencvárosi Torna Club
2657 2 Osvald Ferenc 1969 Marcali és Balatoni
2657 2 Orbán István 1956 Szentes
2657 2 Oláh Zoltán 1961 Békés
2657 2 Oltyán Gábor 1966 Csongrád
2657 2 Oltyán Gyula 1965 Csongrád
2657 2 Ohát N Csaba 1977 Szeged Szenior
2657 2 Németh Rita 1969 Szombathelyi Vízmű SC
2657 2 Németh László 1961 Szeged Senior
2657 2 Németh Eke István 1970 Nyíregyháza
2657 2 Németh Csongor 1979 Hódmezővásárhelyi SÚVC
2657 2 Németh Andrea 1968 Balaton Masters
2657 2 Német Ibolya 1970 Budapest
2657 2