Szenior úszók rajtjainak száma (legalább 2 rajtot teljesítők) 1972-től,
a feldolgozott verseny jegyzőkönyvek alapján.

(Az egyesület neveként a szótárban megtalált első egyesület szerepel)

Sorszám Rajtok száma Versenyző neve Születési év Egyesület
1 1387 Bólyai István 1947 TVSE Tatabányai Vízmű S
2 1228 Melkuhn Dezső 1938 Szentesi Delfin ESC
3 1189 Rentka László Dr. 1957 Debreceni Szenior Úszó Klub
4 1148 Téli Éva 1956 Szentesi Delfin ESC
5 1069 Csepeli Pálma 1944 Dr.Regele Károly Senior
6 1006 Kancsó János 1941 Tótkomlósi Rozmár
7 1004 Csikány Csilla 1968 Törökbálint
8 990 Virágos Éva 1957 Szentesi Delfin ESC
9 906 Németh Éva 1949 Békéscsabai Szenior
10 873 Sebők János 1956 Csongrádi Szenior
11 837 Palásti Anna 1960 Csongrádi senior
12 830 Bocskay Zsófia 1947 Szentesi Delfin ESC
13 826 Hajdú László 1961 Bácsvíz KVSC
14 767 Debreczeni Beáta 1973 Szentesi Delfin ESC
15 741 Jurák Árpád 1961 Debreceni Szenior Úszó Klub
16 737 Tóth Csaba 1969 Törökbálint
17 723 Gombkötőné Tóth Ilona 1950 Törökbálinti Senior ÚC
18 672 Miklós Attila 1956 Debreceni Szenior Úszó Klub
19 668 Kovács Lukácsné 1935 Debreceni Szenior Úszó Klub
20 664 Murnyák Zsuzsanna 1957 Gyula Regele K.Úk.
21 663 Fehér Edit 1968 Gyula Regele K.Úk.
22 662 Legeza László Dr. 1958 Gyula Regele K.Úk.
23 641 Kocsor Ferencné Dr. 1946 Békéscsabai senior
24 640 Balázsné Lukátsy Katalin 1940 Szentesi Delfin ESC
25 635 Cseri Piroska 1954 Törökbálinti Senior
26 622 Fábián Béla 1937 Egri Szenior
27 614 Juhászné Tóth Margit 1953 Békéscsabai Szenior
28 611 Gulyás Péter dr. 1951 Törökbálinti Senior
29 596 Pető László 1942 Békéscsabai Szenior
29 596 Molnár Gergely 1980 Villám SC Budapest
31 588 Háden-Felföldi Viktória 1985 MEGATHLON SE
32 584 Somlai Gábor 1944 Törökbálint
33 580 Kenderfi Zsuzsa 1936 Budapesti Honvéd SE
34 571 Zajzon András 1942 Törökbálint
35 568 Graffjódy Eszter 1940 Egri Szenior
35 568 Erdélyi Ferenc 1952 Törökbálint
35 568 Cseh Imre 1968 Nyíregyházi Sportcentrum
38 556 Bólyai-Kismarjai Hajnal 1970 TVSE Tatabányai Vízmű S
39 542 Répási Ildikó 1944 Törökbálint
40 539 Zenke József 1950 NICS HSÚVC
41 533 Sümeghy László Dr. 1945 Egyéni
42 526 Batta Gyula Dr. 1953 Debreceni Szenior Úszó Klub
43 518 Bakacsi Gyula Dr. 1927 Szentesi Delfin ESC
44 515 Csipes Andor 1973 Mezőtúri Szenior
45 509 Piskóty Péter 1940 Újbuda Senior
46 506 Gabnai Lilla 1958 Tempero SC
47 501 Csikány József 1943 Törökbálint
48 498 Csomai Zsolt 1970 Békéscsabai Senior
49 484 Reiner László 1942 Budapesti Honvéd SE
50 481 Havasi Henrietta 1963 Törökbálint
51 479 Tari László 1954 Csongrádi Szenior
52 475 Fügi Andrea 1953 Győr
53 468 Simon Ildikó 1974 Herceghalom SE
54 455 Eszenyi László 1942 Csongrádi Szenior
55 453 Kovács Gábor 1956 Egri Senior ÚK
56 452 Schriffert Józsefné 1938 Gyula Regele K.Úk.
56 452 Dura Tímea 1994 HÓD-Triatlon és Öttusa SE
58 450 Várady Judit 1967 OSC
59 442 Juhász Ágnes 1951 TVSE
59 442 Csanádiné Tóth Magdolna 1949 Veszprém RSE
61 438 Bukolyi József 1949 Törökbálint
62 437 Angyalföldi Éva 1944 Miskolci V.S.C.
63 432 Bardócz László 1940 Törökbálint
64 431 Latin Ferenc 1928 Újbuda Senior
64 431 Krasznai Róbert 1940 Debreceni Szenior Úszó Klub
66 427 Szokol Diana Dr. 1971 Nyíregyházi Sportcentrum
67 425 Bodnár Istvánné 1939 Szentesi Delfin ESC
68 424 Pengő Erzsébet 1965 Szentesi Delfin ESC
69 422 Marik Sarolta dr. 1956 Békéscsabai Szenior
70 416 Szerdahelyi Mária 1950 Újbuda Senior
70 416 Gyenes András Dr. 1951 SZEDER SE
70 416 Béládi Csaba 1960 Békéscsabai Szenior
73 414 Tóth Béla 1961 Debreceni Szenior Úszó
73 414 Ferke Gáborné 1941 Szentesi Delfin ESC
75 412 Molnárfy Maya 1938 Budapesti Honvéd SE
76 407 Czifrik Hajnalka 1966 Budapesti Senior
77 406 Gévay Liliána 1964 Budapesti Delfinek
78 405 Becsák Jánosné 1934 Szentesi Delfin ESC
79 400 Wéber Vanda 1981 HÓD-Triatlon és Öttusa SE
80 398 Bitskey István Dr. 1941 Debreceni Szenior Úszó Klub
81 396 Kanyó Ádám dr. 1941 SZEDER SE
82 390 Ficze Gabriella 1981 Törökbálinti Senior ÚC
83 382 Bánki Horváth Béla Dr. 1920 Újbuda Senior
84 380 Zsótér András 1930 Újbuda
85 377 Lucz Imre 1951 Szentesi Delfin ESC
86 374 Nagy Enikő 1979 NICS-HSÚVC
87 372 Terdy László 1947 Békéscsabai Szenior
87 372 Asztalos Lilla Fanni 1977 Újbuda Senior
89 369 Varga Ferenc 1937 Törökbálint
89 369 Csaba Gábor 1947 Törökbálint
91 367 Balla Mónika 1973 Budapesti Delfinek
92 366 Szabó Tamás 1949 Egri Senior
93 364 Horváth Roland Zsolt 1991 Szentesi Delfin ESC
93 364 Horkay György Dr. 1944 Debreceni Szenior Úszó Klub
95 361 Pelényi Márta 1950 Budapesti Delfinek
96 359 Répási Enikő 1946 Törökbálint
96 359 Klenk Józsefné 1942 Békéscsabai Senior
98 351 Nagy István 1969 Debreceni Szenior Úszó Klub
98 351 Cseuz László 1944 Szentesi Delfin ESC
100 350 Bagi Csilla 1964 Gyula Regele K.Úk.
101 348 Miklós Éva 1946 Békéscsabai Senior
102 347 Szántó Endre 1936 Debreceni Szenior Úszó Klub
103 346 Csapó Katalin 1952 Törökbálint
104 343 Bertényi Mária 1944 Szentesi Delfin
105 342 Kovács Attila 1965 Szentes
105 342 Király Balázs 1977 Pécsi Vörös Meteor Sportkör
107 337 Pászti Edit 1966 Szentesi Delfin ESC
108 336 Molnár Rita 1946 Törökbálint
109 335 Bodnár Tímea 1976 Újbuda
110 331 Felvégi Zsuzsanna 1979 Szentesi Delfin ESC
111 330 Sallai Katalin 1952 Békéscsabai Szenior
111 330 Bartók Márton 1954 Csongrádi Senior
113 326 Kászonyi Ilona 1937 Törökbálint
114 325 Harton Antal dr. 1942 Debreceni Szenior ÚK
114 325 Cseszregi Henrietta 1969 Budapesti Delfinek
116 321 Bohos Tamás 1975 Budapesti Delfinek
117 319 Tóth Katalin 1950 Újbuda Senior
118 318 Sárkány Ákos 1973 Debreceni Szenior Úszó Klub
119 317 Kiss Ágnes 1927 Egri senior
120 316 Szabó János 1982 Pécsi Vörös Meteor
120 316 Hantó Ferencné 1944 Debreceni Szenior Úszó Klub
122 315 Mikó Sándor 1948 Újbuda
123 312 Tóth László Gyula 1954 Hódmezővásárhely
123 312 Bujna Lilla 1974 Debreceni Szenior Úszó Klub
125 310 Bihari Árpád 1980 Debreceni Szenior
126 307 Longa Péter 1947 BHSE
126 307 Kertész Zsuzsa 1950 Bp-i Delfinek
128 305 Vass Gyula 1961 Debreceni Szenior Úszó Klub
129 303 Kálóczy Zsuzsanna 1982 Pécsi Vörös Meteor Sportkör
130 302 Márton István 1958 Újbuda Senior
131 301 T. Kiss Jenő 1964 Debreceni Szenior Úszó Klub
131 301 Gergelyfy Marietta 1975 Budapesti Delfinek
133 300 Bonivárt Ágnes 1978 Debreceni Szenior
134 298 Puskás Pál 1921 Debreceni Szenior Úszó Klub
135 293 Heverdle István 1952 Egri Szenior
136 289 Baranyi Judit 1954 Újbuda Senior
137 288 Urbán Tamás 1975 Félegyházi J.Club
138 287 Kripkó Zoltán 1965 Egri Senior ÚK
138 287 Faragó Attila 1946 NICS-HSÚVC
140 285 Szalai Éva 1967 Ferencvárosi Torna C
140 285 Kasza József 1962 Szentesi Delfin ESC
142 281 Szalai Mihály 1939 Tempero SC
142 281 Kováts Miklós 1940 Újbuda Senior
142 281 Gyalog László 1977 Tótkomlósi Rozmár
145 279 Hrabovszki Zoltán Dr. 1959 Kecskeméti Tria Túra
146 278 Deák Gyula 1934 Újbuda Senior
147 277 Tölgyesi Veronika 1982 Budapesti Delfinek
147 277 Marosi Melinda 1970 Egyéni Induló
147 277 Kómár Lajos 1965 SZEDER SE
147 277 Germán András 1931 Újbuda Senior
151 274 Darnay Erika 1957 Debreceni Szenior Úszó
152 271 Kovács György 1915 Pécsi TÁSI
153 270 Metcalfe Simon 1964 Békéscsabai Szenior
153 270 Kiss Csaba 1967 Budapesti delfinek
155 268 Csaba László 1948 Budapesti Senior
156 267 Fodor László 1951 Tótkomlósi Rozmár
157 256 Palásti Katalin 1952 Szentesi Delfin Egés
158 255 Nagy Sándor Tibor Dr. 1929 Debreceni Szenior Úszó Klub
159 253 Szakács András 1968 Szabadúszó
159 253 Raffai Roland 1973 Szombathelyi SI
161 251 Rüll Gusztáv 1947 Egri Senior ÚK
161 251 Keszthelyi László 1942 Újbuda Senior
163 247 Vajdovich Ilona dr. 1943 Egri Senior ÚK
163 247 Liptai Józsefné 1942 Megathlon SE
165 245 Cerva Dóra 1974 BHSE
165 245 Botfalvai Ágnes 1958 Budapesti Delfinek
165 245 Balla Zoltán 1968 Újbuda Senior
168 244 Dömötör Ferenc 1953 Újbuda Senior
168 244 Bódi Szabolcs 1975 Nyíregyházi Sportcentrum
170 240 Hudáky Zoltán 1988 Nyíregyházi Sportcentrum
170 240 Grigalek Gábor Dr. 1965 Egyéni induló Bp.
172 239 Práthné Liker Izabella 1942 Békéscsabai senior
172 239 Jámbor Sándorné 1940 Újbuda
174 238 Venczel Kincső Dr. 1974 Szentesi Delfin ESC
174 238 Czuczi Mátyás 1967 Iron Swim
176 237 Tóth Árpád 1958 Kecskemét
177 232 Királyné Csirke Eszter 1980 Egyéni induló
177 232 Hajdu Gyula 1971 Nyíregyházi Sportcentrum
179 229 Fonyódi György 1943 Esztergomi Senior
180 228 Falvi Zsolt 1972 Zabolátlan hossz. Gy
181 227 Tóth József 1938 Törökbálint
181 227 Kocsis Szabolcs 1982 Debreceni Szenior Úszó Klub
183 226 Kollár Marcell 1990 Szentesi Delfin ESC
184 225 Vágújhelyi Lajos 1939 Újbuda Senior
184 225 Tóth Ilona Dr. 1947 Gyulai Dr.Regele
184 225 Gyuráki Attila 1966 BVSC Zugló
187 224 Frits Ramóna Dr. 1967 Budapesti Delfinek
187 224 Balogh Anna 1979 Darnyi Tamás SC
189 223 Takács Sándor 1970 Szentesi Delfin ESC
190 222 Molnár Bence 1945 Újbuda Senior
191 221 Salamon Tibor 1981 Debreceni Szenior Úszó Klub
191 221 Baranyi Valéria 1947 Újbuda Senior
193 220 Komáromi Mária 1947 Pécsi Vörös Meteor Sportkör
194 219 Szécsi Károly 1943 Budapesti Honvéd SE
195 218 Nagy Erzsébet Éva 1986 Egyéni
196 214 Dinnyés Ildikó 1961 Egri Szenior
196 214 Cserés Miklós 1985 Nyíregyházi Sportcentrum
198 213 Kovács Imréné 1921 Szentesi Delfin E
198 213 Dévald Péter 1930 Debreceni Szenior Úszó Klub
200 210 Virágh Katalin 1965 Újbuda Senior
200 210 Borzi Miklós dr. 1949 Szentesi Delfin ESC
202 209 Rozgonyi Eszter 1980 Szentesi Delfin ESC
202 209 Katona László 1953 Debreceni Szenior Úszó Klub
202 209 Gombos Imre 1963 Magyar Szervátültetettek SZ.
202 209 Bacsa György 1967 Budapesti Delfinek
206 208 Uzdi Réka 1939 Újbuda Senior
206 208 Koczián János 1950 Budapesti Delfinek
206 208 Gömöry Árpád 1955 Győri Zabolátlan SE
206 208 Csirmaz Sándor 1966 Békéscsabai Senior
206 208 Balajti Zoltán 1966 Budapesti Delfinek
211 207 Szepesi Nikolett 1987 Budapesti Delfinek
211 207 Patkó József 1948 Egri Senior
213 206 Seres László 1982 Gyula Regele K.Úk.
213 206 Jelencsik András 1964 Egri Szenior
213 206 Dolozselek Pál 1952 Budapesti Delfinek
216 204 Gondi Károlyné 1955 Békéscsabai Szenior
216 204 Gazsiné Hrabovszki Edit 1950 Békéscsabai Szenior
216 204 Almásiné Nagy Annamária 1967 Budapesti Delfinek
219 202 Locskay Antal 1942 Békéscsabai Szenior
220 201 Kádár Zsolt 1975 TVSE Tatabányai Vízmű
221 199 Gonda Marina 1965 Tovafutók SE
222 198 Kukucskáné Pálca Réka 1979 Tótkomlósi Rozmár
223 197 Jónás Krisztina 1987 Szekszárdi SKN
224 195 Salamon Alajos Dr. 1961 Budapesti Delfinek
224 195 Karczag Szilárdné 1934 Egri Szenior
226 192 Újlaki Péter 1964 Debreceni senior
226 192 Gál Jánosné 1966 Tótkomlósi Rozmár
226 192 Birkásné Szűcs Dóra 1975 Egyéni versenyző
226 192 Balla Mária 1944 Újbuda Senior
230 191 Pócs Alfréd Dr. 1955 Egri Senior ÚK
231 190 Gál Ágnes 1963 Törökbálint
231 190 Borbély Anita 1978 Budapesti Delfinek
233 189 Nagy Emese 1969 Debreceni Szenior Úszó Klub
233 189 Lender György 1965 Bp-i Delfinek
235 188 Boros Tamás 1959 Törökbálinti Senior ÚC
236 185 Tátrai Zsuzsanna 1950 TVSE
236 185 Kőhalmi András 1968 Érdi Vízisport
236 185 Dernik-Horváth Katalin 1953 Pécsi Sport Nonprofit
239 184 Simon Géza 1952 Egyéni induló
240 183 Szabó Imre 1970 Szentesi Delfin ESC
240 183 Kiss Gábor 1957 Egri Szenior
240 183 Kis Róbert 1973 Debreceni Szenior Úszó Klub
240 183 Bitskey István 1974 Debreceni Szenior Úszó Klub
240 183 Beák Attila 1957 Újbuda Senior
245 182 Szabó Tamásné 1955 Eger
245 182 Lekrinszki Éva 1956 Szentesi Delfin ESC
245 182 Klenk József 1938 Békéscsabai Senior
245 182 Balázsiné Jaczkó Márta 1977 Debreceni Szenior Úszó Klub
249 181 Rádi Zsolt 1965 Budapesti Delfinek
249 181 Gőcze Balázs 1986 Swim Life SE
249 181 Boros Gábor 1978 HSÚVC
252 180 Tejes István 1957 Száz Halom Városi ÚKE
252 180 Perédy Zsolt 1951 Esztergomi Senior
252 180 Kisföldiné Z. Hajnalka 1940 Békéscsaba
252 180 Kecskés István dr. 1951 Törökbálinti Senior
256 179 Nyúl Gábor 1987 Bácsvíz
256 179 Kállay Imréné 1931 Tempero SC
256 179 Barna Mátyás 1942 Gyula Regele K.Úk.
259 178 Lévay Zoltán 1963 Budapesti delfinek
260 177 Csörsz Gergely 1982 Herpály SE
261 176 Mihály István 1929 Budapesti senior
261 176 Kádasi Tibor Dr. 1960 Debreceni Szenior Úszó Klub
261 176 Kerezsy Kinga 1968 Debreceni Szenior Úszó Klub
264 175 Molnár Jolán 1977 Budapesti Delfinek
265 174 Szántó Tamás 1983 Budafóka XXII. SE
265 174 Nagy Péter 1970 Debreceni Szenior Úszó
265 174 Danyi József 1972 Debreceni Szenior Úszó Klub
268 173 Nagy Ida 1954 Békéscsabai Senior
268 173 Kőváry Tamás 1978 Törökbálinti Senior
270 172 Szikora Tamás Dr. 1984 Pénzügyőr SE
271 170 Tatár-Csík Anita 1973 HÓD-TRIATLON ÉS ÖTTUSA
272 169 Axt Éva 1956 Pécsi Meteor SK
273 168 Majorfalvi Éva 1974 Budaörsi TKE
273 168 Gazda Zsuzsa 1964 Debreceni Szenior Úszó Klub
275 166 Fodor Béla 1937 Egri Szenior
276 165 Szörcsei Dóra 1975 Újbuda Senior
276 165 Nagysolymosi István 1952 Egyéni
278 164 Vermes Albán 1957 BVSC
278 164 Tóth-Kecskés László 1937 Budapesti Honvéd SE
278 164 Lázár Rita 1962 Egri Szenior
278 164 Gyepesi István 1951 Debreceni Szenior Úszó Klub
282 163 Törös Lajos 1963 Debreceni Szenior Úszó Klub
283 162 Szakács Ernő 1935 Szentesi delfinek
283 162 Revuczky Mátyás 1972 Budafóka XXII. SE
283 162 Pap Csaba 1943 Budapesti Delfinek
283 162 Paku Zoltán 1980 Hódmezővásárhelyi SC
287 161 Terdik Ákos 1981 Debreceni Szenior Úszó Klub
288 160 Szurdoki Erika 1967 Budapesti Honvéd SE
288 160 Mechler Andrea Dr. 1962 Debreceni Szenior Úszó Klub
288 160 Dajka András Tibor 1969 Pénzügyőr SE
291 159 Kelő Sára 1966 Ind/Egyéni
292 158 Kárpáti Sándor Dr. 1960 Budapesti Delfinek
292 158 Csernus Zoltán 1963 SZEDER SE
294 157 Vinczéné Dócs Katalin 1968 Békéscsabai Szenior
294 157 Rékási Sándor 1965 Budapesti Delfinek
294 157 Molnár Ernő 1958 HSÚVC
294 157 Kókai László 1956 Szentesi Delfin Egés
294 157 Kenéz Anita 1985 Makó
294 157 Cserháti László 1966 Budapesti Delfinek
300 156 Tracsek Mónika 1977 Budapesti Delfinek
300 156 Soltész István Dr. 1963 Debreceni Szenior Úszó Klub
300 156 Gunther Zsolt 1964 Zabolátlan hossz. Gy
303 155 Menyhárt Zsolt Dr. 1965 Budapesti Delfinek
304 152 Madaras Sándorné 1931 Egri Senior ÚK
304 152 Kisjuhász Attila 1977 BHSE
306 151 Boros Izabella Dr. 1961 Debreceni Szenior Úszó Klub
307 150 Patkó Katalin 1975 Egri Senior ÚK
308 149 Nagy Attila 1939 FTC Szenior
308 149 Forintos Attila 1970 Debreceni Szenior Úszó Klub
310 148 Ónodi László 1946 Kiskunfélegyháza
310 148 Köteles Dávid 1993 Hód-Triatlon és Öttusa sE
310 148 Ficzere Szilvia 1977 Dr. Regele Károly Sz
310 148 Deli Ágnes 1947 Pécsi TÁSI
314 147 Benyó Istvánné 1970 Tótkomlósi Rozmár
315 146 Nagy Zsolt 1964 SZEDER SE
315 146 Bögös László 1946 Egri Senior
317 145 Seres Szilvia 1977 HÓD-TRIATLON ÉS ÖTTUS
317 145 Csenki Klára 1946 Kiskun VSSE
319 144 Varga Zoltán 1984 Budapesti Delfinek
319 144 Gáspár Igor 1973 SPURI
319 144 Baranyi Mária 1945 Törökbálinti Senior ÚC
322 143 Árvai Tamás 1980 Vasas SC
323 142 Tóth Dénes Károlyné 1954 Pécsi Vörös Meteor
323 142 Patakfalvi-Vigh Katalin Dr. 1965 Száz Halom Városi ÚKE
325 141 Lövei Zsolt 1953 Debreceni Szenior Úszó Klub
325 141 László Sándor 1937 Muréna Szeged
327 140 Szabó Balázs 1984 Békéscsabai Szenior
327 140 Hegedűs Lajos 1957 Kaposvári Aréna
327 140 Gábe Tamás 1990 Hód-Triatlon és Öttusa
330 139 Torkos Sándor 1947 Debreceni Szenior Úszó Klub
330 139 Tar János 1969 Szentesi Delfin ESC
330 139 Palásti Zoltán 1943 Csongrádi Senior
330 139 Bereczkiné Dankai Katalin 1942 Debreceni Szenior Úszó Klub
330 139 Bakony-Sallai Ágnes 1989 Hód-Triatlon és Öttusa
330 139 Alexi Anna 1977 Budapesti Delfinek
336 138 Andreas Schmid 1967 Békéscsabai Senior
337 137 Ölyüs Roland 1978 Bohóchal Úszó Klub
337 137 Juhász Mátyás 1964 Békéscsabai Szenior
337 137 Hegedűs Ágnes 1967 Törökbálinti Senior
337 137 Annus Szilvia 1971 TRITON SPORT
341 136 Slízné Gedó Andrea 1979 SZEDER SE
341 136 Pálfy Andrea 1970 Egri Senior ÚK
343 135 Széll Katalin 1952 Debreceni Szenior Ús
343 135 Panyor Zsuzsanna 1984 Hód-Triatlon és Öttusa SE
345 134 Roska László 1973 Törökbálinti Senior ÚC
345 134 Pék Zsófia 1985 Tovafutók SE
347 133 Lipták Éva 1978 Békéscsabai senior
347 133 Kiss Ildikó 1979 Csongrádi Szenior
347 133 Bere Katalin 1995 HÓD-TRIATLON ÉS ÖTTUSA
350 132 Nagy Béla 1933 Újbuda Senior
350 132 Horváth Gergő 1987 Muréna Szegedi Úszó
352 131 Selmeczi János 1931 Debreceni Szenior Úszó Klub
352 131 Sebők Tamás 1990 Szentesi Delfin ESC
352 131 Beck Csaba 1951 Pécsi TÁSI
355 130 Vilmos Ági 1970 Budapesti Delfinek
355 130 Tóth Zsófia Zsanett 1997 Hód-Triatlon és Öttusa SE
355 130 Pálos Lehel 1945 Békéscsabai Szenior
355 130 Kassai Péterné Dr. 1941 Gyula Regele K.Úk.
355 130 Felegyi Éva 1971 Békéscsabai Szenior
355 130 Farkas Zsoltné Nagy Marian 1981 Hód-Triatlon és Öttusa
355 130 Csaba Zoltánné 1950 Kaposvári Aréna
362 129 Király András 1962 BHSE
363 128 Fehér Benjámin 1994 Győri Zabolátlanok
364 127 Szarka Richárd 1983 Szentesi Delfin
364 127 Orbán Ábel 1989 TVSE
366 126 Kiss Kálmán 1967 Kaposvári aréna
367 125 Varga Miklós 1968 Pénzügyőr SE
367 125 Szellő Lajos 1938 Tempero SC
367 125 Szabó György 1970 Budafóka
367 125 Orbán Bernadett 1983 Egyéni induló
367 125 Korsós-Novák Marianna 1969 Száz Halom Városi ÚKE
372 124 Petz János 1951 Szentesi Delfin ESC
372 124 Liptai József 1937 Megathlon SE
372 124 Kovács György 1973 Iron Swim
375 123 Gyovai Balázs 1986 Kiskun-Vízi és Szabad
376 122 Visontai Tibor 1967 Budapesti Delfinek
376 122 Papp Katalin Dr. 1961 Debreceni Szenior Úszó Klub
376 122 Farszky István 1966 Gyula Regele K.Úk.
376 122 Bartos Magdolna 1957 Tatabánya
380 121 Tóth György 1969 Vidám Arany(l)eső Úszó
380 121 Somogyi Zsuzsa 1964 Szarvasi Senior
380 121 Baloghné Solti Gyöngyi 1965 Dunaújváros
383 120 Sásdi András Dr. 1948 Egyéni
383 120 Cékus Lászlóné 1963 Száz Halom Városi ÚKE
385 119 Pásztor Róbert 1973 Debreceni Szenior Úszó Klub
385 119 Bödi Sándor 1951 Királyszentistván
387 118 Schönek András 1977 Budapesti Honvéd SE
387 118 Hambarás Edit Dr. 1968 Gyula Regele K.Úk.
389 117 Zima Tibor Péter 1975 Bácsvíz-KVSC
389 117 Kecskés Andrea 1956 Kaposvári Aréna
389 117 Katona Judit 1971 Debreceni Szenior Úszó Klub
392 116 Török Enikő Dr. 1971 Gyula Dr. Regele K. ÚK
392 116 Tóth Ilona 1945 Gyula Regele K.Úk.
394 115 Weidinger Piroska 1942 Spuri Futó és Triatl
394 115 Tóth Csaba 1976 Érdi Vízisport
394 115 Othman Mohamed 1985 Debreceni Szenior ÚK
394 115 Lantos Erika 1968 HSÚVC
394 115 Halmos Péter 1948 Száz Halom Városi ÚKE
394 115 Grósz Lászlóné 1949 Egri Senior
394 115 Gera Sándor 1938 Tempero SC
394 115 Csonka Csaba dr. 1972 SZEDER SE
394 115 Csizmadiáné dr.Nusser Nóra 1967 Pécsi Vörös Meteor
403 114 Szilágyi Imre 1963 KisTri Team SE
404 113 Sándor Roland Dr. 1980 Debreceni Szenior Úszó Klub
404 113 Ottlakán Péterné 1936 Békéscsabai Szenior
404 113 Király Johanna 1956 Kaposvári Aréna
404 113 Horváth Viktor 1965 Győri Zabolátlan SE
408 112 Tölgyesi Irén 1944 Újbuda Senior
408 112 Stefan Nilsson 1964 Törökbálinti Senior
408 112 Perlakyné Gizella 1957 Balaton Masters
408 112 Lőrincz Imola 1974 Budapesti Delfinek
408 112 Frank László 1975 Törökbálinti Senior
408 112 Csapó László 1944 Szegedi senior
414 111 Ádám Tibor 1970 Mezőtúri Szenior
414 111 Szabó György 1962 Bácsvíz-KVSC
414 111 Szabados József 1955 Debreceni Szenior Úszó Klub
414 111 Márkus István 1974 Széchy Tamás Sportis
414 111 Kemény András 1974 Dunakanyar SzKE
419 110 Pap Csongor 1986 Budapesti Delfinek
419 110 Mihalik Géza 1949 Budapesti Senior
419 110 Csák Zsuzsanna 1961 Szentesi delfinek
422 109 Varga József Dr 1961 Csongrádi Senior
422 109 Tóth Zoltán 1966 TVSE
422 109 Máté Zoltán Dr. 1945 Debreceni senior
422 109 Füzesi Ferenc 1941 Csongrádi Szenior
422 109 Demkóné Balla Sarolta 1953 Debreceni Senior
427 108 Vincze Csaba 1942 Budapesti Delfinek
427 108 Nyéki Anikó 1974 Szentesi Delfin ESC
427 108 Fekete Renáta 1970 Szentesi delfinek
430 107 Szilágyi Andrea 1972 Budapesti Delfinek
430 107 Hegedűs Tamás 1982 Iron Aquatics
430 107 Emhő Klára 1941 Tatabányai VSE
433 106 Vas Balázs 1972 SZEDER SE
433 106 Pataki Ágnes 1977 Győri Zabolátlanok
433 106 Németh Györgyi 1959 Budapesti Delfinek
433 106 Molnár Erika 1957 Egri Senior
433 106 Havas Tamás 1954 Szenior Alba Sc
433 106 Gergely Ildikó 1960 Csongrádi Senior
439 105 Hatvani János 1946 Miskolci VSC
439 105 Czeiner Antal 1959 Győri Zabolátlan SE
439 105 Bihari János 1936 Szentesi Delfin ESC
439 105 Barton József Dr. 1937 Kaposvári Aréna
443 104 Szilágyi Zsuzsanna 1961 Makói SVSE
443 104 Legoza Józsefné Dr. 1959 Debreceni Szenior Úszó Klub
443 104 Illés Sándor 1983 Békéscsabai Szenior
443 104 Bérczes Ádám 1975 Budapesti Delfinek
447 103 Petrovszki Éva 1962 Békéscsabai Szenior
447 103 Molnár Enikő 1983 BEAC
447 103 Kovács Ildikó Dr. 1961 Szeder SE
447 103 Horváth Éva 1939 Tempero SC
447 103 Fazekas Rudolf 1961 Pénzügyőr SE
452 102 Szűcs Imre 1956 Invictus-Mezőtúri Szeniorok
452 102 Lázár Eszter 1959 Egri Szenior
452 102 Féder Miklós 1954 Budapesti Delfinek
452 102 Fráter Olivér 1973 Debreceni Szenior
452 102 Boriné Lajos Anikó 1976 Csongrádi Szenior
457 101 Somóczi Szilvia 1946 Tempero SC
458 100 Nowakowska Malgorzata Dr. 1966 Debreceni Szenior Úszó Klub
458 100 Kissfalvi István 1965 Száz Halom Városi ÚKE
458 100 Fodor György 1981 Dr. Regele Károly Sz
461 99 Vargáné Dezső Mária 1962 HÓD-TRIATLON ÉS ÖTTUSA
461 99 Szabó Árpád 1978 Budapesti Honvéd SE
461 99 Szabó Tamás 1988 Hód-Triatlon és Öttusa SE
461 99 Pruzsina János 1991 Budapesti Delfinek
461 99 Halász Balázs 1976 Swim Life SE
466 98 Papp Gábor 1972 Egyéni
466 98 Nagy Norbert Dr. 1969 BHSE
466 98 Megyeri Zsoltné Dr. 1944 Békéscsabai senior
466 98 Demeter Péter 1954 Békéscsabai Szenior
466 98 Belanka Jánosné 1962 Békéscsabai Szenior
466 98 Balás Gábor dr. 1949 Tótkomlósi Rozmár Sz
472 97 Kovács László 1950 Szentesi Delfin ESC
472 97 Földi Róbert 1982 Budapesti Honvéd SE
472 97 Dunay István 1920 Bp. KPM
475 95 Tar Krisztián 1969 Békéscsabai Szenior
475 95 Kókai Lászlóné 1968 Csongrádi Szenior
475 95 Járfás Péter 1983 Budapesti Delfinek
475 95 Csobánki Zsuzsa 1983 Újbuda Senior
475 95 Apatóczki István 1961 Tótkomlósi Rozmár
480 94 Ruszkovszky György 1955 Pénzügyőr SE
480 94 Olaszné Kiss Éva 1961 Hód-Triatlon és Öttusa
480 94 Krámli István 1947 HSUVC
480 94 Jávor Péter 1950 Békéscsabai Senior
480 94 Hrivnák Béla 1973 Algyői Úszók Egyesülete
485 93 Szilárd Zsuzsa 1970 Újbuda Senior
485 93 Horváth Csenge 1985 Százhalombattai VUK
485 93 Gazinszky Tamás 1971 Egyéni
488 92 Okos Ákos 1997 Hód-Triatlon és Öttusa SE
488 92 Musatics Lili 1988 Pénzügyőr SE
488 92 Káldi Ildikó Dr. 1960 Debreceni Szenior Úszó Klub
488 92 Krucsó Zsolt 1964 Debreceni Szenior Úszó Klub
488 92 Herbály Kálmán 1949 Mezőtúri Szeniorok
488 92 Balázsi Jenő 1968 Debreceni Szenior Úszó Klub
494 91 Tóth István 1920 Egri Szenior
494 91 Szabó Renáta 1994 HÓD-TRIATLON ÉS ÖTTUS
494 91 Pető Csaba Attila 1981 Pénzügyőr SE
494 91 Buttinger László 1952 Egri Szenior
494 91 Apáti Dóra 1969 Törökbálinti Senior ÚC
499 90 Martinovitsné Kutas Ilona 1944 Egri Szenior
499 90 Bálega Szilvia 1980 Szentesi Delfin ESC
501 89 Végh Ferenc 1955 Esztergomi Senior
501 89 Szulimán Nikoletta 1972 Szolnoki senior
501 89 Peresztegi Éva 1989 Megathlon
504 88 Regele Károly Dr. 1918 Békés
504 88 Ratkai Györgyi 1967 Pécsi Vörös Meteor Sportkör
504 88 Lukács Istvánné 1964 Budafóka XXII.
504 88 Kézsmárki Éva Dr. 1977 Swim Life
504 88 Ambrus Zoltán 1977 Debreceni Szenior Úszó Klub
509 87 Varga-Kis Kata 1960 Szentesi Delfin ESC
509 87 Patóh Magdolna 1948 Újbuda Senior
509 87 Maczula Zoltán 1967 Ind/Egyéni
509 87 Kovács János 1928 Békéscsaba
509 87 Grigalek Ildikó 1977 Budapesti Delfinek
514 86 Tátrai Norbert 1946 Esztergomi Senior
514 86 Oszlánszki Tünde 1972 Budapesti Delfinek
514 86 Kalotai Zsuzsanna 1982 Kiskun Vízi és Szabadid
514 86 Bödör Gábor 1968 Törökbálinti Senior
518 85 Szőcs János 1956 Tovafutók Sportegyesület
518 85 Simon Tamás 1971 Szentesi Delfin ESC
518 85 Rajki Józsefné 1975 Tótkomlósi Rozmár
521 84 Urbán Ferenc 1964 Debreceni Szenior ÚK
521 84 Szilágyi Lajos Dr. 1970 HSÚVC
521 84 Szabó Katalin 1950 Újbuda Senior
521 84 Renn Gábor 1968 Egri Senior ÚK
521 84 Oblat Zsolt 1972 Egyéni
521 84 Nock Norbert 1976 Pénzügyőr SE
521 84 Müller Zsolt 1968 Budapesti Delfinek
521 84 Gács Marcell 1934 Debreceni Szenior Úszó Klub
521 84 Demeterné Zsuzsa 1952 Szentesi Delfin Egés
521 84 Boulsevicz Beatrix 1987 Dunakanyar SzKE
531 83 Viczián Hajnalka 1963 Békéscsabai Szenior
531 83 Molnár Györgyi 1969 Miskolci VSC
531 83 Czabaday-Tóth Dorottya 1995 Hód-Triatlon és Öttusa SE
531 83 Argay Ferenc 1971 Kaposvári Aréna
531 83 Aradi Ferenc 1982 Pécsi Meteor SK
536 82 Pincési-Langer Noémi 1980 Budafóka XXII. SE
536 82 Leposa Milán 1984 Vác Városi Uszoda
536 82 Bagdi Ferenc 1989 Gyulai Regele K ÚK
539 81 Szabó Lászlóné 1960 Tótkomlósi Rozmár
539 81 Perlaki Anikó 1980 Budapesti Delfinek
539 81 Juhász Antalné 1934 Egri Senior
542 80 Török Olga 1970 SZEDER SE
542 80 Rigó Andrea 1970 Zabolátlan Senior Győr
542 80 Pincési Balázs 1981 Budafóka XXII. SE
542 80 Mészáros Edit 1972 Nyír Szenior
542 80 Hiri Marcela 1971 Egyéni induló
542 80 Gódor István Dr. 1975 Egyéni
542 80 Buzsáki Mária 1941 Újbuda Senior
542 80 Brunszvik Árpád 1982 Szentesi Delfin
542 80 Annus Nikoletta 1977 IRON SWIM
551 79 Pengő László 1952 Szentesi Delfin ESC
551 79 Füzi László 1973 Debreceni Szenior Úszó Klub
551 79 Fülöp Dániel 1980 HSÚVC
551 79 Furuglyás Attila 1946 Miskolci VSC
551 79 Csete Mihály 1976 Kaposvári Aréna
551 79 Bérczi Zsófia 1981 UTE
551 79 Bánkövi Gyula 1966 Egyéni induló
558 78 Várhegyi Attila 1973 Budapesti Delfinek
558 78 Vas András 1970 Debreceni Szenior Úszó Klub
558 78 Tari Béla dr. 1979 Békéscsabai Senior
558 78 Palai Patrik 1976 II. kerületi SSzS Nk
558 78 Kettesy Gusztáv 1929 Budapesti Senior
558 78 Borsi Katalin 1975 Kaposvári Aréna
564 77 Szkladányi József 1925 Újbuda Senior
564 77 Paku Mária 1978 HSÚVC
564 77 Horváthné Dr.Hidegh Anikó Dr. 1962 Száz Halom Városi ÚKE
564 77 Horváth Zoltán 1965 Debreceni senior
564 77 Barna György 1964 Törökbálinti Senior
564 77 Barakonyi Judit 1971 Szentesi Delfin ESC
570 76 Ludvig Balázs 1984 Gyulai Dr.Regele K
570 76 Kiss Dóra 1972 Pécs Baranyai SZÚVK
572 75 Sáska Melinda 1982 Bohóchal Úszó Klub
572 75 Plézer Mátyás Gyula 1976 FTC Senior
572 75 Patakfalvi-Vígh Dániel Ádám 1986 Száz Halom Városi ÚKE
572 75 Bodnár Ákos Zoltán 1974 Nyírszenior 97'
576 74 Éder Zsolt 1958 Debreceni Szenior Úszó Klub
576 74 Palásti Piroska 1958 Csongrádi Senior
576 74 Kuti Tamás 1963 Törökbálinti Senior
576 74 Kulcsár Zita 1975 Száz Halom Városi ÚKE
576 74 Keresztesi Sándor 1956 Újbuda Senior
576 74 Karácsonyi György 1948 Debreceni Szenior Úszó Klub
576 74 Gara Zoltán 1971 Gyula Regele K. Úk.
576 74 Filep Aladár 1944 Budapesti Senior
576 74 Fabián Szabolcs 1977 Arena Szenior Úszókl
576 74 Deák Anikó 1977 Hód-Triatlon és Öttusa SE
586 73 Szabó Attila 1978 Debreceni Szenior Úszó
586 73 Kóczián György 1953 Szeged Muréna UBK
586 73 Grátz Benjámin 1996 Száz Halom Városi ÚKE
589 72 Vida Edit 1944 Újbuda Senior
589 72 Talabér Attila 1953 Újbuda
589 72 Szögi Pál 1956 HSÚVC
589 72 Orosz Éva 1964 Egri Senior
589 72 Nagy Attila 1969 HSÚVC
589 72 Mladoniczky Tibor 1967 Gyula Regele K.Úk.
589 72 Béry Zoltán 1968 Tovafutók Sportegyesület
596 71 Tarjáni Regina 1974 Száz Halom Városi ÚKE
596 71 Seres Medárd 1995 HÓD-TRIATLON ÉS ÖTTUSA
596 71 Papp László 1956 Tatabányai vízmű
596 71 Oláhné Greguss Bernadett 1989 Hód-Triatlon és Öttusa SE
596 71 Kiss István 1976 Dombóvári Sportiskola
596 71 Farkas Zoltán 1968 Pénzügyőr SE
602 70 Varga Csaba Dr. 1965 Zabolátlan hossz. Gy
602 70 Puspán Ferenc 1958 Kaposvári aréna
602 70 Mirea Mirela 1965 Iron Aquatics
602 70 Kőszegi Dániel 1990 Bohóchal Egyesület
602 70 Gálfi László 1940 Szentesi Delfin ESC
602 70 Dömötör Ákos 1972 Budapesti Delfinek S
602 70 Balázs Gyula 1945 Újbuda Senior
609 69 Szentjóbi Szabó Enikő 1966 Debreceni Szenior Úszó Klub
609 69 Legeza Péter 1961 Dr.Regele Károly ÚK
609 69 Kovács Kristóf 1978 Bohóchal Egy.
609 69 Hudetz András 1979 Swim Life SE
609 69 Holló Szabó Viktor 1973 Kiskunfélegyházi Senior
614 68 Váczi János 1949 Dunaújváros
614 68 Virágos Eszter 1983 Debreceni Szenior Úszó Klub
614 68 Veszter Vilmos 1941 Békéscsabai Szenior
614 68 Takácsné Kancsár Katalin 1973 Debreceni Szenior Úszó Klub
614 68 Takács Norbert 1990 II. kerületi Sport
614 68 Sevecsek Lajos 1963 Vasas SC
614 68 Seres László 1968 Muréna Szegedi Úszó
614 68 Körtvélyfáy Barna 1959 Nyír Szenior
614 68 Kőszegi Károly 1941 Miskolci VSC
614 68 Gregus Zoltán 1964 Hód-Triatlon és Öttusa SE
614 68 Budai Mihályné 1963 Tótkomlósi RSzÚK
614 68 Bonifert Péter 1956 Budapesti Szenior
626 67 Végh Edit 1964 NICS-Hódmezővásárhelyi SUVC
626 67 Kósa László 1968 Békéscsabai Szenior
626 67 Kovács István 1946 Gyulai Dr.Regele K
626 67 Kerékgyártóné Gulyás Éva 1957 Budapesti Delfinek
626 67 Hajdú Géza László 1945 Százhalombattai VUK
626 67 György Pál Dr. 1946 Újbuda Senior
626 67 Dobcsányi János 1950 Szeged
626 67 Danyi Csanád Dr. 1976 Bácsvíz-KVSC
626 67 Biár Nelli 1995 Szentesi Delfin ESC
635 66 Szekeres Zsuzsanna 1974 Szolnoki Platina SE
635 66 Ruszkai Gábor 1965 Gyula Regele K.Úk.
635 66 Pecz Réka 1992 Swim Life
635 66 Nacsa Rita 1968 Gyula Regele K.Úk.
635 66 Müller Alexandra 1978 Debreceni Szenior Úszó Klub
635 66 Lente Tamás 1997 Debreceni Szenior Úszó Klub
635 66 Dunay Zoltán 1954 Egyesületen kívüli
635 66 Csizmadia Tamás 1941 Újbuda
635 66 Bors Endre 1962 Debreceni Szenior Úszó Klub
635 66 Bartha Éva 1978 Szentesi Delfin ESC
635 66 Balog Diána 1982 Invictus Mezőtúr
646 65 Tóth József 1953 TVSE
646 65 Pittner Zsuzsanna 1953 Budapesti Delfinek
646 65 Molnár Dániel 1989 Debreceni Szenior Úszó Klub
646 65 László Ildikó 1947 Budapest Senior
646 65 Kőhegyi-Kis Ágnes 1979 NICS-HSÚVC
646 65 Kőhalmi Zsuzsanna 1942 Vasas SC
646 65 Goszták Evelin 1984 Budapesti Delfinek
646 65 Gajdos András 1963 Szolnoki Platina SE
646 65 Bozsó Tibor 1963 Ind/Egyéni
646 65 Abosi János 1947 Sopron
656 64 Szekeres Ákos 1972 Debreceni Szenior Úszó Klub
656 64 Szabó Enikő Magdolna 1972 HÓD-Triatlon és Öttusa SE
656 64 Hetényi János 1965 Tótkomlósi Rozmár
656 64 Gyebróczki András 1970 Nyír Szenior
660 63 Papp Angelika Zsuzsanna 1971 Nyíregyházi Sportcentrum Nkft.
660 63 Kovács András Dr. 1952 Érdi Vízisport
660 63 Kolba Mihály 1960 Vidám Vidrakölykök S
660 63 Kerekes Sándor Dr. 1967 Debreceni Szenior Úszó Klub
660 63 Galgóczi Krisztina 1988 Hód-Triatlon és Öttusa SE
660 63 Erdős Ildikó 1970 Muréna Szeged
660 63 Balatoni Zsolt 1972 Herceghalom SE
667 62 Zsigmond Ernő 1969 Bácsvíz-KVSC
667 62 Zalka András 1977 BHSE
667 62 Tóth Szilárd 1978 Gyula Regele K.Úk.
667 62 Tóth Katalin 1954 Invictus-Mezőtúri Szeniorok
667 62 Telek Andrea Dr. 1977 Debreceni Szenior Úszó Klub
667 62 Schuszter Gyuláné 1933 Kaposvári Aréna
667 62 Palásti Erika 1963 Csongrádi Senior
667 62 Lázár András 1944 Magyar Szervátültetettek Sz
675 61 Tóth Szilveszter 1978 Tovafutók SE
675 61 Sz Majercsik Márta 1954 Budapesti Delfinek
675 61 Rozgonyi Áron 1977 BÁCSVÍZ KVSC
675 61 Léránt László 1980 Bohóchal Úszó Klub
675 61 Hoffmann Ágnes 1976 OSC
675 61 Fülöp Bálint 1990 Budapesti Delfinek
681 60 Zarnócz Mihály 1961 Csongrádi Szenior
681 60 Tóvári Anett 1983 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
681 60 Simon Levente 1971 Dombóvári Sportiskola
681 60 Simon Eszter 1939 Újbuda Senior
681 60 Nagy Zoltán 1938 Debreceni senior
681 60 Nagy Róbert Dr. 1938 Szabadúszó
681 60 Medvegy István 1967 Békéscsabai senior
681 60 Lengyel Stella 1988 Debreceni Szenior Úszó Klub
681 60 Imri Zoltánné 1952 Miskolci VSC
690 59 Varga Anna 1993 Budapesti Delfinek
690 59 Novotny Miklós 1973 Budapesti Delfinek
690 59 Ilovszkyné Fekete Ágnes 1969 Szentesi Delfin ESC
690 59 Gregus Brigitta 1992 Hód-Triatlon
690 59 Gombos Réka 1985 Debreceni Szenior
690 59 Gledura Gábor 1965 Egri Szenior
690 59 Darida András Dr. 1954 SZUSE
697 58 Rákhely Béla 1966 Pénzügyőr SE
697 58 Markovits Erzsébet 1954 Gyulai Dr.Regele K
697 58 Harcz Csaba 1976 Újbuda Senior
697 58 Füzesi Zsolt 1963 Gyula Regele K.Úk
697 58 Czudarhelyi Anett 1974 Törökbálinti Senior ÚC
702 57 Orosz Árpád 1943 Csongrád
702 57 Nagy Réka 1982 Debreceni SZÚK
702 57 Horváth Zoltán 1969 Győri Zabolátlan SE
702 57 Horváth Józsefné 1952 Tótkomlósi Rozmár
702 57 Gidai Andrea 1982 Budafóka XXII.
702 57 Császár István 1944 Hódmezővásárhelyi ÚC
702 57 Bodnár Tibor 1977 Bácsvíz Kecskemét
702 57 Besze Gábor 1964 Egyéni / Individual
702 57 Bagdán Ilona 1955 Mezőtúri Szeniorok
711 56 Wolszky Ildikó dr. 1963 Debreceni Szenior Úszó Klub
711 56 Takács Réka 1975 Orvosegyetem Sport Club
711 56 Sárdi Gabriella 1980 Száz Halom Városi ÚKE
711 56 Nagy Szabolcs 1985 Debreceni Szenior Úszó Klub
711 56 Laczkó Tibor Dr. 1963 Egyéni induló
711 56 Kiss Attila 1974 Debreceni Szenior Úszó Klub
711 56 Gubcenco Paul 1976 Száz Halom Városi ÚKE
711 56 Csekő Tibor 1943 Újbuda
719 55 Török Imre Gábor 1988 Szentesi Delfin ESC
719 55 Szilágyi Márton Sándor 1970 Érdi Vízisport Kft.
719 55 Szanyi-Nagy Éva 1949 Száz Halom Városi ÚKE
719 55 Pál Emese 1973 Debreceni Szenior Úszó Klub
719 55 Pechacsekné Seres Edit 1960 Mezőtúr
719 55 Illyés Károlyné Kiss Anna 1950 Debreceni Szenior Úszó Klub
719 55 Geier Norbert 1992 Tatabányai Vízmű SE
719 55 Földes Gergely 1992 Budapesti Delfinek
719 55 Bíró Gábor 1993 Szentesi ESC
719 55 Bocska Balázs 1978 Budapesti Honvéd SE
729 54 Reichardt-Varga Emese 1974 Triatlon Baráti Egyesület
729 54 Orosz György 1976 Budapesti Delfinek
729 54 Kiss Csaba Dr. 1972 Muréna Szeged
729 54 Karczag Mariann 1959 Egri Senior
729 54 Bozsó András 1986 BÁCSVÍZ Kecskeméti V
729 54 Balázs Boglárka 1943 Újbuda Senior
735 53 Tompa Orsolya 1991 Swim Life SE
735 53 Levendovics Gábor 1980 Békéscsabai Szenior
735 53 Gellényi Erika 1968 Békéscsabai senior
735 53 Bíró József 1939 Egri Szenior ÚK
735 53 Arday Andrea 1964 Arató Diszkó
740 52 Wolszky Éva 1965 Eger
740 52 Varga István Dr. 1963 Nyír Szenior
740 52 Tóbiás Ottóné 1951 Egri Senior ÚK
740 52 Tobak Sándor 1919 Békés
740 52 Széki Mariann 1972 Budapesti Delfinek
740 52 Spekhardt Péter 1978 Tótkomlósi Rozmár
740 52 Mehrwerth Péter 1950 Egyéni
740 52 Kolonics Krisztián 1975 Bácsvíz-KVSC
740 52 Kiss Dániel 1991 Debreceni Szenior Úszó Klub
740 52 Fodor Mircea 1967 Triton Sport Egyesül
740 52 Bögösné Nagy Edit 1966 Vidám Vidrakölykök S
740 52 Bitskey Péter Dr. 1975 Debreceni Szenior Úszó Klub
740 52 Balásy Péter 1947 Újbuda Senior
753 51 Váradi Attila 1991 Tatabányai Vízmű SE
753 51 Virágos Gábor 1968 Szolnoki Platina
753 51 Varga Ágnes 1979 Száz Halom Városi ÚKE.
753 51 Tőke Beatrix 1986 Szentesi Delfin ESC
753 51 Szabó Edina 1996 HÓD-TRIATLON ÉS ÖTTUS
753 51 Rumbus Zoltán 1979 Pécsi Vörös Meteor S
753 51 Miskovicz Zsuzsanna 1985 Egyéni
753 51 Lád Gergely 1979 Budapesti Honvéd SE
753 51 Lukács Dorina 1993 Berettyó Cápák SE
753 51 Kutassy Jenő Dr. 1965 Szabadúszó
753 51 Horváth Zoltán 1971 Budapesti senior
753 51 Fábián Ákos Dr. 1982 Debreceni Szenior
765 50 Ábrahám Pál 1975 Makó
765 50 Véghné Kovács Ildikó 1968 Budapesti Honvéd SE
765 50 Pogonyi János 1931 Egri Senior
765 50 Patai Tamás 1972 Szolnoki Platina SE
765 50 Papp Károly 1952 Tatabányai Vízmű Sport
765 50 Nagy-Kovács Ádám 1980 Egyéni induló
765 50 Maier Judit Margit 1942 Debreceni Szenior Úszó Klub
765 50 Kádár Krisztina 1972 Kaposvári Aréna
765 50 Jarolics Béla 1933 Szentesi delfin ESC
765 50 Földesi Sándor 1962 NICS-Hódmezővásárhely
765 50 Dévald Péter Dr. 1960 Debreceni Szenior Úszó Klub
765 50 Drobina Gergely 1984 VSD
765 50 Bálint Lóránt 1963 Debreceni Szenior Úszó Klub
765 50 Balassa Judit 1973 Muréna Szegedi ÚK
765 50 Aubel Gábor 1945 Tempero SC
780 49 Váriné Dudás Zsuzsanna 1961 Titán Sc Szeged
780 49 Vereczkei Csilla 1983 HÓD-Triatlon és Öttusa
780 49 Urbán Ditta 1975 Budapesti Delfinek
780 49 Pusztai Tamás 1962 Pécsi Vörös Meteor Sportkör
780 49 Molnár Árpád 1971 VSD
780 49 Medve Jánosné 1945 Magyar Szervátültettek Sz.
780 49 Lőrincz László 1970 Debreceni Szenior Úszó Klub
780 49 Lőrinc Roland 1983 Hódmezővásárhelyi Sz
780 49 Lázár Máté Dr. 1969 Muréna Szeged
780 49 Karsai Eleonóra Dr. 1951 Szegedi senior
780 49 Faluhelyi Ferenc János 1945 Debreceni Szenior Úszó Klub
791 48 Velő Klára 1968 Újbuda Senior
791 48 Schenk Róbert 1960 Törökbálinti Senior
791 48 Papp Vilmos 1988 Hód-Triatlon és Öttusa SE
791 48 Nock László 1978 Pénzügyőr SE
791 48 Márkus Gyuláné 1950 Egri Szenior
791 48 Lábadi József 1981 Pécs-Baranyai Senior
791 48 Kárpáti Gabriella 1982 Egyéni induló
791 48 Kiss Hajnalka 1969 Kaposvári Aréna
791 48 Király Dóra 1987 BHSE
791 48 Husztik András 1972 Budapesti Delfinek
791 48 Botfalvi Zsolt 1958 Budapesti Delfinek
802 47 Vidóczy Zalán 1991 Szentesi Delfin ESC
802 47 Szilágyi Barnabás 1970 Nyíregyházi Sportcentrum
802 47 Szendreiné Kiss Fanni 1983 Megathlon SE
802 47 Kozma Gábor 1972 Debreceni Szenior Úszó Klub
802 47 Kardos Péter 1944 Debreceni Szenior Úszó Klub
802 47 Fekete István 1985 Hód-Triatlon és Öttusa SE
802 47 Csizmadia Attila 1954 Kaposvári Aréna
802 47 Bálint Mátyás 1978 Kistarcsai VSRC
802 47 Bakonyi Tamás 1969 Debreceni Szenior Úszó
802 47 Ambruzs Gábor 1986 Hód-Triatlon és Öttusa SE
812 46 Zsigmond Réka dr. 1973 Száz Halom Városi ÚKE
812 46 Veres Gábor 1969 Budapesti Spuri SC
812 46 Varga Tamás 1964 Budapesti Delfinek
812 46 Tar Attila 1976 Nyírség-VSE
812 46 Nagy László 1973 Hód Úszó SE
812 46 Lőrincz Brigitta 1987 Egyéni
812 46 Lorencz György Dr. 1956 Bács
812 46 Jeney Tibor 1923 Bp.
812 46 Bódis Éva 1960 Egyéni
821 45 Zsembery Barnabás 1958 Törökbálinti Senior
821 45 Wiszi Béla 1949 Újpesti Dózsa
821 45 Szigeti Ágnes 1956 Kaposvári Aréna
821 45 Szarvas-Hudáky Zsuzsanna 1985 BVSC-Zugló
821 45 Szabó Ádám 1991 Békéscsabai Senior
821 45 Szabó Barbara 1990 Szekszárdi SNK
821 45 Pósa Erzsébet 1983 Baranyai Senior Pécs
821 45 Németh Zsolt 1963 Magyar Marathon Club
821 45 Módy György 1968 Nyíregyházi Sportcentrum
821 45 Kovács Zsolt 1980 Debreceni Szenior Ús
821 45 Kovács József Tibor 1970 Pénzügyőr SE
821 45 Jaczkó Eszter 1982 Széchy Tamás Sportiskola Sopron
821 45 Fehér Attila 1965 Törökbálinti Senior
821 45 Bökönyi György 1909 Csongrád
821 45 Bajor András 1964 Városi Sportegyesület Dunakeszi
821 45 Angyal Beatrix 1990 Hód-Triatlon és Öttusa
837 44 Varga Zoltán 1976 Budapesti Delfinek
837 44 Szalamanov Zsuzsa 1947 Magyar Szervátültetettek SZ
837 44 Szabó Péter 1974 Iron Swim
837 44 Pick Ronald 1970 Budapest
837 44 Pethő Zoltán 1977 Debreceni Szenior Úszó Klub
837 44 Pauer Csaba 1970 Egyéni
837 44 Novák István 1968 Budapesti Delfinek
837 44 Kovács Attila 1967 Nyír Szenior
837 44 Csiky Velimir 1991 Herceghalom SE
846 43 Szikszai János Brúnó 1967 Debreceni Szenior Úszó Klub
846 43 Szabó Lajos 1959 Békéscsaba
846 43 Rácz Kata 1979 Debreceni Szenior Úszó Klub
846 43 Póda Emese 1982 Békéscsaba Senior
846 43 Pozsár Péter 1953 Csongrádi Senior
846 43 Nagyné Péter Katalin 1962 Nyírsenior 97 SE
846 43 Király Róbert Belián 1984 Siketek Sport Klubja-
846 43 Husvéth Zsuzsa dr. 1968 Iron Aquatics
846 43 Gáspárné Csjernyik Klára 1967 Tótkomlósi Rozmár
855 42 Vígh András 1994 Herpály SE
855 42 Tancsik Andrea dr. 1959 Debreceni Szenior Úszó Klub
855 42 Szilágyi Ernőné 1950 Mezőtúri Szeniorok
855 42 Szabó Zoltán 1986 Békéscsabai Szenior
855 42 Szabó László Dr. 1969 Szentesi Delfin ESC
855 42 Szabó László 1940 Magy. Szervátül. Szöv
855 42 Stéger Gabriella dr. 1956 Újbuda
855 42 Slavei Krisztina 1966 Budapesti Delfinek
855 42 Sebők Annamária 1985 BÁCSVÍZ-KVSC
855 42 Schmidt Miklós 1986 KisTri Balatonman Team
855 42 Pólya Sándor 1955 Szentesi Delfin
855 42 Paládi Gyula 1973 Nyír Szenior
855 42 Lipcsei Beáta 1975 Gyulai Senior
855 42 Liker Dávid 1995 Spuri
855 42 Jákimné Lővei Éva 1968 Debreceni Szenior Úszó
855 42 Jenei Vilmos 1964 Kecskemét
855 42 Jankó Ferencné 1936 Békés
855 42 Horváth László 1961 Szentesi Delfin ESC
855 42 Cseuz László 1917 Szentes
855 42 Berezvai Julianna dr. 1949 Szentesi Delfin ESC
855 42 Bartha István 1963 Százhalombatta
855 42 Balázs Iván 1980 Budafóka XXII SE
877 41 Ábel Krisztina 1973 Szentesi Delfin ESC
877 41 Virágos Ilona 1951 Szentesi Delfin
877 41 Takács Levente 1973 Mezőtúri Szenior
877 41 Takács Barbara 1975 Kaposvári Aréna senior
877 41 Székely Gabriella 1976 Debreceni senior
877 41 Szigeti Attila 1964 Gyula Regele Szenior
877 41 Pécsi Annamária 1971 Magyar Szervátültetettek Sz.
877 41 Molnár Péter 1959 Debreceni Szenior ÚK
877 41 Kun Attila 1968 NICS-HSÚVC
877 41 Kovács Anna Dr. 1933 Debreceni senior
877 41 Hasznos István 1924 Szolnok
877 41 Gálfiné Dobos Katalin 1942 Szentesi Delfin ESC
877 41 Fazekas László 1966 Egri Senior Úszó-Klub
877 41 Czégény Ádám 1989 Száz Halom Városi ÚKE
877 41 Cseh József 1945 Újbuda Senior
877 41 Bonyhádi Anikó 1984 FTC Szenior
893 40 Sánta Csilla 1984 Pécsi Vörös Meteor Sportkör
893 40 Szilvási Péter 1965 Újbuda senior
893 40 Rév András 1958 Rév és Társai SC
893 40 Pongrácz Patrícia 1967 BVSC
893 40 Papp Katalin 1978 Iron Swim
893 40 Nagy Gergő 1981 HSÚVC
893 40 Ménesné Óvári Judit 1964 Debreceni Szenior
893 40 Molnár József 1974 Gyulai Dr.Regele K.
893 40 Huszár Tibor 1987 Százhalombattai VUK
893 40 Gellért Péter 1981 Budapesti Delfinek
893 40 Farkasné Bíró Gyöngyvér 1938 Debreceni Szenior Úszó Klub
893 40 Erdei Tamás 1971 Budapest
893 40 Budainé Szűcs Erzsébet 1960 Gyula Regele Szenior
893 40 Benyik Tamás 1947 Esztergomi senior
893 40 Behek Zoltán 1980 Egyéni
908 39 Tarsoly András 1977 Tempero SC
908 39 Tarnai László 1962 Szeder SE
908 39 Rusz Miklósné 1958 Gyula Regele K.Úk.
908 39 Pásztor György Dr. 1951 Békés
908 39 Mondi Irén 1953 Budapesti Szenior
908 39 Molnár István dr. 1975 Vidám Vidrakölykök
908 39 Katatics Ida 1983 Törökbálinti Senior
908 39 Kanizsa Gábor 1963 Érdi Vízisport Kft.
908 39 Gulyás Árpád 1948 NICS-HSÚVC
908 39 Cserháti Péter 1967 Budapesti Delfinek
908 39 Busi János 1973 Triatúra Kecskemét
908 39 Borbáth Kornél 1977 HSÚVC
908 39 Bana Gábor Péter 1986 Egyéni induló
908 39 Baloghné Korompai Teréz 1948 Bp.
908 39 Arató Béla 1929 Békés
923 38 Vígh Zoltán 1966 Budapesti Delfinek
923 38 Takács Tibor 1943 Újbuda senior
923 38 Szinger Péter 1994 Győri Zabolátlan Sportegyesület
923 38 Szigeti László 1967 Békéscsaba Senior
923 38 Perenyei Máté 1969 Tatabányai Vízművek
923 38 Panyor Krisztina 1979 Hód-Triatlon és Öttusa
923 38 Molnár Judit 1967 Békéscsabai senior
923 38 Medgyesi Brigitta 1971 Debreceni senior
923 38 Martonné Végh Katalin 1963 NICS-Hódmezővásárhely
923 38 László Mónika 1978 Hód-Triatlon és Öttusa SE
923 38 Kovács István 1954 HSÚVC
923 38 Katona Zsolt 1973 Békéscsabai senior
923 38 Horváth Béla 1948 Miskolci Vízművek Sport Club
923 38 Hoffman Csaba 1975 Szentesi Delfin ESC
923 38 Heilmann Krisztina 1966 Pénzügyőr SE
923 38 Hansági Győző 1952 Air Aqua Búvárklub
923 38 Hajdú Judit 1959 Kaposvári Arena Szenior ÚK
923 38 Gazda László 1954 Egri Szenior
923 38 Fazekas Ákos 1979 Bohóchal Úszó és Szi
923 38 Fazekas Laura 1991 Pénzügyőr SE
923 38 Csatlós Emese 1979 HSÚVC
923 38 Bernei Ferenc 1951 SAS
923 38 Balázs Fruzsina 1995 Budafóka XXII.
946 37 Úr József 1954 Lehetőség SE Eger
946 37 Veress Gyöngyi 1966 Berettyó Cápák SE
946 37 Tatai Tibor 1937 Békéscsabai senior
946 37 Ráduly Tibor 1944 Gyula Regele K.Úk.
946 37 Perjés István 1940 Kaposvári aréna
946 37 Nádor Kinga 1978 Debreceni Szenior Úszó
946 37 Nagy Péter 1974 Budapesti Delfinek
946 37 Losonczi Tímea 1975 BÁCSVÍZ-KVSC
946 37 Hamvasné Bagi Andrea dr. 1971 Hód-Triatlon és Öttusa SE
946 37 Gább Dávid 1987 Budapesti Delfinek
946 37 Fáy Zita 1974 Budapesti Delfinek
946 37 Flora Katharina Dr. 1934 Debreceni Szenior Úszó Klub
946 37 Fehér Zsolt 1971 HÓD-Triatlon és Öttusa
946 37 Csikor László 1946 Egri Szenior ÚK
946 37 Béres Dorina 1985 Szentesi Delfin Egés
946 37 Borbás Sándor 1981 Murena UBK
946 37 Antonjuk Krisztina 1978 Szentesi Delfin ESC
946 37 Adorján Anna 1987 Iron Aquatics
964 36 Oláh Attila 1967 Egyesületen kívüli
964 36 Mészáros László Dr. 1944 Gyula Regele Szenior
964 36 Moldován Attila 1979 Gyula Regele K.Úk.
964 36 Markovics Miklós 1989 Egyéni induló
964 36 Ludányi Mihályné 1946 Szentesi senior
964 36 Kovács István László 1959 Budapesti Delfinek
964 36 Kiss Anna 1961 TVSE Tatabányai Vízmű SE
964 36 Kispál Eszter 1992 Pénzügyőr SE
964 36 Kanász Sz Lászlóné 1940 Szentesi Delfin ESC
964 36 Iván Márk 1990 KisTri Balatonman Team
964 36 Horgos Szilárd 1969 Dombóvári Sportiskola
964 36 Földesi Róbert 1965 Tótkomlósi Rozmár
964 36 Egervári Márta Dr. 1943 Bp.
964 36 Bodóki Csaba 1942 Újbuda Senior
964 36 Bernátsky Tünde 1965 Szentes
964 36 Bartáné Bóta 1952 Heves
964 36 Balla Marianna 1958 TVSE Tatabányai Vízmű SE
981 35 Zsobrák Balázs 1987 Kaposvári Arena Senior
981 35 Varga Zsolt Márk 1986 Hód-Triatlon és Öttusa SE
981 35 Tamus Zoltán 1981 Debreceni Szenior Úszó Klub
981 35 Szilágyi Lajos 1971 Algyői Úszók Egyesülete
981 35 Szaszkó János dr. 1983 Debreceni Szenior Úszó Klub
981 35 Péterffy Renáta 1986 Győri Zabolátlan SE
981 35 Pálka István Dr. 1935 Gyula
981 35 Nagy István 1965 Eger
981 35 Munkácsi Sándor 1964 Szentesi Delfin ESC
981 35 Krasznai Géza Dr. 1937 Szolnok
981 35 Kozáry Péter 1979 Kaposvári Szenior Úszók
981 35 Kozák Tamás 1992 Iron Swim
981 35 Kertmegi Róbert 1982 Dr.Regele Károly Sz
981 35 Jeszenszky Zsolt 1976 Debreceni Szenior Úszó Klub
981 35 Fekete-Nagy Ádám 1982 Érdi Vízisport Kft.
981 35 Farkas Tamás 1997 Győri Zabolátlan
981 35 Faragó Edina 1985 Egri Senior ÚK
981 35 Erdélyi Krisztina 1971 Eger
981 35 Cseszkó György 1947 Budapesti senior
981 35 Bányai Tímea 1976 Berettyó Cápák
981 35 Berentei Judit 1963 Magyar Szervátült.
1002 34 Toperczer Attila 1971 Budapesti Delfinek
1002 34 Thurnher Yvette Dr. 1971 Győri Zabolátlan SE
1002 34 Simon Judit 1978 Debreceni Szenior Úszó Klub
1002 34 Ritók Lajos 1990 Spuri Futó és Triatlon Sportklub
1002 34 Levák Gyuláné 1931 Szarvasi Úszó-Vízilabda
1002 34 Küzdy Anikó 1969 Budapesti Delfinek
1002 34 Koszovácz Attila 1933 Budapesti Honvéd SE
1002 34 Juhász Szabó István 1959 Szentesi Delfin ESC
1002 34 Horváth Sándor 1966 Szentesi Delfin
1002 34 Hargitai Katalin 1947 Budapesti Delfinek
1002 34 Béres Zsuzsanna 1957 Tatabányai VSE
1002 34 Bocskor Kitty 1992 Debreceni Szenior Úszó Klub
1002 34 Bittera István Dr. 1948 SzÚE
1015 33 Zsarnócz Mihályné 1965 Csongrádi senior
1015 33 Várday Levente 1962 Zabolatlan
1015 33 Tempfli Gabriella 1968 Tatabányai Senior
1015 33 Telekiné Andrea 1970 Egri Szenior
1015 33 Szarvas András 1926 Szolnok
1015 33 Somhegyiné Barna Mónika 1986 Vidám Vidrakölykök
1015 33 Ruzsneszki Márta 1955 Csongrádi Szenior
1015 33 Rigó Melinda Margit 1984 Egyéni
1015 33 Nyikos Márk 1979 Bohóchal Úszó Klub
1015 33 Nemes-Szegedi Lilla 1982 Törökbálint
1015 33 Magony Zsolt 1972 Kiskun- Vízi és Szabadidő SE
1015 33 Erdélyi Zoltán dr. 1974 Debreceni Szenior Úszó Klub
1015 33 Csaba Gábor ifj. 1973 Újbuda Senior
1015 33 Búzás Zoltán 1974 NICS-Hódmezővásárhely
1015 33 Borbély Bernadett Dr. 1976 HSÚVC
1030 32 Varga Attila 1993 Tótkomlósi Rozmár Szeni
1030 32 Toldi Miklós 1971 Air Aqua Búvárklub
1030 32 Pozsgai Gábor 1970 Százhalombatta VUK-SE
1030 32 László Márk 1990 Szentesi Delfin ESC
1030 32 Kuminka Enikő 1978 Budapesti Delfinek
1030 32 Keresztes Anikó 1960 HSUVC Hmvhely
1030 32 Jenei Sándor 1977 Angyalföldi SI DSE
1030 32 Engel Dennis Róbert 1951 Miskolci VSC
1030 32 Dobó Sándorné 1964 Debreceni Szenior Úszó
1030 32 Czap Károly Dr. 1931 Csongrád
1030 32 Balajcza Tímea 1971 Törökbálinti Senior ÚC
1041 31 Ugor Balázs 1981 Pécsi Vörös Meteor Sportkör
1041 31 Sternhardt Róbert 1978 Tatabányai Vízmű Spo
1041 31 Rozsos Ferencné 1950 Debreceni Senior
1041 31 Okos Glória 1999 Hód-Triatlon és Öttusa
1041 31 Novák Krisztina dr. 1993 Debreceni Szenior Úszó Klub
1041 31 Matíz Zsolt 1965 Lehetőség SE Eger
1041 31 László-Zsurzs Henrietta 1991 Tótkomlósi Rozmár
1041 31 Kürti Gergely 1953 Szombathelyi Vízmű SC
1041 31 Kozák János 1927 Szolnok
1041 31 Komlai Viktor 1969 Mint A Hal Egyesület
1041 31 Kappelmayer János Dr. 1960 Debreceni senior
1041 31 Jászó István 1948 Debreceni Szenior Úszó Klub
1041 31 Hudák Csilla 1976 Tótkomlós Egyéni
1041 31 Győri József Dr. 1961 Újbuda Szenior
1041 31 Gondi Noémi 1986 Békéscsabai Senior
1041 31 Fülöp József 1993 Budapesti Delfinek
1041 31 Farkasné Gácsi Ágnes 1970 Szarvasi ÚVE
1041 31 Falviné Lukács Tímea 1971 Zabolátlan hossz. Gy
1041 31 Domokos Árpád 1986 Dr Regele Károly SzÚ
1041 31 Daka Zsolt 1969 Gyulai Dr.Regele K
1041 31 Czikora Emese 1990 Eger Városi Úszó Klub
1041 31 Csomós Tímea 1971 Békéscsabai Szenior
1041 31 Bugyi Katalin 1986 Szentesi Delfin ESC
1041 31 Borlóy Mátyás 1952 Újbuda
1065 30 Zsura Zoltán 1961 Tótkomlósi Úszó Egyesület
1065 30 Váczi Jánosné 1950 Dunaújvárosi KSC
1065 30 Vidovics Zoltán 1968 Szentesi senior
1065 30 Török Irén 1964 Stílus Kőbánya Ú.Isk
1065 30 Sóti Richárd 1968 Szentesi Delfin ESC
1065 30 Szabó Éva Erzsébet 1970 Megathlon SE
1065 30 Nagy Zsófia 1982 Érdi Vízisport
1065 30 Molnár Imre 1968 HÓD-TRIATLON ÉS ÖTTUSA
1065 30 Ladányi Endréné 1948 Kiskun-Vízi és Szabadid
1065 30 Kürti Sándor Dr. 1954 Szolnoki Platina SE
1065 30 Karanyicz Richárd 1984 Egri Senior
1065 30 Kalaus Valter 1970 Vasas SC
1065 30 Jaksov Borisz 1961 ANK Úszóklub Pécs
1065 30 Hajdúné Tóth Gabriella 1968 Békéscsaba Senior
1065 30 Gergely Mihály Dr. 1933 Csongrád
1065 30 Bánhidy Attila 1942 Újbuda Senior
1065 30 Bánfai Balázs 1971 Swim Life SE
1065 30 Baráth Zsolt 1966 Újbuda Senior
1065 30 Asztalos László 1963 Gyula Regele K.Úk
1084 29 Végh Márió 1981 Spuri Sc
1084 29 Várkonyi Tibor 1925 Baranya
1084 29 Turi Kinga 1989 Törökbálinti Senior
1084 29 Takács Tibor 1976 Budapesti Delfinek
1084 29 Számel Éva 1950 Szentesi Delfin ESC
1084 29 Steiner Imre 1968 BVSC
1084 29 Molnár Gábor 1963 Rév és Tsai SC.
1084 29 Kovács Sándor 1965 Vidám aranyleső
1084 29 Koncz Annamária 1995 Hód-Triatlon
1084 29 Keller Zoltán 1966 Bajai Spartacus VSC
1084 29 Jacob Alfréd György 1941 Törökbálinti Senior ÚC
1084 29 Giba Zoltán Dr. 1967 Budapest
1084 29 Galambosi Péter 1961 Egyesületen kívüli
1084 29 Fazekas Kinga 1981 Swim Life SE
1084 29 Burai Árpád 1979 Csongrádi Senior
1084 29 Budiczi Péter 1947 Békéscsabai Szenior
1084 29 Bocska Marianna 1978 Budapesti Honvéd SE
1084 29 Berekméri István 1965 Dunaújváros
1084 29 Benke Csaba 1972 Egyéni
1084 29 Andrási Gyula 1973 Miskolci Vízművek Sport Club
1104 28 Ürögi József Dr. 1936 Pest
1104 28 Égerházi Anikó Dr. 1957 Debrecen
1104 28 Weisz Tamás 1976 Szentesi Delfin ESC
1104 28 Tóth Antal 1940 Egyéni
1104 28 Sallai Zsolt 1967 Hód-Triatlon és Öttusa SE
1104 28 Ruszka Attila 1984 Vasas Sport Club
1104 28 Priboj István 1942 Csongrádi Senior
1104 28 Leveles Beáta 1961 Debreceni Szenior
1104 28 Krániczné Cseri Emese 1994 Szekszárdi Sportközp
1104 28 Karácsonyi András 1959 Kecskemét
1104 28 Kancsó Károly 1970 Tótkomlósi rozmárok
1104 28 Horváth Árpád 1956 Kaposvári Arena
1104 28 Fehérvári Zsigmond 1940 Mezőtúri Szeniorok
1104 28 Farkas Bence 1994 Iron Swim
1104 28 Deákné Kovács Erzsébet 1956 Csongrádi SE
1104 28 Dankó Márta 1929 Bp.Sen.
1104 28 Csordás György 1962 Kaposvári Aréna
1104 28 Csongrádi Aladár 1955 Csongrádi Szenior
1104 28 Bogdán József 1955 Újbuda
1104 28 Bod Barnabás Dr. 1956 Szentesi Delfin ESC
1124 27 Vattai András Gergő 1987 Veszprémi ÚK
1124 27 Varga Áron 1992 Győri Zabolátlan
1124 27 Szalkai Attila 1962 Egri lehetőség SE
1124 27 Szabó Zoltán 1984 FTC
1124 27 Ragályi Géza 1965 Békés
1124 27 Palásti Éva 1990 Kiskunfélegyháza
1124 27 Paksi Zsolt dr. 1966 HÓD-TRIATLON ÉS ÖTTUSA
1124 27 Nagy Zsófia 1979 FTC Szenior
1124 27 Nagy László 1967 TVSE Tatabányai Vízmű S
1124 27 Mátrai Zoltán Sándor 1965 Hód-Triatlon és Öttusa SE
1124 27 Mamuzsich Ferenc 1973 Miskolci Vízművek
1124 27 László Mariann Dr. 1966 Nyírszenior
1124 27 Kozák Dávid 1996 Iron Swim
1124 27 Józsa Ferenc 1952 Csongrádi senior
1124 27 Hercsel Adél 1989 KisTri Team SE
1124 27 Hajdú Ervin 1970 NICS-HSÚVC
1124 27 Gömöry Ágnes dr. 1979 IRON SWIM
1124 27 Gullay Mihály 1924 Szentesi Delfin ESC
1124 27 Galanov Andrej Dr. 1959 Kecskeméti Tria Túra
1124 27 Fa Kinga 1968 Egyéni
1124 27 Barta Ádám 1982 Debreceni Szenior Úszó Klub
1124 27 Balla Klaudia 1976 Budapesti Delfinek
1146 26 Újhelyi Botond 1976 Sprint Fortuna SE
1146 26 Zabos Hanna 1976 Tempero
1146 26 Vinnai József 1968 Nyír-senior 97'
1146 26 Terebessy Tamás Dr. 1971 FTC Szenior
1146 26 Terbe Ákos 1956 Kiskun Vízi és Szabadidő SE
1146 26 Szegedi Szabolcs 1988 Triton Sport
1146 26 Rusznákné Nyiregyházi Kinga 1988 Tótkomlósi Rozmár Szeni
1146 26 Rosta Katalin dr. 1955 Baranyai Senior Pécs
1146 26 Provics András 1974 Kiskun- Vízi és Szabadidő SE
1146 26 Priboj Noémi dr. 1990 Szentesi Delfin ESC
1146 26 Owolabi Gabriella 1959 Ferencvárosi Torna Club
1146 26 Oláh Miklós dr. 1980 Orvosegyetem Sport Club
1146 26 Olajos Tibor 1970 Vidám Vidrakölykök S
1146 26 Németh József 1907 Békés
1146 26 Nyéki Katalin 1960 Csongrádi Senior
1146 26 Nyitrai Mihály 1964 Debreceni Szenior
1146 26 Nagy Tibor 1961 Mezőtúri Szenior
1146 26 Molnár Emi 1932 Szolnok
1146 26 Marschalek Imre 1925 Pest
1146 26 Kádár Róbert 1978 Szentesi Delfin ESC
1146 26 Kiss Mónika Dr. 1967 Debreceni Szenior Úszó Klub
1146 26 Kerezsi Attila 1974 Air Aqua Búvárklub
1146 26 Haris Antal Dr. 1931 Pest
1146 26 Hargitai Gábor 1973 Dunakanyar SzKE
1146 26 Gyalog Attila 1978 Tótkomlósi Rozmár
1146 26 Gulyás János 1925 Szolnok
1146 26 Gazda Annamária 1981 FTC Szenior
1146 26 Fábián Vince 1981 Kiskun VSSE
1146 26 Elefánt László Csaba 1961 Debreceni Szenior Úszó Klub
1146 26 Domonkos Zsuzsa 1961 Gárdony
1146 26 Domonkos Péter 1973 Győri Zabolátlan SE
1146 26 Bukucs Ferenc 1936 Heves
1146 26 Barta Tibor 1972 Kiskun- Vízi és Szabadidő SE
1179 25 Égi Zoltán 1967 Száz Halom Városi UK
1179 25 Zombori Ákos 1969 Szentesi senior
1179 25 Szabó József 1929 Szolnok
1179 25 Pozsonyi Zita 1973 Egyesületen kívül
1179 25 Petróczki Zsombor 1975 Békéscsabai Szenior
1179 25 Orbán Bettina 1982 Swim Life
1179 25 Nábrádi Nóra 1973 Debrecen
1179 25 Novák Róbert 1971 Mátrai Erőmű Búvárklub
1179 25 Nagy Kata 1988 Debreceni Szenior Úszó Klub
1179 25 Madarász Zoltán 1977 Dombóvári Sportiskola
1179 25 Lukács Zoltánné 1948 Békéscsabai Szenior
1179 25 Lippa Ilona 1955 Air Aqua Búvárklub
1179 25 Kurczveil Mária 1955 Egri Senior ÚK
1179 25 Kovács László 1933 Vác
1179 25 Gergely András 1976 KisTri Balatonman Team
1179 25 Galambosi István 1966 Békéscsaba
1179 25 Deákné Erdei Lívia 1992 Berettyó Cápák SE
1179 25 Cseh Sándor 1955 Tempero Budapest
1179 25 Cs.Nagy Zoltán 1988 Megathlon SE
1179 25 Bodnár Tamás 1961 Debreceni Szenior Úszó Klub
1179 25 Blazsek Attila 1982 Pécsi Vörös Meteor SE
1179 25 Balogh Tamás 1967 Százhalombatta VUK SE.
1201 24 Turányi Gyula 1970 Budapesti Senior
1201 24 Szöllősi Sándor dr. 1950 NICS-Hódmezővásárhelyi SÚVC
1201 24 Szentgyörgyi Nikoletta 1976 Vidám Vidrakölykök
1201 24 Strobl Zoltán 1979 Esztergomi ÚK
1201 24 Sipos Árpád 1955 Hód-Triatlon és Öttusa SE
1201 24 Simon Gábor 1958 FTC Szenior
1201 24 Sass Katalin 1966 Kaposvári Aréna
1201 24 Pleskó Tibor 1959 Kecskeméti Vízmű SC
1201 24 Nagy Terézia 1978 Békéscsaba Senior
1201 24 Mónusné Radvánszki Erika 1967 NICS-HSÚVC
1201 24 Molnár József Antal 1973 Debreceni Szenior Úszó Klub
1201 24 Klima András 1971 Magyar Marathon Club
1201 24 Kissné Magyar Kata 1953 HSÚVC
1201 24 Kapu Gergő 1998 VSD
1201 24 Kancsó János Dr. 1967 Tótkomlósi Rozmár
1201 24 Kabay Tibor 1950 Hajdúszoboszló Tempo Tours
1201 24 Jurák Gábor 1975 BVSC
1201 24 Fodor Istvánné 1913 Szolnok
1201 24 Feketéné Molnár Ildikó 1971 Kecskeméti Tria Túra
1201 24 Czakó László 1966 Muréna Szegedi Úszó
1201 24 Csüllög Anett 1985 Békéscsabai Senior
1201 24 Buczkó Anikó 1984 Semmelweis Egy SK
1201 24 Bors Ferenc 1977 Budapesti Delfinek
1201 24 Bognár Sándorné 1958 Hódmezővásárhelyi SUV
1225 23 Wágner Gábor 1975 Budapesti Delfinek
1225 23 Versegi Zoltán 1967 Újbuda Senior Bp.
1225 23 Vasváry Zoltán 1967 Nyíregyháza
1225 23 Varjasi Tibor 1969 Nyír-senior
1225 23 Varga-Kis Sándor 1954 Szentesi Delfin ESC
1225 23 Tőkési Edina 1977 Budapesti Delfinek
1225 23 Tánczos Zoltán 1956 Szentesi Delfin ESC
1225 23 Tafferner Zita 1973 Újpesti TE
1225 23 Sáringer Károly 1959 Egyéni / Individual
1225 23 Szűcsné Fodor Éva 1975 Hód-Triatlon és Öttusa SE
1225 23 Szabó János 1962 Hódmezővásárhelyi VS
1225 23 Regőczi Ágnes 1958 Szentesi Delfin ESC
1225 23 Németh Pál 1957 Pénzügyőr SE
1225 23 Nagy László 1939 Szentesi Delfin ESC
1225 23 Latorcai Gergely 1977 Békéscsabai Senior
1225 23 Lakos Gyöngyvér 1977 Swim Life Sport Kft.
1225 23 Kézeli Tamás 1935 Pest
1225 23 Kucsera Viola 1982 Budapesti DelfinekSE
1225 23 Kovács Péter 1972 Nyírsenior 97 SE
1225 23 Kele Józsefné 1921 Békés
1225 23 Karanyicz Balázs 1975 Egri Senior ÚC
1225 23 Kapuvári László 1977 Egyéni Induló
1225 23 Kaló László 1958 Magic Boys ÚK
1225 23 Hrabovszki Pál Dr. 1928 Szentes
1225 23 Horváth Tibor 1973 Szeged
1225 23 Gyurátz Edit 1965 Sopron
1225 23 Furuglyás Attila ifj. 1977 Miskolci Vízművek SC
1225 23 Egry Katalin 1966 Újbuda Senior
1225 23 Czéh István 1976 Iron Aquatics
1225 23 Cseuz Imre 1935 Békés
1225 23 Budai Tamás 1971 Egri Senior
1225 23 Berezvai Gyöngyi 1977 Szentesi Delfin ESC
1257 22 Árkai Péter 1970 Budapesti delfinek
1257 22 Zempléni László 1947 Budapesti Delfinek
1257 22 Török Berki Georgina 1994 Swim Life SE
1257 22 Tátrai Nóra 1977 Debreceni senior
1257 22 Szűcs Bernadett 1997 Tovafutók SE
1257 22 Szili Imre 1952 Szentesi Delfin ESC
1257 22 Szabó Ágnes 1982 Hódmezővásárhely
1257 22 Siági Tünde 1975 NICS-Hódmezővásárhely
1257 22 Regőczi Márton 1986 II. kerületi SportSZS Nkft.
1257 22 Pohl Anette 1970 Egri Senior
1257 22 Paksi Tibor 1971 Kiskun-Vízi és Szabadidő
1257 22 Németh Richárd 1988 Herceghalom SE
1257 22 Németh Dániel 1982 Pénzügyőr SE
1257 22 Nagy Mátyás 1918 Csongrád
1257 22 Molnár Péter 1971 Szentesi Delfin
1257 22 Molnár Dalma 1990 Debreceni Szenior Úszó Klub
1257 22 Mihálovics József 1938 Baja
1257 22 Meleg Jánosné 1955 Tótkomlósi Rozmár
1257 22 Kéri Enikő 1973 Nyírsenior
1257 22 Kádár Emil 1928 Pest
1257 22 Kovács Istvánné 1946 Dr.Regele ÚK
1257 22 Király Attila 1990 FTC
1257 22 Hajdú Endre Dr. 1931 Pest
1257 22 Garajszky Péter 1978 Győri Zabolátlan
1257 22 Ferge Dániel 1982 Pécsi-Baranyai SZUVK
1257 22 Feigl Miklós 1940 Békéscsaba Senior
1257 22 Dömörhegyi Ilona 1937 Bp.sen
1257 22 Dezső Sándor 1965 Hód-Triatlon és Öttusa SE
1257 22 Csomán Csaba 1984 Kiskunfélegyháza
1257 22 Csipes Ferenc 1930 Mezőtúri Szeniorok
1257 22 Boros Benedek 1986 Egyéni Kecskemét
1257 22 Bertalan Judit 1977 Bohóchal Egyesület
1257 22 Bende Irén 1963 Gyula Regele K.Úk.
1257 22 Bedő Ádám 1947 Egri Senior
1257 22 A. Tóth Attila 1966 Budapesti Senior
1292 21 Zsibrita Pál 1950 Békéscsabai Szenior
1292 21 Vértesi Tamás 1967 Vác
1292 21 Vándor Gergely 1979 Spuri
1292 21 Vincze Ildikó 1965 Kaposvári Aréna
1292 21 Tóvári Krisztina Dr. 1979 Egyéni
1292 21 Tóth Mária 1936 Szentes
1292 21 Sáthy István 1962 Budapest egyéni
1292 21 Szappanos Sándorné 1970 Miskolci V.S.C
1292 21 Stégmár Béla 1971 Győri Zabolátlan
1292 21 Sprőber Zoltánné 1971 Békéscsabai Szenior
1292 21 Soroncz-Szabó Tamás 1969 Egyéni induló
1292 21 Rákos Éva 1958 Bács
1292 21 Pivarcsek Rozália 1965 Magyar Szervátültetettek SZ
1292 21 Pap Gyula 1942 Szeged
1292 21 Orbánné Kerekes Katalin 1967 Esztergomi Úszó Klub
1292 21 Németh Mária 1966 Debreceni Szenior
1292 21 Nyemcsok Dániel 1998 Győri Zabolátlan SE
1292 21 Mohai Zoltán 1964 SAS
1292 21 Kovács Szilárd 1974 Nyíregyhási Sport
1292 21 Kovács Krisztián 1973 Szolnoki Platina Senior
1292 21 Kovács Attila 1946 Debreceni Szenior
1292 21 Kiss László Bence 1986 Algyői Úszók Egyesülete
1292 21 Kisjuhász Zoltán Dr. 1975 Bohóchal Egyesület
1292 21 Kiricsi János 1945 Bp.
1292 21 Kertész Gyöngyi 1959 Gyula Regele K.Úk.
1292 21 Kertes Miklós 1949 Csongrádi Senior
1292 21 Keresztes Mátyás 1990 Triton Sport Egyesül
1292 21 Katics János 1942 Egyéni
1292 21 Hum Julianna 1978 Pénzügyőr SE
1292 21 Hortobágyi Tamás 1974 Budapesti Vasutas Sport Club-Zugló
1292 21 Galambos Judit 1967 Békéscsabai Szenior
1292 21 Embey-Isztim Dezső Dr. 1944 Kismaros
1292 21 Dávid Szilvia 1976 Gyula Regele K.Úk.
1292 21 Békési Istvánné 1923 Szolnok
1292 21 Bálint Tibor 1916 Békéscsaba
1292 21 Balatoni Mónika 1976 Herceghalom SE
1292 21 Bakula Pál 1957 SZUSE
1329 20 Ádám Ágota 1951 Kaposvári aréna
1329 20 Ábrahám Gergely 1978 Vasas SC
1329 20 Ábrahám Bence 1982 Swim Life SE
1329 20 Váradi András 1975 Budapesti Delfinek
1329 20 Varga Szabolcs 1976 Dombóvári Ráják
1329 20 Tóth Dávid 1981 KisTri Balatonman Team
1329 20 Szendrey Balázs dr. 1980 Szentesi Delfin ESC
1329 20 Szegedi Ferenc 1980 Megathlon Sport Egyesület
1329 20 Szatler Mónika 1968 Szentesi ESC
1329 20 Szabó Miklós 1956 Budapest
1329 20 Regele Péter 1951 Gyula Regele K.Úk.
1329 20 Pálmafy Marianna 1964 Budapest Senior
1329 20 Patócs Judit 1962 NICS-HSÚVC
1329 20 Pallagi Zsuzsa 1957 NICS-HSÚVC
1329 20 Oláh Szabolcs Dr. 1969 Debreceni Szenior
1329 20 Nagy Gergely 1982 HSÚVC
1329 20 Mártonffy Tamás 1943 Szolnok
1329 20 Mucsics F.László 1974 Gyöngyös
1329 20 Miklósi Attila 1986 Swim Life
1329 20 Majorosné Toldi Zsuzsa 1969 Air Aqua Búvárklub
1329 20 Kézeli Tamásné 1943 Pest
1329 20 Kovács Zoltán 1968 Budapest
1329 20 Kovács Tamás 1972 Zabolátlan hossz. Gy
1329 20 Kormos Gabriella 1973 Szolnok Platina SE
1329 20 Kelemen András 1975 Debreceni senior
1329 20 Horváth Zsolt 1980 Győri Zabolátlan SE
1329 20 Gyertyánffy Péter 1944 Bp.
1329 20 Gerzsenyi János 1971 Egyéni
1329 20 Braun Boróka 1995 Spuri SC
1329 20 Balajti Erika 1993 Swim Life SE
1329 20 Baksa Zsuzsanna 1991 BVSC
1360 19 Vágó Réka 1977 Pénzügyőr SE
1360 19 Vass Tibor 1969 MMS-Úszás DSE
1360 19 Varga Zoltán 1981 Veszprémi ÚK
1360 19 Urbin Tibor 1976 Nyíregyházi Sporcentrum Nkft.
1360 19 Tóvári Dóra 1991 Kistarcsai VRC
1360 19 Tumpek András 1975 Nyírszenior 97'
1360 19 Topal Leila Dr. 1994 Hód-Triatlon és Öttusa SE
1360 19 Thomka Judit 1977 Budapesti delfinek
1360 19 Sárközi László 1968 Egyéni
1360 19 Schenk Miklós 1923 Pest
1360 19 Pályi Norbert 1987 Mezőtúri Senior
1360 19 Nyéki Imre 1928 Budapesti Senior
1360 19 Noel Áron 1992 BÁCSVÍZ KVSC
1360 19 Mikó György 1963 Rév és Társai SC
1360 19 Medovarszki János 1937 Békés
1360 19 Maróti Ágnes 1979 Szegedi Murena
1360 19 Lukács Teodóra 1971 Debreceni Szenior Úszó
1360 19 Lantos Alíz 1979 Szentesi Delfin ESC
1360 19 Kovács Istvánné 1923 Szolnok
1360 19 Kovács Enikő 1988 Debreceni Szenior Úszó Klub
1360 19 Kovács Bertalan 1949 Budapesti Szenior
1360 19 Korek Anikó 1959 Békéscsabai senior
1360 19 Kmetykó László 1962 HSÚVC
1360 19 Karbuczky Zsuzsa Dr. 1948 Baja
1360 19 Hüttner Gábor 1969 Lator UVE Hatvan
1360 19 Hives Virág dr. 1995 Bohóchal Egyesület
1360 19 Hikáde Imola 1945 Bp.
1360 19 Hajduk Lászlóné 1978 Tótkomlósi Rozmár
1360 19 Győrik Károly 1932 Szolnok
1360 19 Füzesi Zsófia 1988 Kiskun Vizi SE
1360 19 Fleinig László 1928 Pécs
1360 19 Dancs Anita 1978 Budapesti Delfinek
1360 19 Czeglédi László 1977 Széchy T. Si. Sopron
1360 19 Baloghné Toma Éva 1955 Csongrád
1360 19 Balogh Zoltán 1959 HSÚVC
1395 18 Vígh-Pintye Viktória 1997 Berettyó Cápák
1395 18 Várszegi Lajos 1941 Bp.
1395 18 Török Orsolya 1975 Gyula Regele K.Úk.
1395 18 Tömöri Attila 1978 Debreceni Szenior Úszó Klub
1395 18 Tóth Zsófia dr. 1993 Nyíregyházi Sportcentrum
1395 18 Tóth Alexandra 1996 Budapesti Delfinek
1395 18 Stolcz Tamás 1987 Egyéni
1395 18 Sebestyén Balázs 1989 Egyéni / Individual
1395 18 Rigó Péter 1978 Algyői Úszók Egyesülete
1395 18 Páldi Róbert 1976 Csongrádi Senior
1395 18 Oskó Lajos 1931 Békés
1395 18 Nagy Gabriella 1978 Budapesti delfinek
1395 18 Mészáros Roland 1975 BÁCSVÍZ-KVSC
1395 18 Malinák Andor 1934 Borsod
1395 18 Lenkei Ferenc 1946 Újbuda Senior
1395 18 Lakos Tünde 1985 Egyéni induló
1395 18 Kurucz Anita 1966 Kaposvári Aréna SÚK
1395 18 Korányi Csenge 1988 Debreceni Szenior Úszó Klub
1395 18 Horváth Ákos 1972 Sopron Senior
1395 18 Horváth Henrik 1967 Győri Zabolátlan SE
1395 18 Hanyecz Katalin 1969 SZUSE
1395 18 Gyulai János 1923 Békés
1395 18 Gyivicsán György 1977 Tótkomlósi Rozmár
1395 18 Galyas László Dr. 1963 Dr. Regele Károly Sz
1395 18 Földi Anna 1959 Szentesi delfinek
1395 18 Fehérvári Andorné 1940 Egri Senior
1395 18 Farkas Júlia 1953 Kiskun-Vizi és Szabadid
1395 18 Farkas Bálint 1985 Győri Zabolátlan Sportegyesület
1395 18 Eckel Edit 1953 Újbuda Senior
1395 18 Dimák Dávid 1993 Hód-Triatlon és Öttusa SE
1395 18 Cselényi Balázs 1979 Magyar Marathon Club
1395 18 Bényei Lilla 1997 Budapesti Delfinek
1395 18 Bodnár Péter 1971 Magic Boys ÚK
1395 18 Berényi László 1966 Budapesti Senior
1395 18 Bencsura Zoltán 1982 Integr Agria SE
1395 18 Becsák János 1935 Szentesi Delfin ESC
1395 18 Balogh István 1935 Pest
1395 18 Angyalföldi Vladimír 1944 Törökbálinti Snenior Ús
1395 18 Ali Csaba 1946 Budapesti Senior
1434 17 Zsuffa Ervin 1935 Pest
1434 17 Zahorán Endre 1933 Békés
1434 17 Vígh Beáta 1970 Kaposvári Aréna
1434 17 Varga Tamás 1960 Kaposvári Aréna
1434 17 Vajda László Dr. 1956 Egyéni induló
1434 17 Tőkés Szabolcs 1938 Újbuda Senior
1434 17 Tóth István Dr. 1951 Borsod
1434 17 Tímár Krisztina 1981 Herpály SE
1434 17 Szlovák Szabolcs 1980 Debreceni Szenior ÚK
1434 17 Sebestyén Erzsébet 1963 Szolnoki Platina SE
1434 17 Polonkai Ákos 1968 Debreceni senior
1434 17 Petrezselyem István 1931 Szolnok
1434 17 Nyikos Imre 1964 Gyula Regele K.Úk.
1434 17 Nitsh Attila 1961 Budapesti Delfinek
1434 17 Nemcsók Tamás 1988 Bohóchal Úszó és Szi
1434 17 Mészáros Ferenc 1985 Szentesi Delfinek
1434 17 Málnai Tamás 1973 Törökbálinti Senior
1434 17 Molnár Gyula 1963 Csongrád senior
1434 17 Megyes Andrea 1970 Száz Halom Városi ÚK
1434 17 Mayer Árpád 1955 Tatabánya
1434 17 Marton Sándor 1958 NICS-HSUVC
1434 17 Kóródi Katalin 1970 Győri Zabolátlan SE
1434 17 Hudáky Andrea 1990 KisTri Balatonman Team
1434 17 Gaál Gábor 1973 OSC
1434 17 Garay Péter Dr. 1958 Békéscsabai Szenior
1434 17 Fekete Sándor 1930 Heves
1434 17 Fejes Bea 1970 Újpesti Delfinek SE
1434 17 Faragó Éva 1966 Kecskemét
1434 17 Dávid Gyula dr. 1948 Békéscsabai Senior
1434 17 Durabda Eszter 1980 BVSC Senior
1434 17 Dobrosi Gábor 1947 Újbuda Senior
1434 17 Csík Ivett Dr. 1974 Budapesti Delfinek
1434 17 Bíró Ágnes 1982 Szentesi Delfin Egés
1434 17 Berényi Anikó 1969 Nyíregyháza
1434 17 Bartos Tamás 1988 Budapesti Delfinek S
1469 16 Vereb Tamás Dr. 1979 Tótkomlósi Rozmár
1469 16 Varga Istvánné 1930 Szolnok
1469 16 Tóth Ramón 1985 FTC
1469 16 Sárkány Lívia 1975 Debreceni Szenior Úszó
1469 16 Sánta János 1966 Százhalombattai VUK
1469 16 Szöllősi Sándorné 1962 Tatabányai Vízmű SE
1469 16 Szilárd Judit 1970 Újbuda Senior
1469 16 Szenczy Erzsébet 1974 Szentesi Delfin ESC
1469 16 Szabó Imre Lőrinc dr. 1987 Debreceni Szenior Úszó Klub
1469 16 Szabó Ferencné 1937 Szolnok
1469 16 Stégmárné Kórodi Katalin 1970 Zabolátlan hossz. Gy
1469 16 Simon Attila 1958 Eger
1469 16 Schulcz Domokos dr. 1991 Suncity Triathlon Team Egyesület
1469 16 Póth Aladár 1922 Pest
1469 16 Pécsi Anett 1982 Nyírszenior
1469 16 Pál József 1957 Újpesti Delfinek
1469 16 Pácsa József 1991 BÁCSVÍZ-KVSC
1469 16 Ponuzs Judit 1964 Törökbálint
1469 16 Petruska László 1970 Százhalombatta
1469 16 Orosz Erika 1977 Egyesületen kívül
1469 16 Nagy-Pál Levente 1980 Budapesti Honvéd SE
1469 16 Nagy Imre Zsolt 1968 Debreceni Szenior ÚK
1469 16 Mészáros Csaba 1969 Tótkomlósi Rozmár
1469 16 Mészáros András 1955 Berettyó Cápák SE
1469 16 Molnár Ferenc 1939 Szolnok
1469 16 Leichtner Szilvia 1992 KisTri Balatonman Team
1469 16 Kötelesné Olasz Ivett 1994 Hód-Triatlon és Öttusa SE
1469 16 Kuzmiczki Viktória 1977 Pécs-Baranyai
1469 16 Kozák István 1929 Egri Senior
1469 16 Kovács Mariann 1966 Százhalombatta
1469 16 Kovács Béla 1980 HÓD-Triatlon és Öttusa SE
1469 16 Kovács Attila 1987 MG Produkt Kaposvár
1469 16 Kopasz Jenő 1979 Mint A Hal Egyesület
1469 16 Kerekes István 1963 Air Aqua Búvárklub
1469 16 Kaszai Zsuzsanna 1978 Pécsi Vörös Meteor
1469 16 Karácsonyi Gábor 1971 Besenyszög, Egyéni
1469 16 Hegyi Brigitta 1994 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
1469 16 Gédl Zoltán 1964 Magyar Szervátültetettek SZ
1469 16 Fülöp Tibor Levente 1978 Budapesti Delfinek
1469 16 Fülöp Judit 1950 Törökbálinti Senior Úsz
1469 16 Földvári Péter 1970 Kaposvári Aréna SÚE
1469 16 Falvi Karola 1962 Győri Zabolátlan SE
1469 16 Emons Viktor 1989 Ferencvárosi Torna Club
1469 16 Csongrádi László 1958 Magyar Szervátült.
1469 16 Boros Zoltán 1961 Békéscsabai senior
1469 16 Bezzeg András 1963 Tempero SC
1469 16 Besze László 1958 Parafa Úszó Klub Gyöngyös
1469 16 Benedek Tibor 1956 Csongrád
1469 16 Bende Mária Dr. 1931 Kaposvári Aréna SÚC
1469 16 Beck Mihály 1920 Pest
1469 16 Baráth László 1944 Csongrád
1469 16 Balázs Ágnes 1974 Szolnoki Platina SE
1521 15 Zöldi-Szabó Éva 1972 Orvosegyetem Sport Club
1521 15 Wachner Róbert 1931 Újbuda
1521 15 Vezsenyi Péter dr. 1949 Szentesi Delfin ESC
1521 15 Veres Mary Ann 1981 Budapesti Delfinek
1521 15 Utczás Margita 1984 Debreceni Szenior Úszó Klub
1521 15 Tarrné Kiss Hajnalka 1956 Tótkomlósi Rozmár
1521 15 Takács László 1949 Budapesti Senior
1521 15 Szánti Domonkosné 1958 Pécs-Baranyai S.ÚK
1521 15 Szlovák Péter 1978 Debreceni Szenior Ús
1521 15 Szlamka László 1943 Bp.
1521 15 Szentmiklósy Sándor 1976 Air-Aqua Búvárklub
1521 15 Stefancsik Katalin 1978 Szentesi Delfin ESC
1521 15 Somogyi Krisztián 1975 SAS
1521 15 Siposné Barát Mónika 1964 BÁCSVÍZ-KVSC
1521 15 Révfy Laura 1995 Budapesti Delfinek
1521 15 Petrov Iván 1982 Győri Zabolátlan Sporte
1521 15 Patrick Stephens 1966 Szabadúszó
1521 15 Ozgyin Krisztina 1989 Hód-Triatlon és Öttusa SE
1521 15 Nowotarsky István 1909 Pécs
1521 15 Nagy Zsófia 1977 Békéscsaba Senior ÚE
1521 15 Misák Erika 1962 Arena Sen. Kaposvár
1521 15 Megyesi Dóra 1997 Városi Sportegyesüle
1521 15 Martonosi László 1961 Csongrád
1521 15 Magashegyi Gábor 1968 Sprint Fortuna SE
1521 15 Lukács Éva 1988 Egyéni
1521 15 Kántor-Jakab Dóra 1983 Swim Life SE
1521 15 Kovács Roland 1984 Egyéni induló
1521 15 Kovács Gábor 1978 Gyula Regele Szenior
1521 15 Kocsis Zita 1971 Békéscsabai Senior
1521 15 Kiss Boldizsár 1985 Vasas Sport Club
1521 15 Jóna Zoltán 1969 Győri Zabolátlan SE
1521 15 Jászai Tibor 1970 Air Aqua Búvárklub
1521 15 Juhász Tamás 1969 Tótkomlósi Úszó Egyesület
1521 15 Hóbor Andrea 1978 Muréna Szegedi Úszó-
1521 15 Hudacsek Józsefné 1937 Szolnok
1521 15 Hrabovszki Jánosné 1939 Békéscsaba
1521 15 Horváth P. Kornél 1942 Egyéni induló Bp.
1521 15 Horváth Mária 1956 Temperó SC
1521 15 Horváth Miklós 1982 Bohóchal Egyesület
1521 15 Gulics Ákos Dr. 1951 Temperó
1521 15 Fehérvári Levente 1986 Dombóvári Sportiskola
1521 15 Déri Eszter 1980 Debreceni Szenior
1521 15 Diebel Nathalie 1971 Debreceni Szenior Úszó Klub
1521 15 Bucsi Zoltán 1968 BÁCSVÍZ Kecskeméti V
1521 15 Borbás Katalin 1972 Budapest Senior
1521 15 Balogh Gyula 1975 Újbuda Senior
1567 14 Áts Jenő 1936 Újbuda
1567 14 Zahorán Jenő 1941 Békéscsaba Senior
1567 14 Váradi Tibor 1932 Tempero SC
1567 14 Vojta László 1969 Szentesi Delfin ESC
1567 14 Utassy Csaba Dr. 1973 Egri Szenior
1567 14 Tóth Zita Nóra 1992 Herceghalom SE
1567 14 Tóth László 1952 Pest
1567 14 Sárdi István 1961 Senior Alba Szfehérv
1567 14 Szontagh Emese 1962 Rév és társa SC
1567 14 Szebellédi Csaba 1969 BÁCSVÍZ KVSC
1567 14 Szakács Roland 1975 Nyírsenior
1567 14 Szabó Máté 1984 Csongrádi Senior Úszó é
1567 14 Révészné Fekete Andrea 1968 Békéscsabai Senior
1567 14 Párkányi Gyula 1964 Békéscsaba
1567 14 Pirovits Endre 1940 Csongrádi Senior
1567 14 Nguyen Manh Truong 1988 Debreceni Szenior Úszó Klub
1567 14 Mészöly Éva 1969 Ferencvárosi Torna Club
1567 14 Mizsei Attila Dr. 1966 Kecskemét
1567 14 Martinecz Bernadett 1986 Orvosegyetem Sport Club
1567 14 Malya Zoltánné 1935 Tótkomlósi Rozmár
1567 14 Makkainé Kun Éva 1976 Miskolci VSC
1567 14 Magócsi Márta 1970 Budapesti Delfinek
1567 14 Lubics Péter 1992 KisTri Balatonman Team
1567 14 Kőszaga Krisztián 1976 Air Aqua Búvárklub
1567 14 Kristóf Ildikó 1966 NICS-HSÚVC
1567 14 Koncz Csilla 1964 Egri Senior
1567 14 Kiss István 1958 Újbuda
1567 14 Kisgergőcz Noémi 1986 HSÚVC
1567 14 Király Péter 1981 Vidám Vidrakölykök S
1567 14 Kenderné Németh Györgyi 1961 Makói SVSE
1567 14 Kaszás Kitti Enikő 1991 Debreceni Szenior Úszó Klub
1567 14 Karlóczi Attila 1994 Swim Life SE
1567 14 Kappéter Béla 1978 Bohóchal Egyesület
1567 14 Kanizsa Tivadarné 1939 Szolnok
1567 14 Kalmár György 1976 Egyéni
1567 14 Juhász Gyuláné 1939 Békéscsaba Senior SC
1567 14 Jakab Zoltán 1980 Vasas Sport Club
1567 14 Ifj.Sásdi András 1979 Budapest egyéni
1567 14 Hurta Mihály 1969 Dombóvári Ráják
1567 14 Horváth László 1959 Pécs-Baranyai Sz. Ú.
1567 14 Homonyik Róbert 1975 Nyír Szenior
1567 14 Henczkó Zsuzsanna 1972 Budapesti Delfinek
1567 14 Halász Ferenc 1925 Pest
1567 14 Grundtner Marcell dr. 1979 Egyéni versenyző
1567 14 Garamvölgyi Mónika 1982 Debreceni Szenior
1567 14 Gallai-Lantos Karina 1997 Törökbálinti Senior
1567 14 Fűrész Miklós 1994 Hódúszó SE
1567 14 Forintos Ádám 1980 Budapesti Delfinek
1567 14 Fehér Tamás 1973 BVSC Szenior
1567 14 Csekő Gizella 1944 Budapesti Senior
1567 14 Burján Károly 1965 Kaposvár
1567 14 Budai Zoltán 1984 Tótkomlósi Rozmár
1567 14 Biró Bernadett 1995 Dr.Regele Károly Seni
1567 14 Bernád Rolland 1973 Debreceni Szenior Úszó
1567 14 Balázs Szabolcs 1980 Nyíregyházi Fókák SE
1567 14 Antalóczy Péter 1953 Hódmezővásárhely
1567 14 Adler Hanna 1976 Tempero SC
1624 13 Ágoston Márk 1984 Tótkomlósi Rozmár
1624 13 Vértessy Lászlóné 1947 Bács
1624 13 Vithalm Zsuzsanna 1956 Mezőtúri Szeniorok
1624 13 Varga Gergő 1983 BVSC Szenior
1624 13 Tóth Lilla 1970 Zabolátlan hossz. Gy
1624 13 Tóth Gábor Szilveszter 1981 KisTri Balatonman Team
1624 13 Tóth Anita 1978 Egyéni
1624 13 Tompa Gergely 1986 Egyéni
1624 13 Szomjas Violetta 1974 Sopron
1624 13 Sziklai Péter 1974 Bohúchal
1624 13 Szigeti Tamás 1965 Debreceni Szenior ÚK
1624 13 Szabó Tamás 1975 Törökbálinti Senior Ú
1624 13 Szabó József 1961 Magyar Szervátültetettek SZ
1624 13 Strassner Edit 1953 TTF Nyíltvízi Úszók
1624 13 Simon Ágnes 1968 Pécs-baranyai senior
1624 13 Selmeczi Béla 1974 Békéscsabai Senior
1624 13 Sebestyén Eszter 1981 Pécsi Sport Nonprofit
1624 13 Sashegyi Judit 1976 Csongrádi Senior
1624 13 Pataki Ilona Dr. 1924 Szentesi senior
1624 13 Papp László 1965 Debreceni senior
1624 13 Osvay Károly 1964 Szegedi Muréna UBK
1624 13 Nyári József 1987 BEAC
1624 13 Nagyné Kárpáti Erzsébet 1939 Szolnok
1624 13 Monok Dávid 1987 Egyéni
1624 13 Molnár István 1965 Berettyó Cápák SE
1624 13 Majer Ferenc 1984 Váci Vízmű SE
1624 13 Magyarovits Zoltán 1975 Budapesti Senior
1624 13 Lisetchi Mihai 1960 Szentesi Delfin SE
1624 13 Legeza Tibor Dr. 1930 Gyula
1624 13 Lassán Attila 1937 Borsod
1624 13 Kőhegyi Judit 1987 Hód Úszó SE
1624 13 Kuszák Gabriella 1965 Sopron
1624 13 Kovács Rita 1969 Bácsvíz-KVSC
1624 13 Kovács Mihály 1978 Debreceni Szenior
1624 13 Konczér Adrienn Veronika 1982 Pénzügyőr SE
1624 13 Kocsis Gyula 1915 Szolnok
1624 13 Kmetykó János 1945 Békéscsabai Szenior
1624 13 Kiss Györgyné 1922 Szolnok
1624 13 Kiss Attila 1996 Száz Halom Városi ÚK
1624 13 Jóljárt Zoltán 1959 Gyula Regele K.Úk.
1624 13 Horváth Zoltán 1982 Ferencvárosi Torna Club
1624 13 Hegedűs Márton 1996 Száz Halom Városi ÚKE
1624 13 Harsányi Mariann 1953 Budapesti Szenior
1624 13 Gavalovics László 1941 Szolnok
1624 13 Fülöp Mariann 1984 Swim Life SE
1624 13 Fülep Sándor 1975 Bohóchal Egyesület
1624 13 Fodor Anna 1962 Tatabányai Vízmű SE
1624 13 Finok Zoltán 1965 Törökbálinti Senior ÚC
1624 13 Fejes Attila 1966 Rézy Delfin
1624 13 Fehér Zsolt 1966 Nyír-senior 97'
1624 13 Farkas Árpád 1963 Muréna Szeged
1624 13 Endrődi Gábor 1978 Egyéni
1624 13 Csukás Csilla 1968 Békés
1624 13 Csernus-L. Szilveszter 1989 Egyéni induló
1624 13 Csató Lajos 1965 Mezőtúri Szenior
1624 13 Busa Eszter 1987 Csongrádi Senior
1624 13 Brassai György 1946 Esztergomi Senior
1624 13 Bodnár János 1960 Szentesi Delfin ESC
1624 13 Bencze Éva 1946 Tempero SC
1624 13 Bencze Tímea 1992 Pécsi Vörös Meteor SK
1624 13 Bankó Dávid 1988 Debreceni Szenior Úszó Klub
1624 13 Balogh Gergely 1981 Debreceni Szenior Úszó Klub
1624 13 Antos Árpád Dr. 1936 Baranya
1624 13 Antali Szandra 1989 Gyulai dr. Regele Károly
1688 12 Ábrahám Eszter 1976 Iron Swim
1688 12 Zenkl Gábor 1965 Budapesti Delfinek
1688 12 Wennes Ildikó 1974 OSC
1688 12 Vörös János 1960 Békés
1688 12 Velky Tamás 1970 Szarvasi ÚVE
1688 12 Vata Emese 1974 Hód-Triatlon és Öttusa SE
1688 12 Varga Liána 1989 Tótkomlósi Rozmár Szeni
1688 12 Tóth Anita 1994 Csongrádi Senior
1688 12 Tóth Alexandra 1972 Zabolátlan Senior Győr
1688 12 Takács Ilona 1960 Tótkomlósi Rozmár
1688 12 Szénászki János 1949 Csongrád
1688 12 Szél Friderika 1988 Hódmezővásárhelyi SÚVC
1688 12 Szász Ágnes Dr. 1975 Hírös ESC
1688 12 Szilágyi Imre 1938 Budapesti delfinek
1688 12 Szatmári Krisztina 1970 Szentes
1688 12 Szalai Huba 1969 Egyéni induló Bp.
1688 12 Szabó Álmos 1980 Gyula Regele K.Úk.
1688 12 Szabó Márton 1978 Esztergomi Úszó Klub
1688 12 Szabari Gyuláné 1921 Szolnok
1688 12 Sinka Szilvia 1972 Szentesi Delfin ESC
1688 12 Rácz Lajos 1985 Debreceni Szenior Úszó Klub
1688 12 Roszik Katalin 1980 Eger Városi ÚK
1688 12 Ripka Kálmán 1964 Kecskemét
1688 12 Rejtő Zoltán 1939 Újbuda Senior
1688 12 Petrás Miklós 1978 Egyéni
1688 12 Pass Ferenc 1964 Bajai Spartacus SC
1688 12 Nidzelsky Géza 1928 Békés
1688 12 Nagy Éva 1957 Tótkomlósi rozmárok
1688 12 Monok Sára 1985 Hód-Triatlon és Öttusa SE
1688 12 Molnár Örs 1972 Szarvasi ÚVE
1688 12 Molitórisz Pál Dr. 1944 Szarvasi ÚVE
1688 12 Miklós Ágnes 1961 Nyíregyházi Sportcentrum Kft.
1688 12 Mező Gábor 1974 Magic Boys ÚK
1688 12 Megyesi László 1963 Kiskun- Vízi és Szabadidő SE
1688 12 Marx Ernő 1940 Pest
1688 12 Lénárt György 1960 Miskolci V.S.C
1688 12 Lábodi Laura 1980 Kaposvári Úszó SE
1688 12 Lovretity András 1977 Darnyi Tamás Sport Club
1688 12 Krencsey Viktor 1982 Iron Aquatics
1688 12 Kornokovics Györgyi 1978 Kiskunfélegyháza
1688 12 Keve Balázs 1986 Pénzügyőr SE
1688 12 Kemény Ákos 1969 Kaposvári Aréna
1688 12 Kabódi Péter 1956 Csongrád
1688 12 Horváth Dávid dr. 1987 Törökbálinti Senior ÚC
1688 12 Homola Anett 1974 Kecskeméti Tria Túra
1688 12 Hegedűs Diána 1990 Ybl Waterpolo Club
1688 12 Havassy László 1927 Pest
1688 12 Hajdú Dániel 1987 Szentesi Delfin ESC
1688 12 Hajdu Györgyné 1957 Pécsi Vörös Meteor Sportkör
1688 12 Gáti Márta 1927 Szolnok
1688 12 Gráber Csaba 1993 Swim Life SE
1688 12 Farkas Balázs 1983 Pénzügyőr SE
1688 12 Faragó Ede Dr. 1963 BÁCSVÍZ Kecskeméti V
1688 12 Engyel Ákos 1980 Sprint Fortuna SE
1688 12 Drávecz Ervin 1959 Kiskun- Vízi és Szabadidő SE
1688 12 Domboi Gábor 1980 Debreceni Senior
1688 12 Bükkösi Lajos 1925 Szolnok
1688 12 Bese Gábor 1978 HÓD-Triatlon és Öttusa SE
1688 12 Berecz Dalma 1997 Budapesti Delfinek
1688 12 Bede János 1943 Budapesti Senior
1688 12 Beck György 1954 Pest
1688 12 Bartalus Szilárd 1977 Veszprém
1688 12 Bagi Árpád 1968 Békéscsabai senior
1688 12 Apró Attila 1978 NICS-Hódmezővásárhelyi SÚVC
1752 11 Wessely Zoltán 1965 Szenior Alba SE
1752 11 Várhelyi György 1942 Bp.
1752 11 Vidák Viktória 1980 Vasas SC
1752 11 Varga György 1984 Tótkomlós egyéni
1752 11 Valach Dávid 1991 Békéscsabai senior
1752 11 Urbin Tamás 1974 Nyírsenior 97
1752 11 Tóth Judit 1981 Egri Senior ÚK
1752 11 Tátrai Pálné 1938 Borsod
1752 11 Thékes László 1941 Szolnok
1752 11 Terebessy Károly Dr. 1947 FTC Szenior
1752 11 Tatainé Kardos Emese 1967 Székesfehérvár
1752 11 Sárdi Ákos 1964 SAS Sz.-fehérvár
1752 11 Sánta András 1961 Egyéni Békéssámson
1752 11 Szücsi Róbert Dr. 1968 Sprint Fortuna Sport
1752 11 Száz Ágnes Dr. 1975 Egyéni
1752 11 Szeiler József 1970 Százhalombatta
1752 11 Szabó-Zsura Brigitta 1987 Algyői Úszók Egyesülete
1752 11 Szabó László 1961 Hajdúszoboszló
1752 11 Stefkovicsné Márta Andrea 1969 Békéscsaba Egyéni
1752 11 Somkuti Miklós 1938 Budapest
1752 11 Sipos Katalin 1970 Százhalombatta
1752 11 Ricza Lajos 1955 Békéscsabai Senior
1752 11 Rantal Zoltán 1978 II. kerületi SSz Nkft.
1752 11 Pappné dr. Buza Katalin Nóra 1980 Hód-Triatlon és Öttusa SE
1752 11 Nyári László 1984 Érdi Vízisport
1752 11 Nyitrai Tímea 1978 Debreceni senior
1752 11 Novák Géza 1922 Pécs
1752 11 Navreczki Hajni 1992 Szekszárdi Sportközpont
1752 11 Nagy Miklósné 1922 Szolnok
1752 11 Nagy Júlia Magdolna 1976 Debreceni Szenior Úszó Klub
1752 11 Nagy Gábor 1940 Pest
1752 11 Molnár Judit 1975 Szentes
1752 11 Martonosi Árpád András 1995 Hódúszó Sport Egyesület
1752 11 Malya Attila 1994 Tótkomlósi Rozmár
1752 11 Major Krisztina 1973 Százhalombatta
1752 11 Leányvári László 1974 Nyírsenior 97 SE
1752 11 Kürti Gergely 1976 Szombathelyi Vízmű SC
1752 11 Kárász Pál 1948 Zalaegerszegi Triatlon Klub
1752 11 Kun Zoltán 1964 Kiskun Vizi és Szabadid
1752 11 Krivenkoné Fehér Judit 1965 Parafa Gyöngyös
1752 11 Kovács Attila 1973 Kiskunfélegyháza
1752 11 Kertész Lajosné 1953 Makó
1752 11 Jász Péter 1969 Egyéni / Individual
1752 11 Hősné Lovas Éva 1959 Csongrád
1752 11 Házler Tamás 1970 Budapest
1752 11 Horváth Angéla 1970 Százhalombatta
1752 11 Horvát László 1961 Szentesi delfin
1752 11 Hochstein Zsuzsanna 1976 Ferencvárosi Torna Club
1752 11 Hegmann György 1931 Szolnok
1752 11 Hegedűs Lajos 1911 Szolnok
1752 11 Hanász Attila 1981 Nyíregyházi Sportcentrum
1752 11 Guth Béláné 1966 Gyula Regele K.Úk.
1752 11 Gazsy Veronika 1978 Békéscsabai Senior
1752 11 Gasparovszky Tímea 1992 Herceghalom SE
1752 11 Garamvölgyi Róbert 1954 Pécs-Baranyai Szenio
1752 11 Fári László 1952 Tempero
1752 11 Fábry György Dr. 1968 Gyula Regele Szenior
1752 11 Fischl Ágnes 1993 KisTri Balatonman Team
1752 11 Felkai Zsuzsanna 1976 Stilus SE
1752 11 Felek Rita 1971 Gyula Dr. Regele K. ÚK
1752 11 Farkas Anikó Dr. 1958 Debrecen
1752 11 Daróczy Lajosné Dr. 1928 Békés
1752 11 Czékmán József 1971 NICS-Hódmezővásárhelyi SÚVC
1752 11 Czegle Lászlóné 1969 Nyírsenior '97 ÚE
1752 11 Csikós Annamária 1989 Hódmezővásárhelyi Sz
1752 11 Cserta Erzsébet 1981 Bohóchal Egyesület
1752 11 Cserháti Gyula 1993 Hód-Triatlon és Öttusa SE
1752 11 Csaláné Oláh Edit 1969 Makói SVSE
1752 11 Christián László 1944 Gyula Regele Szenior
1752 11 Brinke Károly 1931 Baranya
1752 11 Bodnár Ferencné 1940 Pest
1752 11 Bodnár Ferenc 1933 Pest
1752 11 Becsák Edit 1965 Szentesi Delfin ESC
1752 11 András György 1965 Szolnoki Szenior
1752 11 Ambrus Vera 1965 Kaposvári Aréna
1752 11 Abosiné Vera 1957 Sopron
1828 10 Zsótérné Nemes irén 1963 Csongrádi Senior
1828 10 Zombori József 1964 Eger
1828 10 Weidinger Júlia 1947 Baja
1828 10 Vojnitsné Bánáti Edit 1944 Debrecen SC
1828 10 Urlich József 1965 SZEDER SE
1828 10 Tóth Zoltán 1986 Lator SE Hatvan
1828 10 Tóth Sándor 1941 Mezőtúri Szeniorok
1828 10 Tószegi Márton 1980 Váci Vízmű SE
1828 10 Tornyi-Molnár Edit 1968 Szentesi Delfin ESC
1828 10 Tekulics György 1970 Szeged
1828 10 Tasi László 1928 Heves
1828 10 Tamáskovits Adrienne 1970 Egyéni induló
1828 10 Südy Anna dr. 1944 Száz Halom Városi ÚKE
1828 10 Székely Attila 1963 Air-Aqua Búvárklub
1828 10 Szita Gábor 1959 II. kerületi Sport
1828 10 Szerdahelyi Zita 1970 Budapesti Senior
1828 10 Szentes Márton 1980 Bohóchal Úszó és Szi
1828 10 Szeipné K. Szilvia 1972 SAS
1828 10 Szabó Zoltán 1981 Váci Vízmű SE
1828 10 Szabó Tamás 1972 Gyulai Dr.Regele
1828 10 Szabó Anett 1989 Kaposvári Aréna Senior
1828 10 Szabadkai Edit 1949 Békéscsabai
1828 10 Soós Katalin 1974 Anonymus SC Bonyhád
1828 10 Soczó Kinga 1998 Száz Halom Városi Úszó Klub
1828 10 Rákosi Attila 1981 Mint A Hal Egyesület
1828 10 Rozgonyi Miklós 1923 Baranya
1828 10 Rogics Jánosné 1942 BÁCSVÍZ-KVSC
1828 10 Reitzner György Dr. 1924 Bp.
1828 10 Pőhm Irén 1953 Budapesti Senior
1828 10 Pécsi Andrea 1981 Egyéni induló
1828 10 Pozsár Norbert 1993 Csongrádi Senior Úszó
1828 10 Pató Viktória Lilla 1992 Debreceni Szenior Úszó klub
1828 10 Paksy Katalin 1959 Tatabányai vízmű
1828 10 Orbán Sára 1994 Esztergomi Úszó Klub
1828 10 Orbán Anna 1992 Esztergomi Úszó Klub
1828 10 Olasz Katalin 1959 Vidám Vidrakölykök
1828 10 Németh Brigitta 1975 Hód-Triatlon és Öttusa SE
1828 10 Novák Szabolcs 1972 Győri Zabolátlanok
1828 10 Nagy Pálné 1936 Szolnok
1828 10 Nagy Ilona 1933 Szolnok
1828 10 Nagy Attila 1968 Nyíregyháza
1828 10 Möhring Emese 1969 Törökbálinti Senior
1828 10 Márton Anita 1988 Air-Aqua Búvárklub
1828 10 Mács Miklós 1931 Egyéni induló Bp.
1828 10 Madarász Csilla 1943 Bp.
1828 10 Lovász Mátyás 1946 Nyír-senior 97'
1828 10 Liska Zlatica 1958 Szarvas SZUSE
1828 10 Lehoczki László 1967 FTC Szenior
1828 10 Lajos Erika 1974 NICS-HSÚVC
1828 10 Kövér Katalin Dr. 1956 Debreceni Szenior Úszó Klub
1828 10 Kárászi Mariann 1974 Tótkomlósi Rozmár
1828 10 Kovács Detre Dr. 1986 Szentesi Delfin ESC
1828 10 Konfár Tibor 1975 Kecskeméti Senior
1828 10 Kesztyűs Attila 1981 NICS-Hódmezővásárhelyi SÚVC
1828 10 Kelemen Adrienn 1972 Debreceni Szenior Úszó Klub
1828 10 Kassai István 1929 Pest
1828 10 Kajtár Róbert 1975 Szentesi Delfin ESC
1828 10 Jelen Pál 1975 Szuse Szarvas
1828 10 Jegesi László 1939 Szolnok
1828 10 Hős Irén 1941 Rézy Delfin
1828 10 Honos Tímea 1969 Kaposvári aréna
1828 10 Gáll Kitti 1980 Hód-Triatlon és Öttusa SE
1828 10 Geönczeöl Gábor 1986 Szentesi Delfin ESC
1828 10 Farkas Gyuláné 1935 Borsod
1828 10 Dézsi István 1937 Hajdú
1828 10 Dubay Adrienn 1975 Magyar Marathon Club
1828 10 Daróczi Lajos Dr. 1923 Békés
1828 10 Czigler László 1970 Tovafutók SE
1828 10 Csányi Zsolt Dr. 1959 Rév és Tsai SC.
1828 10 Csajági Eszter 1986 Sprint Fortuna Sport
1828 10 Csajághy Rezső 1944 Budapest Senior SC
1828 10 Bugyi András 1955 Csongrád
1828 10 Bosits László 1973 Debreceni senior
1828 10 Boros Anikó 1958 Rév és társa SC
1828 10 Borbás Béla 1937 Bp.
1828 10 Bogár Judit 1978 Hódmezővásárhely
1828 10 Biacsi Tamás 1977 ELTE-BEAC Polythlon
1828 10 Bezzegné Rázga Judit 1959 Vasas SC
1828 10 Bedő Tamás 1970 Debreceni senior
1828 10 Beckné Horváth J. Dr. 1957 Pest
1828 10 Baukó Péter 1972 Mezőtúri seniorok
1828 10 Agonásné Ádász Erika 1953 Tótkomlósi rozmárok
1910 9 Árvai Krisztina Dr. 1972 Debreceni Szenior Úszó
1910 9 Zsarkó Csaba 1976 HSÚVC
1910 9 Vígh Tamás 1989 Százhalombattai VSE
1910 9 Várkonyi Csaba 1981 Szeged Szenior
1910 9 Vándor Krisztina 1971 Kistelek egyéni
1910 9 Vágó Dániel 1980 Pénzügyőr SE
1910 9 Verók Attila Dr. 1970 Szentesi Delfin ESC
1910 9 V. Kis Sándorné 1934 Szentesi delfinek
1910 9 Tóth Levente 1963 Marcali és Balatoni
1910 9 Tácsik László 1962 Swim Life SE
1910 9 Tomcsányi Zoltán 1920 Pest
1910 9 Sándor Imre 1976 Budapesti Delfinek
1910 9 Széles Dávid 1987 BEAC
1910 9 Székely Tamás 1977 Tatabánya
1910 9 Szolomayer Istvánné 1937 Borsod
1910 9 Szlávik Győző 1968 Békéscsabai Senior
1910 9 Szilágyi András 1969 Vidám Vidrakölykök S
1910 9 Szepesi Mária 1979 Swim Life SE
1910 9 Szabó Péter 1983 Air Aqua Búvárklub
1910 9 Szabó Marietta 1956 Debreceni Szenior Úszó
1910 9 Somosi Ágnes 1987 Pénzügyőr SE
1910 9 Sidó Csaba 1975 Törökbálinti Senior Úszó Club
1910 9 Schneiderné Szabó Julianna 1953 Magyar Szervátültetettek Sz
1910 9 Scheirer Emese 1961 Hajdú
1910 9 Schatz Péter 1965 Swim Life SE
1910 9 Rácz Daniella 1994 Csongrádi Senior
1910 9 Pócsné Bán Adrien Dr. 1954 Egri Senior ÚC
1910 9 Pázmányi Sándor dr. 1974 Debreceni Szenior Ús
1910 9 Puskás Mónika 1967 Air-Aqua Búvárklub
1910 9 Planger Tamás 1972 Budapesti Delfinek
1910 9 Pintér Ferenc 1954 Szolnoki Platina
1910 9 Pető Tamás 1975 Békéscsabai Szenior
1910 9 Patonay Szilárd 1978 Budapesti Honvéd SE
1910 9 Pataki Fanni 1994 Swim Life SE
1910 9 Pallagi Sándor 1931 HSÚVC
1910 9 Paksa Edina dr. 1970 Győri Zabolátlan SE
1910 9 Németh Sándor 1955 Szeged
1910 9 Nagy Rita 1961 Egri Senior ÚK
1910 9 Nagy László 1980 Kistarcsai VRC
1910 9 Molnár Zsuzsanna 1984 Törökbálinti SC
1910 9 Molnár Irén 1954 SAS Székesfehérvár
1910 9 Molnár Gábor 1934 Borsod
1910 9 Molnár Gyöngyi 1991 Hód-Triatlon és Öttusa SE
1910 9 Molnár Bence 1997 Tatabányai Vízmű Sport Egyesület
1910 9 Misota Gabriella 1980 FTC Szenior
1910 9 Lévay Bernadett 1976 Százhalombattai VUK
1910 9 Lukács Linda 1986 Nyírsenior 97 SE
1910 9 Litvák Zoltán 1967 Debreceni Szenior Úszó
1910 9 Laki Sándor 1929 Borsod
1910 9 Kántor Gábor 1975 Nyír Szenior
1910 9 Kulcsár József 1969 Kaposvár
1910 9 Kuharcsik Réka 1974 Budapest Senior
1910 9 Kovács István 1927 Békés
1910 9 Kovács Hunor 1977 FTC Szenior
1910 9 Korbuly Erika 1941 Újbuda
1910 9 Koczman György 1933 Borsod
1910 9 Kiss Henriett 1975 Iron Aquatics
1910 9 Kertész Enikő Dr. 1956 Debreceni Szenior Úszó
1910 9 Kemecsei Dóra 1984 Swimm Life SE
1910 9 Jászberényi Luca 1991 Vidám Vidrakölykök
1910 9 Izbéki Sándor 1976 Szentes
1910 9 Hórák Benjamin 1996 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
1910 9 Hergenrőder-Molnár Kata 1989 Mint a Hal Egyesület
1910 9 Hegedűs László 1969 SAS
1910 9 Haászné M. Éva 1937 Bp.
1910 9 Hack Zoltán 1983 Hód-Triatlon és Öttusa SE
1910 9 Gál Judit 1965 Debreceni Szenior Úszó Klub
1910 9 Gyulavári Attila 1958 Debreceni senior
1910 9 Goricsán Mariann 1963 Spuri Futó és Triatl
1910 9 Gombár Zsolt Dr. 1979 Rév és Társai SC
1910 9 Gaál András 1986 Swim Life SE
1910 9 Freundné Szóráth Enikő 1970 Stílus Kőbánya Ú.Isk
1910 9 Drahos Zoltán 1967 Tatabányai VSE
1910 9 Doetsch Mária 1941 Budapesti Senior
1910 9 Debreceni Péter Dr. 1952 Budapesti Delfinek
1910 9 Cserháti Nóra 1995 Szentesi Delfin ESC
1910 9 Csehkis Imréné 1936 Fejér
1910 9 Bögös László ifj 1971 Egri Senior
1910 9 Bárdosi Zsolt Dr. 1962 SAS
1910 9 Bánáti János 1955 Baja
1910 9 Buzder-Lantos Péter 1978 KisTri Balatonman Team
1910 9 Buttás Viktória 1981 HSÚVC
1910 9 Bundics Ildikó 1981 Váci Vízmű SE
1910 9 Brinza Lenke 1940 Eger
1910 9 Botyánszki Andrea 1979 Békéscsabai Senior
1910 9 Bokrosné Maschler Edit 1976 Tótkomlósi Rozmárok
1910 9 Bacsa Andrea 1969 Budapesti Delfinek
1910 9 Aliczkyné Takács Katalin 1955 Debrecen
1998 8 Zsuffa Ildikó 1935 Pest
1998 8 Zsidel Zoltán 1975 Száz Halom Városi Úszó Klub
1998 8 Zentai Zsolt 1971 Százhalombatta
1998 8 Vitaszek Edina 1975 Békéscsaba
1998 8 Urbán Péter 1967 Eger
1998 8 Udvarias László 1928 Csongrád
1998 8 Tóth Ágnes Márta 1952 Ferencvárosi Torna Club
1998 8 Tóth Tünde 1963 Hód-Triatlon és Öttusa
1998 8 Tóth Imre 1966 Százhalombatta
1998 8 Tóth Attila Zsolt 1971 Szentesi Delfin ESC
1998 8 Tóth Andrásné Dr. 1920 Pest
1998 8 Torontáli Tamás 1985 BVSC
1998 8 Tarjánné Sólyom Ildikó 1966 Váci Vízmű SE
1998 8 Szép Edit 1945 Csongrád
1998 8 Szomolányi Zoltán 1966 Újpesti Delfinek S.E
1998 8 Szijjártó Szabó Csilla 1950 Szentesi Delfin Egés
1998 8 Szepes Jenő 1947 Pest
1998 8 Szentesi Szabolcs 1979 Békéscsabai Szenior
1998 8 Szalay Éva 1970 Egyéni
1998 8 Szalay János 1963 Százhalombatta
1998 8 Szabó Katalin 1988 Debreceni Szenior Úszó Klub
1998 8 Szabó János Dr. 1962 Szeged
1998 8 Stamusz Árpád 1960 Baja
1998 8 Simon György 1972 Egyéni induló
1998 8 Sevaracz Máté 1955 Szegedi senior
1998 8 Schenk Miklósné 1935 Pest
1998 8 Sashalmi Sándor 1983 Eger Városi ÚK
1998 8 Révész Irma 1968 Gyulai Senior
1998 8 Pólistyák Miklós 1990 Debreceni Szenior Úszó Klub
1998 8 Péntek Andrea 1969 Szentesi Delfin ESC
1998 8 Puskás Hajnalka 1971 Vidám aranyleső
1998 8 Puscas Lelia dr. 1985 BHSE
1998 8 Pesics Zoltán 1955 Orosházi Búvárclub
1998 8 Pelle Judit 1962 Egri Szenior
1998 8 Pataky Katalin 1977 Swim Life SE
1998 8 Pataki István 1942 Csongrád
1998 8 Pap Gyula 1955 Pest
1998 8 Palczert László 1959 Hajdú
1998 8 Osgyán József 1920 Szolnok
1998 8 Ormoshegyi Ernő Dr. 1927 Szolnok
1998 8 Négyessyné Marján Éva 1963 Debreceni Szenior Úszó
1998 8 Novák Ádám 1983 Veszprémi Triatlon
1998 8 Nemes Dániel 1965 Debreceni Szenior Úszó Klub
1998 8 Mészáros Zoltánné 1942 Békéscsabai Senior
1998 8 Mészáros András 1980 Budapesti Delfinek
1998 8 Ménes Zsolt 1962 Debreceni Szenior Úszó
1998 8 Márton András 1943 Miskolci V.S.C
1998 8 Mezei Attila 1965 Szentesi Delfin ESC
1998 8 Madaras Zsuzsa 1985 Miskolci VSC
1998 8 Lázár János 1976 Dombóvár
1998 8 Köves Péter 1935 Budapest egyéni
1998 8 Kállay Mária 1940 SAS
1998 8 Kádár Emilné 1930 Pest
1998 8 Kovács János 1968 Balaton Úszóklub
1998 8 Kovács Gábor 1972 Muréna Szegedi Úszó
1998 8 Korpássy András Dr. 1940 Újbuda
1998 8 Knizse Gyula 1974 SAS
1998 8 Kenéz László 1958 HSUVC
1998 8 Kemény Petra 1972 Magyar Szervátültetettek Sz.
1998 8 Karikó Tibor 1967 Csongrád
1998 8 Karanyicz László 1953 Egri Senior ÚK
1998 8 Józsa Gábor 1912 Bp.
1998 8 Huiber Zoltán 1956 TVSE
1998 8 Hudáky Aladár 1992 Nyíregyházi Sportcentrum
1998 8 Holl Zsuzsa 1973 Gyulai Senior
1998 8 Hoffmann Endre 1939 Borsod
1998 8 Góbi Dezső 1965 HSÚVC
1998 8 Gracza Ilona 1954 Pest
1998 8 Gerendi Norbert 1974 Szentes
1998 8 Gere Zoltán 1968 Egyéni
1998 8 Gacsályi Gusztáv 1955 Debreceni Szenior ÚK
1998 8 Fábián Tamás 1978 Hódmezővásárhelyi Szeni
1998 8 Fischer Istvánné 1937 Pest
1998 8 Ferencz Ferenc 1952 Titán Szeged
1998 8 Felföldi Andrea 1986 Egyéni
1998 8 Farsang Ferenc 1963 Budapest
1998 8 Farkas János 1942 Pest
1998 8 Eisenberger József 1981 Sprint Fortuna SC
1998 8 Ducsay Katalin 1942 Egri Senior
1998 8 Domokos Dénesné 1914 Pest
1998 8 Czenczik Jánosné 1939 Pest
1998 8 Csörszné Török Anita 1986 Berettyó Cápák SE
1998 8 Császárné Mitykó Márta 1971 Tótkomlósi Úszó Egyesület
1998 8 Csiszár László 1958 Csongrád
1998 8 Csikai Anita 1980 BÁCSVÍZ
1998 8 Csala Gábor 1970 Makói SVSE
1998 8 Csaba Gábor 1922 Szarvasi Seniorok
1998 8 Brunner Ferencné 1952 Szentes
1998 8 Botos Gregory Zoltán 1970 Megathlon SE
1998 8 Borsodi Zoltán 1980 Kecskemét
1998 8 Boros Ottó Dr. 1929 Szolnok
1998 8 Bogár Tibor 1982 Hódmezővásárhelyi SUVC
1998 8 Berta Ágnes 1994 Hód-Triatlon és Öttusa SE
1998 8 Benke Katalin 1958 SAS
1998 8 Bene Krisztina 1994 Berettyó Cápák SE
1998 8 Belovai Margit 1954 Tempero SC
1998 8 Balázsi Loránd Attila 1975 Debreceni Szenior Úszó Klub
1998 8 Antal Lászlóné 1933 Borsod
1998 8 Albert Luca 1985 Budapesti Delfinek
2097 7 Őri Nóra 1972 Debreceni Szenior Úszó Klub
2097 7 Ádor Jenő 1955 Szentes
2097 7 Zsemlye Béla 1945 Újbuda Senior
2097 7 Weidinger Imre 1934 Baja
2097 7 Vízi Csaba 1964 Százhalombatta
2097 7 Vér Béla 1945 Pest
2097 7 Vágvölgyi Ferenc Dr. 1920 Baja
2097 7 Visontai József 1936 Egri Senior
2097 7 Vasváry Tamás 1972 FTC
2097 7 Varga Emese dr. 1980 Swim Life
2097 7 Varga Balázs 1993 Berettyó Cápák SE
2097 7 Vandrus János 1935 Pest
2097 7 Török Árpád 1973 Orvosegyetemi SC
2097 7 Tóth Tamás 1979 Kistarcsai VRC
2097 7 Tóth Sándor 1967 Újbuda
2097 7 Tóth Dénes 1965 Debreceni senior
2097 7 Tímár Gyula 1931 Szolnok
2097 7 Takács Mária 1941 Pécsi TÁSI
2097 7 Szücs Tamás 1981 Újbuda
2097 7 Szöllősi István 1971 Szeged
2097 7 Szász János 1934 Újbuda Senior
2097 7 Sztahora János 1936 Borsod
2097 7 Szebelédi Zsolt 1981 Pénzügyőr SE
2097 7 Szanda István dr. 1952 Hódmezővásárhelyi UK
2097 7 Szalai Levente 1972 Tatabánya Vízmű SE
2097 7 Szakonyi Nikoletta 1976 Debreceni Szenior Úszó Klub
2097 7 Szabó Zoltán 1978 Budapesti Honvéd SE
2097 7 Szabó Róbert 1932 Szentes
2097 7 Szabó Pál 1967 Kecskemét
2097 7 Szabó Csilla 1987 Száz Halom Városi ÚKE
2097 7 Sitkeiné Kergyó Ágnes 1971 Tótkomlósi Úszó Egyesület
2097 7 Simon Kata 1974 Szentesi Delfin ESC
2097 7 Sehovics Sándor 1952 Egri Senior ÚK
2097 7 Schrancz Marietta 1964 Szentes
2097 7 Salamon Gábor 1956 Törökbálinti Senior ÚC
2097 7 S. Dankó Tamás 1968 Nyírsenior 97
2097 7 Révai Zoltán 1948 Soproni SC
2097 7 Rákhely Zsolt 1974 Kaposvár
2097 7 Rolof Andrásné 1927 Borsod
2097 7 Regele Norbert 1977 Dr. regele Károly Senior
2097 7 Radvánszki Márta 1958 Csongrádi senior
2097 7 Pásztor István Dr. 1923 Csongrád
2097 7 Puszta Géza Dr. 1941 Szolnok
2097 7 Pozsgay Klára 1965 Győr
2097 7 Polgár Katalin 1959 Egri Senior SC
2097 7 Podani Zoltán 1984 Egyéni induló
2097 7 Podani Dóra 1986 Hatvani Úszó Klub SE
2097 7 Petkovics Éva 1970 Újpesti Delfinek SE
2097 7 Paulovits Rita 1960 SAS
2097 7 Patyi Árpád 1920 Pest
2097 7 Papp József 1981 Debreceni Szenior Úszó
2097 7 Oláh Henriett 1995 Hód-Triatlon és Öttusa
2097 7 Németh Ildikó 1962 HSÚVC
2097 7 Nyiri Erzsébet 1957 Heves
2097 7 Novák András 1936 Tempero
2097 7 Nagy Ágnes 1965 Szentesi Delfin ESC
2097 7 Nagy Szilárd 1977 Dr. Regele Károly Sz
2097 7 Nagy Milán 1993 Hód-Triatlon és Öttusa SE
2097 7 Nagy Attila 1966 Hódmezővásárhely
2097 7 Móricz Krisztina 1971 Csongrádi senior
2097 7 Móczár Zoltán 1962 Kiskun- Vízi és Szabadidő SE
2097 7 Máté István Hunor 1983 Törökbálti Senior
2097 7 Mucsi Balázs 1981 Tótkomlósi Rozmár
2097 7 Motyovszki Zsuzsa 1969 Tótkomlósi Rozmár
2097 7 Molnár László Dr. 1921 Csongrád
2097 7 Miskoczi Márta 1937 Szolnok
2097 7 Miló András 1950 Air-Aqua Búvárklub
2097 7 Mikó Sándor 1946 Magyar Szervátültetettek SZ
2097 7 Maróthy Alajosné 1934 Pest
2097 7 Marijn van der Stroom 1960 Hód-Triatlon és Öttusa SE
2097 7 Magyarfalvi Réka 1985 Budapesti Honvéd SE
2097 7 Lukács Gergő 1976 BEAC
2097 7 Litauszki Pál 1969 Komko
2097 7 Lendvai Kamill 1983 Bohóchal Úszó és Szi
2097 7 Legény Zsolt 1960 Budapesti Senior ÚC
2097 7 Lakatos István 1925 Egri Senior
2097 7 Kővári Ferenc 1929 Baranya
2097 7 Kun-Szabó Anna 1981 Pénzügyőr SE
2097 7 Kriskovits Gézáné 1928 Borsod
2097 7 Kováts György Dr. 1935 Békés
2097 7 Kovácsné Juhász Katalin 1942 Szolnok
2097 7 Kovácsházi Miklós 1975 Szentesi Delfin ESC
2097 7 Kovács Judit 1971 Győri Zabolátlan
2097 7 Kovács Imre 1962 Soproni Senior
2097 7 Kovács Ildikó 1989 Hód-Triatlon és Öttusa
2097 7 Kovács Hunor 1977 FTC Szenior
2097 7 Kovács Dániel 1984 Egyéni
2097 7 Koltai Tamás 1983 Semmelweis SE
2097 7 Khaut András 1964 Sopron
2097 7 Kerekes Emese 1978 Hírös ESC
2097 7 Kelecsényi Zsuzsanna 1940 Borsod
2097 7 Katona Josefina 1953 Debreceni Szenior Úszó Klub
2097 7 Juhász Tibor 1983 Szentesi Delfin ESC
2097 7 Juhász László 1925 Borsod
2097 7 Jekkel Balázs 1982 Orvosegyetem SC
2097 7 Jacsó Gabriella 1946 Budapesti Senior
2097 7 Ilan Sagiv 1974 Budapesti Delfinek
2097 7 Hudetz-Németh Fruzsina 1986 Swim Life
2097 7 Horváth Sándorné 1936 Csongrád
2097 7 Horváth Győzőné 1941 Szabadúszó
2097 7 Horpácsy Eszter 1975 II. kerületi SportSZS Nkft.
2097 7 Holndonner Peter 1982 Miskolci Vízművek Sport Club
2097 7 Heverdle Tamás 1954 Egri Szenior
2097 7 Herpay Gábor 1972 Nyírsenior '97 SE
2097 7 Haragos Zoltán 1980 Budapesti Delfinek
2097 7 Hankószky László 1962 Air-Aqua Búvárklub
2097 7 Halász Noémi 1994 Száz Halom Városi ÚKE
2097 7 Gundl József ifj. 1968 Szentes
2097 7 Gonzalez Sandra 1984 Sprint Fortuna SC
2097 7 Gerő Tamás 1978 Budapesti delfinek
2097 7 Gergely Lászlóné 1932 Borsod
2097 7 Gelsei-Jaczkó Csilla 1980 Debreceni Szenior Úszó Klub
2097 7 Gedeon Sándor 1927 Borsod
2097 7 Gajdos László Dr. 1938 Nyírszenior
2097 7 Fogarasi Károly 1976 Tatabánya Vizmű SE
2097 7 Ezer Andrea 1987 Debreceni Szenior Úszó Klub
2097 7 Erdősiné Varju Katalin 1969 Zabolátlan hossz. Gy
2097 7 Domonkos Attila 1967 Győri Zabolátlan SE
2097 7 Domokos Ádám 1986 Gyula Regele K.Úk.
2097 7 Delia Monika 1967 Újpesti Torna Egylet
2097 7 Debreceni Elza 1929 Borsod
2097 7 Damsits Krisztián 1974 Alba Senior SE
2097 7 Csókay Miklós 1966 Hód Úszó SE
2097 7 Csukás Lajos Dr. 1943 Gyulai Dr.Regele K
2097 7 Cseke Bernadett 1980 Iron Aquatics
2097 7 Cseh Gabriella 1973 Air Aqua Búvárklub
2097 7 Csaba Péter 1974 Budapesti Senior ÚC
2097 7 Börcsök Pál 1965 Békés
2097 7 Bíró Dániel 1977 Szentesi Delfin ESC
2097 7 Béres Csaba 1963 HSÚVC
2097 7 Bényei Magdolna Dr. 1938 Szolnok
2097 7 Bányai Miklós 1948 Budapesti Senior
2097 7 Buócz Tamas 1984 Miskolci V.S.C
2097 7 Bunkoczi Attila 1956 Air-Aqua Búvárklub
2097 7 Buda János 1927 Borsod
2097 7 Bognár Rita 1975 BÁCSVÍZ
2097 7 Bogda Balázs 1982 Budafóka XXII.
2097 7 Berényi Áron 1975 Újbuda Szenior
2097 7 Berta Izabella Dr. 1959 Csongrád
2097 7 Bereczki Zoltán 1961 Miskolci VSC
2097 7 Bende István 1981 Békéscsabai Senior
2097 7 Bencze Istvánné 1940 Pest
2097 7 Barta László Dr. 1936 Csongrád
2097 7 Bana Richárd dr. 1991 Agria Eger
2097 7 Balogh Géza 1971 Debreceni Szenior Úszó Klub
2097 7 Balogh Gyula 1936 Pest
2097 7 Aczél Ferenc 1935 HSÚVC
2244 6 Zsida Enikő 1970 Százhalombatta
2244 6 Zsarnóczy Istvánné 1963 Békés
2244 6 Zsarnóczay Helga Dr. 1988 Gyula Regele K. ÚK
2244 6 Zsarnóczay Gyula 1955 Békés
2244 6 Zimonyi Ildikó Dr. 1974 Debreceni Szenior
2244 6 Zacsovics Szilvia 1975 Budapesti Delfinek
2244 6 Wilhelm Viktor Dr. 1975 SAS
2244 6 Vízkeleti Péter 1993 Hód-Triatlon és Öttusa SE
2244 6 Vígh Márta 1959 SAS
2244 6 Várkonyi Ágnes 1979 Szeged
2244 6 Vágott István 1925 Szolnok
2244 6 Vinnai Otília 1973 Nyír-Senior 97
2244 6 Vincze Krisztina 1991 Hódmezővásárhelyi SUVC
2244 6 Vidovics László 1964 Szentesi Delfin
2244 6 Varsi Anikó 1969 Hajdúszoboszló
2244 6 Varjasné dr.Kovács Edit 1951 Budapesti Szenior
2244 6 Varga Zsuzsanna 1976 Egyéni
2244 6 Varga Tamás 1952 Tatabánya Vízmű Sport
2244 6 Vajdics András 1957 Ercsi Sportcsarnok
2244 6 Vados Bence 1989 Bohóchal Egyesület
2244 6 Tóth Péter 1950 Heves
2244 6 Tószegi Márton 1979 Budapesti Delfinek
2244 6 Traum Zoltán 1957 Első Érdi Ú. E.
2244 6 Tompai Gábor 1982 Bajai Spartacus
2244 6 Tomola Györgyi 1992 Berettyó Cápák SE
2244 6 Terebesi Zsolt 1976 Debreceni Szenior
2244 6 Taferner Béla 1965 Budapesti Senior
2244 6 Sávoly Lajos 1998 Spirit SC
2244 6 Szűcsné Galánfi Villő Anna 1974 Dunakanyar Sportegyesület
2244 6 Szűcs Henrietta 1979 Bohóchal
2244 6 Szokolay Balázs 1965 Tótkomlósi Rozmár Szenior
2244 6 Szilágyiné Juhász Judit 1975 Egri Senior Úszó-Klub
2244 6 Szalatnyay Örsi 1983 Egyéni induló
2244 6 Szajki Zoltán 1970 Dombóvári Sportiskola
2244 6 Szabó Viktor 1982 Egyesületen kívül
2244 6 Szabó Márta 1954 Debreceni Szenior Úszó
2244 6 Szabó Lajosné 1956 Egyéni induló
2244 6 Szabó Kinga 1991 Swim Life SE
2244 6 Szabó Judit 1958 Budapesti Delfinek
2244 6 Szabó Jenő 1965 Békés
2244 6 Szabó Csaba 1962 Kiskun- Vízi és Szabadidő SE
2244 6 Somlyai Miklós 1968 Budapesti Delfinek
2244 6 Sipos László Péter Dr. 1952 Pénzügyőr SE
2244 6 Schéda Alexandra 1986 HSÚVC
2244 6 Sass Barna Attila dr. 1956 Eger Városi ÚK
2244 6 Salamon Gabriella 1965 Békéscsaba Senior
2244 6 Rókus Ákos 1987 HSÚVC
2244 6 Rideg Mihály 1944 Békéscsabai Szenior
2244 6 Ralbovszki István 1964 Budapesti Delfinek
2244 6 Pozsonyi Ágnes 1946 Budapest
2244 6 Pongor András 1982 Debreceni Szenior
2244 6 Polgári Györgyi 1971 Kaposvári Aréna
2244 6 Pogány László 1957 Hód-Triatlon és Öttusa SE
2244 6 Pfleing László 1928 Pécsi TÁSI
2244 6 Petényi Endre 1948 BVSC
2244 6 Pethő Károly 1961 Nyírsenior '97
2244 6 Perini Andrea 1979 Debreceni Szenior Úszó Klub
2244 6 Pausz Tamás 1994 Győri Zabolátlanok
2244 6 Paulik Tibor 1969 Muréna Szeged
2244 6 Pataki Sándor 1953 Deszk
2244 6 Oláh Judit 1956 NICS-HSÚVC
2244 6 Németh Istvánné 1949 Pest
2244 6 Novák Gyula 1965 Debreceni Szenior Úszó
2244 6 Nemes Zoltán 1967 Békés
2244 6 Naszvadi Miklós 1951 Csongrád
2244 6 Nascimento Joao Vitor 1998 Hód-Triatlon és Öttusa SE
2244 6 Nagymihály László 1963 Dunakanyar
2244 6 Nagy Hajnalka 1977 Debreceni Szenior Úszó Klub
2244 6 Nagy András 1927 Szolnok
2244 6 Módla Sándor 1917 Szolnok
2244 6 Máthé Dániel 1993 Kiskun-vízi SZSE
2244 6 Mártonfalvi Miklósné 1956 Air-Aqua Búvárklub
2244 6 Márta Melinda 1983 Budapesti Delfinek
2244 6 Mozga Imre 1983 Nyírsenior 97'
2244 6 Menyhárd Máté 1991 Kis Tri Balatonman
2244 6 Maxi Tamás 1984 Vidám Vidrakölykök
2244 6 Mauks Levente 1975 Debreceni Szenior Úszó Klub
2244 6 Maria Fernanda Armenta Gaston 1993 Törökbálinti Senior Úszó Club
2244 6 Makai Mónika 1982 Budapesti Delfinek
2244 6 Major Zoltán 1959 Stílus Kőbánya Ú.Isk
2244 6 Lénárd János 1937 Debreceni Szenior Úszó Klub
2244 6 Lázár Jánosné 1936 Heves
2244 6 Litvák Ágnes 1962 Debreceni Szenior Úszó Klub
2244 6 Köteles Zsuzsa 1979 Magyar szervátült.
2244 6 Körffy Kornél 1936 Csongrád
2244 6 Kádár Miklós 1979 Tempero SC
2244 6 Kádár György 1940 Szolnok
2244 6 Kulcsár Tamás 1939 Bp.
2244 6 Kuczora Ferenc 1938 Szolnok
2244 6 Kriskovics Géza 1926 Borsod
2244 6 Kozmér Márta 1960 Tótkomlósi Úszó Egyesül
2244 6 Kovács Lajos 1934 Borsod
2244 6 Kovács Iván 1998 Győri Zabolátlan Sportegyesület
2244 6 Kormos István 1958 Budapesti senior
2244 6 Koczka Kálmánné 1938 Pest
2244 6 Kocsár László 1962 Debreceni senior
2244 6 Kocsis József 1967 Békés
2244 6 Kocsis Ibolya 1970 Csongrád
2244 6 Kiss Sándor 1974 Csongrádi Senior
2244 6 Kiss Andor 1977 Egyéni
2244 6 Király Eszter 1975 Újbuda Senior
2244 6 Kertes Gyula 1978 Csongrádi Senior
2244 6 Kardos Péter Dr. 1975 Budapesti Delfinek
2244 6 Karaba György 1968 Békéscsabai Senior
2244 6 Kanizsa Tivadar 1933 Szolnok
2244 6 Kalmár László 1997 NICS-Hódmezővásárhelyi SÚVC
2244 6 Józsa Mihályné 1964 Egri Senior
2244 6 Jánosi István 1935 Pest
2244 6 Jakabos Ildikó 1971 Tatabányai Vízmű SE
2244 6 Irányi Dezső 1914 Békés
2244 6 Imri Erzsébet 1975 Miskolci VSC
2244 6 Huszár Pálné 1950 Csongrád
2244 6 Horváth Zita 1945 Pécs-Baranyai Sz. Ú.
2244 6 Horváth Tímea 1970 Egyéni
2244 6 Horváth Ottó 1947 Bácsvíz KVSC
2244 6 Horváth Gábor 1995 BEAC
2244 6 Horváth Elemér 1931 Szolnok
2244 6 Horonyi Petra 1984 Debreceni Szenior Úszó
2244 6 Havassy Istvánné 1939 Gyula Regele Szenior
2244 6 Hansági Zsuzsanna 1960 Tatabányai vízmű
2244 6 Hajnal Lajos 1969 Nyírsenior
2244 6 Gönczfalvi Balázs 1996 Győri Zabolátlan
2244 6 Gömöryné Mészely Zsuzsa 1955 Egyesületen kívül
2244 6 Gólya Róbert 1978 Egri Senior
2244 6 Gábos Vanda 1995 Győri Zabolátlan Sportegyesület
2244 6 Gyenge Attila Csaba 1974 Magic Boys
2244 6 Gullay Mihályné 1925 Csongrád
2244 6 Gubics Máté 1995 Győri Zabolátlan Sportegyesület
2244 6 Gombás Béláné 1931 Baranya
2244 6 Gary Hansen 1960 Törökbálinti Senior
2244 6 Füzesi Zsolt 1964 Dr. Regele Károly Szenior Úszóklub
2244 6 Fórizs Tamás 1964 Air Aqua Búvárklub
2244 6 Fricska Nagy János 1952 Kkfélegyháza
2244 6 Flekács Sarolta 1929 Borsod
2244 6 Finta Béla 1947 Debreceni Szenior Úszó
2244 6 Filep Ernő Csaba 1958 Debreceni Senior
2244 6 Fajó Csilla 1966 Békés
2244 6 Erdődi Ákos 1971 Győri Zabolátlanok
2244 6 Eperjesi Emese 1959 Hajdú
2244 6 Engel Dénes 1951 Békéscsaba
2244 6 Dévald Péterné 1939 Debreceni Szenior
2244 6 Décsi János 1933 Pest
2244 6 Dávid Tünde 1976 Hódmezővásárhelyi Szeni
2244 6 Dunayné Limbek Andrea 1965 Debreceni Szenior Úszó Klub
2244 6 Dongó László 1942 Szentes
2244 6 Domboróczki Rita 1978 Egri Senior ÚK
2244 6 Dohányosné Keszeli Beáta 1970 Tótkomlósi Úszó Egyesület
2244 6 Dittrich Róbert 1979 HSÚVC
2244 6 Diriczi László 1965 Nyírsenior 97 SE
2244 6 Csortos Orsolya 1988 Magyar Nemzeti Bank Sportköre
2244 6 Cserjés László 1954 Újpesti Delfinek SE
2244 6 Cseke Béla 1967 Debreceni Szenior Úszó Klub
2244 6 Bíró István 1923 Szolnok
2244 6 Bíró Ildikó Dr. 1940 Szolnok
2244 6 Báthori Veronika 1957 Soproni SC
2244 6 Bálint Miklós 1983 Budapesti Delfinek
2244 6 Bujtor Dávid 1990 Budapesti Honvéd SE
2244 6 Buda Jánosné 1927 Borsod
2244 6 Borbély Adrienn 1978 Kiskunfélegyháza
2244 6 Bokrétás András 1929 Baranya
2244 6 Bogáti Botond 1970 Budaörs
2244 6 Bartschné Dalmády Éva 1961 Szeged
2244 6 Baranyi Csaba 1975 Miskolci Vízművek SC
2244 6 Balogi Erika 1962 Egri lehetőség SE
2244 6 Balogh Tibor dr. 1949 Egyéni induló Bp.
2244 6 Bakró Ildikó 1967 Iron
2244 6 Apter Károlyné 1938 Szolnok
2244 6 Apjok Ferencné 1965 NICS-HSUVC
2412 5 Ötvös Éva 1973 Hajdú
2412 5 Ölyüs Viktor 1982 Bohóchal Úszó és Szi
2412 5 Ács László 1960 Tótkomlósi Úszó Egyesül
2412 5 Zábó Gyula 1942 Pest
2412 5 Zubor Attila 1975 BHSE
2412 5 Zsingorné Karasz Ilona 1966 Tótkomlósi Úszó Egyesület
2412 5 Zleovszki Aliz 1983 Békéscsabai Senior
2412 5 Zahorán Tibor 1937 Békés
2412 5 Vörös Benjámin 1993 Hód-Triatlon és Öttusa SE
2412 5 Vér Imre 1940 Pest
2412 5 Várallyay Iván 1937 Gyöngyös
2412 5 Vántóczki Gergely 1999 Budafóka XXII. SE
2412 5 Vági András 1948 Orosháza
2412 5 Virág Zoltán 1979 Szolnok
2412 5 Virovecz Richárd 1988 Dombóvári Senior Úszók
2412 5 Veér Sára Eszter dr. 1997 Iron Swim
2412 5 Vermes Vilmosné Dr. 1926 Békés
2412 5 Varga Krisztina 1967 Újpesti Delfinek
2412 5 Varga Imre 1933 Csongrád
2412 5 Urszán Dávid 1976 Debreceni Szenior Ú.K
2412 5 Udvari György 1968 Szentes
2412 5 Torday Zsigmond Dr. 1932 Szolnok
2412 5 Toldy Zsuzsanna 1969 Air-Aqua Búvárklub
2412 5 Toldy Márta 1952 Bp.
2412 5 Tarta Eleonora 1961 Szentesi Delfin SE
2412 5 Tamás Botond 1979 Budapesti delfinek
2412 5 Tacsi Róbert 1974 Debreceni Szenior Úszó Klub
2412 5 Süvegei Gyula Dr. 1937 Pest
2412 5 Sárközi István 1929 Békés
2412 5 Szűcs Gyula Dr. 1960 Egyesületen kívül
2412 5 Szőcs József Dr. 1960 Győri Zabolátlan SE
2412 5 Szőcs Jolán 1977 Budapesti Delfinek
2412 5 Székely Mária 1963 Egyéni
2412 5 Szutor Enikő 1959 Bácsvíz KVSC Kmét
2412 5 Szremko Krisztina 1972 Szentes
2412 5 Szokol Gabriella dr. 1960 Hód-Triatlon és Öttusa SE
2412 5 Szilágyi Ádám 1986 Egyéni induló
2412 5 Szieber Ákos 1984 KisTri Team
2412 5 Szeles Imre Szilárd 1958 Algyői Úszók Egyesülete
2412 5 Szatmári Róbert 1969 Debreceni Szenior Úszó Klub
2412 5 Szalay Judit 1976 FTC Szenior
2412 5 Szabó Éva 1978 Szentesi Delfin
2412 5 Szabó Beatrix 1966 Kaposvári Aréna SÚK
2412 5 Surinya Erika 1971 NICS HSÚVC
2412 5 Sprőber Soma 1995 Győri Zabolátlan Sportegyesület
2412 5 Soós Jenő 1941 Budapesti Senior ÚC
2412 5 Soós Elek 1970 Százhalombatta
2412 5 Somogyiné Bondor Erzsébet 1953 Győr
2412 5 Skorán Péter 1966 Air-Aqua Búvárklub
2412 5 Simonyi Attila 1968 Pest
2412 5 Seenger Pál 1939 Újbuda senior
2412 5 Sebestyén Máté 1965 Gyula
2412 5 Sebestyén Eszter 1981 PSN ZRT Pécs
2412 5 Sallai Krisztina 1992 Hódmezővásárhelyi Sz
2412 5 Répássy Éva 1960 Egyéni Budapest
2412 5 Rácz Kálmán 1981 Debreceni Szenior
2412 5 Regályné Zarnóczay Klára 1960 Szabadúszó
2412 5 Rakovits Béla 1971 Nyírsenior '97 ÚE
2412 5 Radics Ákos 1976 Helvécia
2412 5 Racskó Ádám 1977 Tótkomlósi Úszó Egyesület
2412 5 Pálinkás Balázs 1987 Budapesti Delfinek
2412 5 Puskó Csaba 1987 Makói ÚK SE
2412 5 Pozsonyi Péter 1991 Iron Aquatics
2412 5 Potos Norbert 1983 Pécsi Sport Nonprofit Zrt
2412 5 Pomázi Zoltán 1970 Nyírsenior 97 SE
2412 5 Poljak Lászlóné 1971 Tótkomlósi Úszó Egyesület
2412 5 Platonov Miklós 1970 Debreceni Szenior ÚK
2412 5 Petró Attila 1976 Delfin Sportegyesület
2412 5 Pella Tamás 1939 Borsod
2412 5 Pataki Csaba 1967 Szentes
2412 5 Papp István 1983 Gyulai Dr.Regele K
2412 5 Pannonhalmi Miklós 1975 Győri Zabolátlan Sportegyesület
2412 5 Palicz Anita 1968 Debrecen
2412 5 Ozsgyán Béla 1938 Békés
2412 5 Németh Gabriella 1962 Újpesti Delfinek
2412 5 Nagy Richárd 1979 SAS
2412 5 Nagy Pál Miklós 1976 Békéscsabai senior
2412 5 Nagy Márk 1991 Arena Szenior Úszóklub
2412 5 Nagy József 1955 Pénzügyőr SE
2412 5 Nagy Bernadett 1976 V8-DSE Szentendre
2412 5 Münnich János dr. 1954 Törökbálinti Senior
2412 5 Mártonffy Tamásné 1945 Pest
2412 5 Márta László 1978 Kistarcsai VSRC
2412 5 Munkácsi Zsolt 1971 Csongrád
2412 5 Mravik Mária 1954 Szarvas SZUSE
2412 5 Molnár Sándor 1946 TTF Nyíltvízi Úszók
2412 5 Molnár László 1993 Szegedi Úszó Egylet
2412 5 Molnár János 1975 Szeged Szenior
2412 5 Molnár István 1958 Debreceni Szenior Úszó
2412 5 Mikulán János 1956 Hajdú
2412 5 Mike András 1969 Air-Aqua Búvárklub
2412 5 Mezei Gábor 1960 Nyírsenior
2412 5 Melkuhn Tibor 1965 Csongrád
2412 5 Marik László 1946 Békéscsaba
2412 5 Marczis Dávid 1991 Eger Városi ÚK
2412 5 Magyar Péterné 1969 Budapesti Senior
2412 5 Maczelka László 1956 Szentes
2412 5 Mack Tamás Andor 1985 Vidám Vidrakölykök SE
2412 5 Lóczi Csaba 1969 Tótkomlósi Rozmárok
2412 5 Lénárt Szilvia 1970 Szentes
2412 5 Lovas Róbert 1975 Pécsi Vörös Meteor Sportkör
2412 5 Losonczi Éva 1959 Debrecen
2412 5 Lendvai Beáta 1986 Békéscsabai Senior
2412 5 Lajos József Zsolt 1981 Csongrádi Senior
2412 5 Kővári Luca 1984 Spirit SC
2412 5 Kósa Gábor 1973 Gyula Regele K.Úk.
2412 5 Káray Péter 1974 Sprint Fortuna SE
2412 5 Kámvásné Glaser Boglárka 1981 Érdi Vízisport
2412 5 Kádár Lajos 1976 Veszprém
2412 5 Kádár József 1952 Csongrád
2412 5 Kurucz Anikó 1989 Szentesi Delfin ESC
2412 5 Krkos Zoltán 1991 Swim Life SE
2412 5 Kozák Jánosné 1935 Szolnok
2412 5 Kovács Timea 1974 Szeged
2412 5 Kovács Szilvia 1972 Győri Zabolátlanok
2412 5 Kovács Rita 1970 Nyírsenior 97'
2412 5 Kovács Miklós 1965 Első Érdi ÚE
2412 5 Koncsár Piroska dr. 1994 Száz Halom Városi ÚKE
2412 5 Kmetykó Róbert 1965 Csongrád
2412 5 Kmetovits János 1958 Szolnok
2412 5 Klis Krisztián 1993 Budapesti Honvéd SE
2412 5 Kiss László 1955 Csongrád
2412 5 Kiss Ilona 1938 Csongrád
2412 5 Kis István 1943 Egyéni / Individual
2412 5 Kertész Ferenc 1963 Gyulai Senior
2412 5 Keresztes József 1955 Békéscsabai Senior ÚE
2412 5 Kathi Renáta Julianna 1984 Triatlon Baráti Egyesület
2412 5 Kassitzky Attila 1978 Budapesti Delfinek
2412 5 Kassai Péter Dr. 1960 Békés
2412 5 Karácsonyi Emese 1976 Debreceni Szenior Úszó Klub
2412 5 Karsai Zsolt 1977 Nyír-senior 97'
2412 5 Kancsóné T H Judit Dr. 1967 Tótkomlósi Rozmárok
2412 5 Kampós Bence 1979 YBL Senior
2412 5 Kamarásné B. Katalin 1945 Pécs
2412 5 Kalmár Zsolt 1954 Újbuda
2412 5 Járfás Szilvia 1976 Kaposvári Aréna
2412 5 Jámbor Zoltán 1967 Gyulai Senior
2412 5 Juharos Gábor 1964 Nyíregyházi Fókák SE
2412 5 Jergel Gizella 1929 Borsod
2412 5 Jason Colvell 1976 Vasas SC
2412 5 Jancsó Gézáné Dr. 1942 Pest
2412 5 Imre Gergely 1980 Egyesületen kívüli
2412 5 Imre Andrea 1971 Nyírszenior
2412 5 Horváth László 1930 Csongrád
2412 5 Horváth Ildikó 1968 Budapesti Senior
2412 5 Horthyné Máté Annamária 1970 II. kerületi SSz Nkft.
2412 5 Halterné Nádor Zsuzsanna 1927 Bp.
2412 5 Gál Zoltán 1972 BÁCSVÍZ-KVSC
2412 5 Gál Sándor 1948 BÁCSVÍZ-KVSC
2412 5 Gál Péter 1975 Kiskun- Vízi és Szabadidő SE
2412 5 Gyertyás Péter 1978 Kaposvári AC
2412 5 Gyenes Endre 1922 Csongrád
2412 5 Gráf Edina 1971 Stilus SE
2412 5 Garamvári Judit 1971 Újbuda
2412 5 Follert István 1967 Nyírsenior '97 ÚE
2412 5 Fejérváry-Gaál Balázs Zoltán 1978 Érdi vízisport
2412 5 Farkas Péter 1989 Szekszárdi Sportközpont
2412 5 Farkas Andrea 1964 SAS
2412 5 Domány László 1944 Heves
2412 5 Czele Tamás 1978 BVSC
2412 5 Csurgai Erika 1970 Csongrád
2412 5 Csordás István 1932 Pest
2412 5 Csorba Lászlóné 1923 Szolnok
2412 5 Csorba István 1989 Egyéni induló
2412 5 Csonth Tamás 1960 Budapesti Delfinek
2412 5 Csizmadia György 1930 Pest
2412 5 Csendes György 1929 Pest
2412 5 Csath Ágnes 1987 Bohóchal Egyesület
2412 5 Bús Ágnes dr. 1943 Újbuda
2412 5 Böszörményi Zoltán 1953 Csongrádi Senior
2412 5 Bálega Ferenc 1986 Ind/egyéni
2412 5 Bunda Máté 1984 Swim Life SE
2412 5 Buj János 1969 Gyula Senior
2412 5 Buda Sándor dr. 1978 Törökbálinti Senior ÚC
2412 5 Bozsó István 1923 Szolnok
2412 5 Boskó Regina 1968 Békés
2412 5 Birkás László 1972 Szombathelyi VízműSC
2412 5 Bhömis Bea 1970 Újpesti Delfinek
2412 5 Beséné Kormány Aranka 1973 Hód-Triatlon és Öttusa SE
2412 5 Becsei Béla 1947 HSÚVC
2412 5 Bartha István 1967 Nyírsenior 97
2412 5 Baranyi Aranka 1954 Hódmezővásárhelyi Sz
2412 5 Banai Edit 1953 Pest
2412 5 Balogh Lajos 1948 Nyírsenior 97 SE
2412 5 Auth Boglárka 1946 Budapesti Senior
2412 5 Admiani István 1940 Szolnok
2412 5 Aczél Ferencné 1955 HSÚVC
2599 4 Ötvös József 1956 Csongrádi Senior
2599 4 Zátrok Dávidné 1997 Hód-Triatlon és Öttusa SE
2599 4 Zsitnyányi-Cserny Klári 1974 Budapesti Honvéd SE
2599 4 Zsilinszki Tibor 1977 Békéscsabai Senior
2599 4 Zsilinszki János 1932 Békés
2599 4 Zsebik László 1916 Szolnok
2599 4 Zombori Katalin 1967 Újpesti Delfinek
2599 4 Zimmermann Dóra 1981 Győri Zabolátlan SE
2599 4 Zima Anikó dr. 1971 BÁCSVÍZ-KVSC
2599 4 Zeleneev Artem 1979 Budapesti Delfinek
2599 4 Zahorán Kálmánné 1947 Békéscsaba Senior
2599 4 Végh Viktória 1976 Colas Hungary
2599 4 Végh József 1974 Kecskemét
2599 4 Végh Judit 1976 Szentesi Delfin ESC
2599 4 Végh Ildikó dr. 1959 Debreceni Szenior Úszó Klub
2599 4 Ványa Ferenc 1964 HSÚVC
2599 4 Vándor Krisztina 1971 Kistelek egyéni
2599 4 Vágott Istvánné 1930 Szolnok
2599 4 Virágos Lajosné 1940 Szolnok
2599 4 Virágos Lajos 1932 Szolnok
2599 4 Vida Csaba 1970 Kaposvári Aréna
2599 4 Verebéli István 1978 BÁCSVÍZ-KVSC
2599 4 Varnyú László 1950 Baja
2599 4 Varjasi Erika 1967 Air Aqua Búvárklub
2599 4 Varga Éva 1939 Szentes
2599 4 Varga Tibor 1952 Csongrádi Senior
2599 4 Varga János 1964 Békéscsabai Senior
2599 4 Varga Ildikó 1963 Tótkomlósi Úszó Egyesület
2599 4 Vajdics József 1931 Ercsi Sportcsarnok
2599 4 Ugrin Ernő 1932 Szolnok
2599 4 Tüske Csaba 1967 BVSC Senior
2599 4 Török Mariann 1968 Gyulai Senior
2599 4 Török István Dr. 1935 HSÚVC
2599 4 Töröcsik Ignácné 1923 Szolnok
2599 4 Tóth Tibor 1974 NICS-HSUVC
2599 4 Tóth László 1937 Borsod
2599 4 Tóth Kálmán dr. 1967 Debreceni Szenior Úszó Klub
2599 4 Tóth Gábor 1940 Pest
2599 4 Tóth Erzsébet 1950 Eger
2599 4 Tóth Balázs 1992 Debreceni Szenior Úszó
2599 4 Tracsek Ferenc 1972 Debreceni Szenior Úszó Klub
2599 4 Torkos Csaba 1970 Csongrád
2599 4 Tenki Attila 1969 Debreceni Szenior Úszó
2599 4 Tarczali Szilárd 1974 Air-Aqua Búvárklub
2599 4 Tamás József 1966 SAS
2599 4 Talmácsi Nikoletta 1992 Szentesi Delfin ESC
2599 4 Takács Rózsa 1960 Békés
2599 4 Takács Krisztián 1975 Tótkomlósi Úszó Egyesület
2599 4 Sütő Stella 1977 Debreceni Szenior Ú.K
2599 4 Szénási Gyula 1921 Borsod
2599 4 Székely Máté 1976 Debreceni Szenior Úszó Klub
2599 4 Szécsi Tibor 1975 Hód-Triatlon és Öttusa SE
2599 4 Szuszekár János 1968 Tótkomlósi Úszó Egyesület
2599 4 Sztanek Ferenc 1921 Szolnok
2599 4 Szokoly Eszter 1982 Váci Vízmű SE
2599 4 Sziva Péter 1952 Szentes
2599 4 Szilvássy Orsolya 1969 Szarvasi Szenior ÚVE
2599 4 Szigeti Lajos Dr. 1932 Baranya
2599 4 Szetmár István 1964 Várpalota Hobbi
2599 4 Szentes Józsefné 1959 Pécs-Baranyai Szenior ÚVK
2599 4 Szeiler Tamás 1969 Százhalombatta
2599 4 Szebényi András 1976 Mint a Hal
2599 4 Szatmári Fanny 1997 Hód-Triatlon és Öttusa SE
2599 4 Szalai János 1933 Pest
2599 4 Szakali Katalin 1962 Hajdú
2599 4 Szabó Éva 1987 Mezőtúri Szenior
2599 4 Szabó Zoltán 1945 Makói SVSE
2599 4 Szabó Rita 1977 Hullám 91
2599 4 Szabó Jenő 1965 Békés
2599 4 Szabó Gábor 1982 Budapest
2599 4 Stenszky Csaba 1943 Makói SVSE
2599 4 Stefcsik Gábor 1975 Szenior Alba SE
2599 4 Simonné Kiss Mária 1954 Győr
2599 4 Simon Viktor 1971 Ferencvárosi TC
2599 4 Siebig Mária 1953 Csongrád
2599 4 Sidó Béláné 1934 Szolnok
2599 4 Schwéger Norbert 1980 Százhalombatta
2599 4 Savanya Norbert Dr. 1976 SZEDER SE
2599 4 Sarok Péter 1974 SAS
2599 4 Sallai Bea 1976 Integra AgriaSE Eger
2599 4 Rév Ádám 1982 Rév és Tsai SC.
2599 4 Ruzsás Dávid 1987 Debreceni Szenior Úszó Klub
2599 4 Rutai Gergely 1916 Csongrád
2599 4 Román Sándor dr. 1953 Rotary Eger
2599 4 Reviczky Gyula 1944 Pest
2599 4 Rentka Ádám 1991 Debreceni Szenior Ús
2599 4 Reininger László 1942 Tempero SC
2599 4 Rajszki László 1965 Egyéni
2599 4 Pólya Sándor 1985 Szentesi Delfin ESC
2599 4 Póka László Dr. 1941 Borsod
2599 4 Póda Krisztina 1980 Békéscsaba Senior
2599 4 Póczik Kálmán 1947 Győri Zabolátlan Sporte
2599 4 Péter Istvánné 1934 Szolnok
2599 4 Pécsi Mónika 1970 Győri Zabolátlan Sportegyesület
2599 4 Pánczél József 1951 Magyar SzSz
2599 4 Pálinkás László 1959 Pest
2599 4 Pálinkás András 1972 Békéscsabai Szenior
2599 4 Pál Gyuláné 1939 Szolnok
2599 4 Putorek Zita Dr. 1967 Lubicka Sport Club
2599 4 Prágainé Szauter Ildikó 1943 Szeged MMS
2599 4 Preisz Gyula 1958 BVSC Szenior
2599 4 Plankó Mihály 1920 Pest
2599 4 Pethőné Csernus Beatrix 1971 Nyírsenior
2599 4 Paulik Katalin 1985 Egyéni
2599 4 Papp Viktória 1980 Mint a Hal
2599 4 Papp Márta 1956 Pest
2599 4 Papp Jenő Dr. 1950 Békés
2599 4 Pap Csongor 1986 Budapesti Delfinek
2599 4 Palotai Bálint 1979 Darnyi Tamás Sport Club
2599 4 Németi Zsolt 1974 Berettyó Cápák SE
2599 4 Németh Ágnes 1948 Bp.Sen.
2599 4 Novákné Kádas Edit 1965 Debreceni Szenior Úszó
2599 4 Nagyvári Zoltán 1961 Csongrád
2599 4 Nagy Zsuzsanna Klára 1984 Érdi Vízisport
2599 4 Nagy Sándor Dr. 1940 Egyéni
2599 4 Nagy Sándor 1944 Tempero
2599 4 Nagy József 1964 Csongrádi Tűzoltó SE
2599 4 Nagy Izabella 1959 Újpesti Delfinek
2599 4 Nagy Imre 1957 Semmelweis SE
2599 4 Nagy Gábor 1989 Budapesti Delfinek
2599 4 Nagy Csabáné 1966 SAS
2599 4 Nagy Attila 1972 Egyesületen kívüli
2599 4 Mészáros Beáta 1979 NICS-HSÚVC
2599 4 Mátyás Gábor 1989 Szeged Muréna
2599 4 Márta Andrea Dóra 1980 Egyéni Kecskemét
2599 4 Molnár Lajos 1922 Gyula
2599 4 Molnár Dávid 1983 Egyéni
2599 4 Modori Péter 1988 Egyéni Induló
2599 4 Mocsonoky Tamás 1964 Budapesti Delfinek
2599 4 Mizsák Emília 1962 Nyír Szenior
2599 4 Misi László 1975 Egri Szenior
2599 4 Mintál Tibor Dr. 1973 PEAC
2599 4 Mihucz Márton János 1995 Berettyó Cápák SE
2599 4 Menyhárt Attila Zsolt 1989 Szentesi Delfin ESC
2599 4 Meleghegyi Balázs Dr. 1974 Debreceni Senior
2599 4 Mehring István Dr. 1973 Egyéni induló
2599 4 Megyesi Orsolya 1995 OSC
2599 4 Megyeházi Jánosné 1928 Tempero SC
2599 4 Martinkovics Mária 1952 Egri Senior
2599 4 Makatics Péter 1987 Kaposvári Úszó SE
2599 4 Mahfoud Socrates 1994 Debreceni Szenior Úszó Klub
2599 4 Lukácsné Imri Katalin 1979 Miskolci V.S.C
2599 4 Lotter Steffen 1989 Győri Zabolátlanok
2599 4 Lombosi Melinda Dr. 1978 Egyéni induló
2599 4 Levendovics László 1984 Hód-Triatlon és Öttusa
2599 4 Leveles Andrea 1957 Debreceni Szenior UK
2599 4 Legezáné Arany Éva 1956 Mezőtúri Szeniorok
2599 4 Laurencsik Géza 1979 Eger Városi Úszóklub
2599 4 Kürti Szabó Zoltán 1967 Szentesi Delfin ESC
2599 4 Kövérné F. Anikó 1950 Nosztalgia Vízilabda
2599 4 Kövessi József 1917 Borsod
2599 4 Körtvélyfáy Barna 1938 Szabolcs
2599 4 Könczöl Gyula 1953 Újpesti Delfinek
2599 4 Kéri István 1947 Csongrád
2599 4 Kákonyi Zoltán 1978 Spartak Szabadka
2599 4 Kozma János 1974 Kiskun- Vízi és Szabadidő SE
2599 4 Kovács Sándor 1972 Stílus Kőbánya Ú.Isk
2599 4 Kovács Nikolett 1985 OSC
2599 4 Kovács Katalin 1955 HSÚVC
2599 4 Kovács Gábor 1969 Egyesületen kívüli
2599 4 Kovács Dávid 1972 Gyula Dr. Regele K. ÚK
2599 4 Korom Ferenc 1954 Csongrád
2599 4 Kormány Mária 1976 Debreceni Szenior Úszó Klub
2599 4 Korim Pál 1971 Békéscsabai Senior
2599 4 Komáromi László 1954 Tótkomlósi Úszó Egyesület
2599 4 Kiss Éva 1954 Arató Diszkó
2599 4 Kiss Ádám 1996 Siketek Sport Klubja
2599 4 Kiss Tamásné 1970 Gyula
2599 4 Kiss Róbert 1978 II. kerületi SSZ Nkft.
2599 4 Kiss András 1933 Pest
2599 4 Király Judit 1975 HSÚVC
2599 4 Kerényi Zsófia 1977 Debreceni senior
2599 4 Kertész Éva 1948 Békéscsabai Senior
2599 4 Kertész Erzsébet 1955 Vidám Vidrakölykök SE
2599 4 Keresztes-Nagy Katalin 1987 Hód-Triatlon és Öttusa SE
2599 4 Kenyeres Kálmán 1970 Kecskemét
2599 4 Kendi Péter 1995 Hód-Triatlon és Öttusa SE
2599 4 Kendi Csaba Kund 1998 Hód-Triatlon és Öttusa SE
2599 4 Kelemen István 1953 Pest
2599 4 Katatics Béla 1944 Pest
2599 4 Karsai Gábor 1977 Nyírszenior
2599 4 Karczag Tamás 1961 Eger Senior
2599 4 Kanizsa Gabriella dr. 1994 Érdi Vízisport
2599 4 Kanderné Németh Györgyi 1965 Makó
2599 4 Jullich László 1978 FTC
2599 4 Juhász Teréz 1958 Budapesti Delfinek
2599 4 Juhász László 1974 Kiskunfélegyházi Senior
2599 4 Juhász József 1950 HSÚVC
2599 4 Joó Tibor 1981 Szentesi Delfin Egés
2599 4 Jantyik Péter 1980 Budafóka XXII. SE
2599 4 Jancsa Attila 1977 Mezőtúri Szenior
2599 4 Ivanovné Tóth Ágnes 1961 Szentesi Delfin Egés
2599 4 Ilia János 1945 Pécs
2599 4 Héjjas Gergely 1981 Darnyi Tamás SC
2599 4 Hámori Judit 1978 Dunakanyar Szabadidősport
2599 4 Huff Zsuzsa 1964 Csongrád
2599 4 Hudi Zsanett 1990 Veszprémi Úszó Klub
2599 4 Hrabovszki Ákos 1963 Pest
2599 4 Horváth Szilárd 1963 Lator UVE Hatvan
2599 4 Horti Sándor 1956 Csongrádi Senior
2599 4 Hoffmann Ágnes 1969 SAS
2599 4 Hegedűs Márk 1985 Debreceni Szen.ÚK
2599 4 Hartmann István 1947 Sopron
2599 4 Halász Mihály 1952 Szentes
2599 4 Hajnal Erika 1989 Pécsi Vörös Meteor Sportkör
2599 4 Hajdú Pál 1970 Gyula
2599 4 Hajdú Enikő 1986 BÁCSVÍZ-KVSC
2599 4 Hajdú Angéla 1961 Bácskiskun
2599 4 Gálosiné Dani Sári 1938 Baranya
2599 4 Gyürkei Éva 1935 Budapest egyéni
2599 4 Gyovai Gabriella 1964 Csongrád
2599 4 Gyivicsán Péter 1981 Tótkomlósi Rozmár
2599 4 Gyebnár György 1970 Békés
2599 4 Gundy Richárd 1942 Kaposvári Arena Senior VÚKE
2599 4 Gundl József 1945 Szentes
2599 4 Gulácsy Angéla 1968 Szeged
2599 4 Gulyás Zoltán Dr. 1938 Gyöngyös
2599 4 Gonda Mónika 1967 Nyírsenior '97 ÚE
2599 4 Gilicze Lajos Dr. 1925 Csongrád
2599 4 Gergely Mihály 1959 Kaposvári Aréna
2599 4 Georgievics Milutinné Dr. 1928 Szolnok
2599 4 Gelencsér Katalin 1971 II. kerületi SSZS Nkft.
2599 4 Galó Tivadarné 1930 Borsod
2599 4 Gagyi Dénes Dr. 1937 Baranya
2599 4 Füzesi Béla 1940 Dr. Regele Károly Senior
2599 4 Földvári Klára 1932 Tempero
2599 4 Foris Tamás 1965 Air-Aqua Búvárklub
2599 4 Forintos András 1966 Spirit SC
2599 4 Fodor Istvánné 1948 Hód-Triatlon és Öttusa
2599 4 Fizil Ádám 1988 Debreceni Szenior Úszó Klub
2599 4 Ferenczi Elvira 1927 Budapesti Senior
2599 4 Fenyő Márta 1946 Debreceni Szenior Úszó
2599 4 Felsmann Adrien 1971 Zabolátlan Senior Győr
2599 4 Fekete Zoltán 1974 Bácsvíz KVSC
2599 4 Fehér János 1941 Borsod
2599 4 Farkas János 1966 HSÚVC
2599 4